Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2 haftanı doldurunca listeye alıyorlarr..
henüz 1. haftamm:97:
ayrıca kilomda aynıııı
Sızın dıyet yemeklerı tarıflerınızı not aldım guzel tarıfler,reısımdekı sız mısınız merak ettım?Sızın kılolara ınınce ben cok uzulmem veremedıgım haftalar,benım ılk verdıgım yırmı kılonun ıcerıgı cogunla toksın ve odemdı kanımca cunku hıc ıyı hıssetmıyordum,sımdılerde gune daha erken baslıyorum dıye daha cok yag yaktıgımı dusunuyorum,bır de daha hareketlı oldugumdan sanırım kabızlık sorunum azaldı,hareket alanım kısıtlı ama gıdıyor kılolar bıraz sabırlı olmak lazım.

kilo verdikçe sizde benim gibi düşünmeye başlarsınızz.
70 kilo iken bende öyleydim 5 kilo varsem yeter gibi,
ama verdikçe kendinizdeki fazlalıkların kötü görüntünün farkına varıyorsunuzzz..
sizde vereceksiniz eminimm,ama vaktiniz bolsa spor yapmayı ihmal etmeyin..
ben evliyim,çalışıyorum,akşamları okula gidiyorum ve bir kızım var buna rağmen diyet yaptığım süre içinde haftasonları 50şer dakika hızlı tempoda yürüyüşümü yapıyordum.
hem böyle kilolar daha hızlı gidince daha bir motive oluyor insan..
geçen haftasonu yine başladım yürüyüşe.
bu hafta sonu yine yapıcam inş.

tarifleri beğenmenize sevindimm..
arada bir yapılabilir bence...
gözümüz tatlılarda kalmaz böylece

olsun yıne de yap sen,ilk haftası olanları listenın sonuna ekliyolar.hem su cızelgenı de değiştir,

pepeti napıyo acaba?

tatilde aldığım 1, kilo hemencik gitmişti..
ama bayramda aldığımm 2 kilo gitmek bilmedi..
ha gitti gidecek diye çizelgemi değiştirmiyorumm
tatilde pek tatlı yememiştimm,bayramda ise belki yarım tepsi tatlı yedimmm
demekki kiloyu yapan şey tatlı imişşşşş:97:
1 hafta sonra değiştireyimm,motivasyonumu düşürebülürrrr,geriye saymak duygusuuuu

sana bır sır vereyım,tahın helvası kılo yapmıyor.gecen hafta 2 defa kaçamak yaptımhem bagırsakları calıstırıyor,hem de kilo vermeyı engellemıyor

merhaba herkese...uzun zamandır takip edip yapmaya karar vermeye calısıyodum bu diyeti.ve en sonunda kitabı aldım dun.bgn yapmaya basladım....güzel bi maraton olur umarım.dogum yaptım ve oğlum 7 aylık.bu fazla olan kilolarımı vermek istiyorum.su an yazlıktayım ve her sabah 1 saat hızlı tempo yürüyüsümü yapıyorum.sabahta 2 haslanmıs yumurta,domates,peynir,ceviz,kayısı,yesil zeytin ve 1 kupa yesil cay içtim....umarım hep böyle devam eder.....yazlıkta tartım yok bgn almaya gidicem bi tane insallah:)))...tekrar görüsmek üzere....

Bildirim: 23/09/2011
Rumuz: famir
Başlangıç tarihi:16/08/2011
Başlangıç kg: 62,3(regl öncesi şişkinliğide vardı)
Geçen hafta: 62,3
Bu hafta: 61,7(reglim bittiği için bu düşme)
Fark: -600
Toplam fark: -600
Beden:38
Spor: 1 kere 45 dk yürüyüş
Boy: 1.64cm.
Hedef: 55 kg

Son düzenleme:
Bildirim:
Rumuz:leylak84
Başlangıç tarihi:01/08/2011
Başlangıç kg:91.5
Geçen hafta:84
Bu hafta:84
Fark: + veya -0
Toplam fark:7.5
Beden:44
Spor:haftada 5 gün yürüyüş
Boy:168
Hedef:70

merhaba arkadaşlar,pc me kavuştum nihayet:))köy tavuğu hakkında kasabımıza danıştım,bana yardımcı olabileceğini söyledi siparişimi bir kaç gün önceden verirsem hakiki köy tavuğumu alabileceğimi söyledi sevindim, aradaki farkı çok merak ediyorum..birde şöyle bir şey var kızlar,istanbul çatalcanın bir köyünde yazlığımız var,organik yumurta,süt bulabiliyorum gittiğimde, ama işe bakın köylüler yumurta için onca tavuk beslemelerine karşın tavuk etini bizler gibi hazır alıp tüketiyorlar nedenini sordum çok zahmetli oluyor dediler(çocukluğumu hatırladım tavuk eti nadir tüketilirdi,gidip satan pazarlardan canlı alıp kestirmek veya kesmek sonra yolmak sonra pişirmek,makinaların bu kadar çok olmadığı bir zamanda zavallı annelerimiz ne çok uğraşırlardı yaaa((inşallah bazı girişimciler bu konuya yakın zamanda el atarsa çok güzel olacak:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…