Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bildirimmm
menüü
1. öğün: 2 yumurta haşlama, peynirr, salatalık, domates, ceviz-fındık-kayısı, yeşil çay

2.dönem : mercimek çorbası, fırında et, salata

sıvı: 2 lt

arkadaşlarr bugünn öğrencimin annesi koca bir tabak börek göndermiş dumanı üzerindee sıcacıktı :18: elimi yaktıı o kaaa yanii :KK5:

tabağı alıp öğretmenler masasına bıraktım arkama bile bakmadan çıktım:KK1: nöbetçiydim zatennnn :KK43:

kii nasıl severdiimm böreğii anlatamamm tadına bilee bakmadımm çokk takdirr ettim kendimiii hala inanamıyorummm :KK66: :KK66:

canıııımmm,tebrık edıyorum senı,alnından opuyorummm şakkadanak:KK54:

celik gıbı ırade dıye buna derım ısteeeeeee,dumanı tuten bır borege karsı durabılmek:KK9:
hamurısı benım de zayıf noktamdır.cok sukur ben de yemedım bayramın 1. gununden berii:KK42:

canıııımmm,tebrık edıyorum senı,alnından opuyorummm şakkadanak:KK54:

celik gıbı ırade dıye buna derım ısteeeeeee,dumanı tuten bır borege karsı durabılmek:KK9:
hamurısı benım de zayıf noktamdır.cok sukur ben de yemedım bayramın 1. gununden berii:KK42:

çokk sağoll canımmm ben de inanamadım kendimee çok değiştimmm benn
:KK66::KK66::KK66:
erken kalkıyorumm, canım hiç çikolata istemiyor kiii hergün yerdimmm:KK69::KK69: enerjikk hissediyorumm kendimii vee en güzelii zırt pırtt acıkmıyorummmmm:KK64::KK64::KK64:

iyi akşamlar arkadaşlarım :KK3:
bugün dip bucak temizliklere giriştim.çok yoruldum,temizlikçi kadın olmasına rağmen yemek yapacak takatim yok.bakalım ev halkı ne yiyecek.ben keten tohumlu yoğurt yiyeceğim birazdan.Bugün tv açmaya da pc açmaya da vaktim olmadı.geçmişi de biraz okudum,çok sayfa olmuş,hepsini okuyamadım.
nasıl üzüldüm Canan hocayı kaçırdığıma anlatamam.artık netten filan izlemeye çalışıca.
loxandram çok teşekkürler,hocaya iyi ki bahsetmişsin bizden.inanmıyorum buraya bakmış olduğuna ve tv de bahsettiğine,süper bir şey bu :KK66:
toğimizin ratingler tavan yapmış :KK19:

yoğurdumu yemeğe gidiyorum,geleceğim :KK55::KK16:

ne reytıng ne reytıng sorma,kk ,kk olalı boyle b ır reytıng gormemıstır yanee:KK9:

kacıranlar uzulmesın.

yildiz.tv dıye bır sıte

var burda tum tv kanallarının 1 haftalık yayınları kayıt edılıyor.oraya gırıp ıstedıgın kanalı ve ıstedıgın saatını zıleyebılıyorsun.12:00 den sonra cıkmıstı hoca

1-2 su bardağı bulgurdan dünya kısır olur.bu kaç kilik bir tarif?[/QUO

en az 5-6 kısılık vardır heralde.

Menü:

Kalkınca:2 bardak su

1.öğün:peynir, 5 zeytin, 1 çay bardağı tuzsuz fıstık, 1 yumurta, 1 domates, 1 salatalık, 1 biber,bitki çayı

2. Öğün:2 kuru kayısı, 3 kuru incir, 3 ceviz

3. Öğün:pırasa yemeği,bulgur salatası

Sıvı:2 lt su

Spor:yok
ben yeni başlıycam amam benım uygulayabılecegım mikemmel bir menü TUYAcım eger dogruysa menun cok guzel uygulama acısından

mikemmel tabüüü:KK1::KK1:sabah kuvvetlı kahvaltı yapınca 5-6 saat acıkmıyor ınsan,arada 1 avuc kuruyemıs,akşam da saat 19:00 once de hafıf bır akşam yemegı yersen süper olur.acıkırsan 3 ogun de yapabılırsın tabıı,sana kalmıs,.yuruyusu ıhmal etme,kılo vermeyı hızlandırıyorrrrr:KK8::KK8:(ben yapamıyom ama:26:)

loxii bende burda olcam bundan sonra insallah kıs ama kıtabı alıncamı sımdımı baslasam bılemedım ksısr ve tavuk serbestmı kı yarın köy tavugu ve köy yumurtası alcamm canımm hatırlıyo musun aylar önce konusmustuk bu konuyuuu:KK43: hala bir adım yol gıdemedım

1-2 su bardağı bulgur
üzerini örtecek kadar sıcak su
2-3 ader kuru soğan
yarım demet maydonoz
yarım demet nane
kırmızı pulbiber
karabiber
tuz
sızma zeytinyağı
bulgur bir tencereye konulur,üzerine sıcak su eklenir ve yumuşaması beklenir.bol kuru soğan,maydonoz,nana ince ince kıyılarak doğranır.kırmızı puliber,azıcık tuz,karabiber ve zeytinyağı eklenerek harmanlanır

en svedıgım seylerden bırır bulgur serbest ooooo

karatay dıyetı kıtabındanbulgur salatası
malzeme
1-2 su brd köftelık veya pilavlık esmer bulgur
uzerını ortecek kadar sıcak su
2-3 kkuru sogan
yarım demet maydanoz
yarım demet taze nane
kırmızı pul bıber
karabıber
tuz sızma zeytınyagı

burgur bır tencereye konur.uzerını ortecek kadar sıcak su eklenır ve yumusaması beklenır.bol kuru sogan,maydanoz,taze nane ınce ınce kıyılarak dogranır.kırmızı pul bıber,azıcık tuz,karabıber ve zeytınyagı ılave edilerek harmanlarnır.

tesekurler canımmm bilgi içinnn:KK54:

kahvaltı: 2 yumurta haşlanmış , bir avuç ceviz, bir avuç büyüklüğünde beyaz peynir,domates, dereotu, çilekli form çayı

Öğle:bir tabak yeşil fasulye zeytinyağlı, bol domates salatası

Ara Ögün:3 adet gün kurusu, form çayı

Akşam: Fırında kızarmış barbun(süperrr) deniz börülcesi

Lesli ile yarım saat yürüdüm varmıdır bir yanış?

arkadaşlar birde biri bana link atabilirmi çizelge için ?

Merhaba arkadaşlar bugün bir hata yaptım ikindin ara öğün yedim ama yasak olmayan şeylerden. ondan sonra çok hareket ettim ama erimiş yok olmuştur heralde. alışverişten geldim biraz önce 3 hafta önce beğendiğim 40 beden bir takım elbiseyi aldım 42 bedendim 42 çok bol oldu bu defa. 40 bile bol oldu azıcık neyse sabah tartılıcam. merakla bekliyorum sonucu.1 haftada 1 defa ara öğün çok etkilemez dimi, öğlen az yemiştim zaten yemeği beğenmemiştim.

Merhaba arkadaşlar bugün bir hata yaptım ikindin ara öğün yedim ama yasak olmayan şeylerden. ondan sonra çok hareket ettim ama erimiş yok olmuştur heralde. alışverişten geldim biraz önce 3 hafta önce beğendiğim 40 beden bir takım elbiseyi aldım 42 bedendim 42 çok bol oldu bu defa. 40 bile bol oldu azıcık neyse sabah tartılıcam. merakla bekliyorum sonucu.1 haftada 1 defa ara öğün çok etkilemez dimi, öğlen az yemiştim zaten yemeği beğenmemiştim.

Bir şey olmaz 1 kerelik ara öğünden sen merak etme.
Ne yedin bilmiyorum ama ceviz ara öğün olarak yenilebilir zaten zaman zaman.

slm kızlar bende yarın başlicam inşallah.bugn saba tümerde dinledim.taze fındık ceviz fıstık en çok sevdiğim yiyeceklerdir
diyetlerimide hep fındık yüzünden bozmuşumdur :)bu diyette şiddetle tavsiye edilmesine bayıldım :)

ama bişi sorucam.baklagilleri yiyebiliyor muyuz akşam yemeğinde? yani bi etli nohut yada etli kurufasülye, barbunya falan?
bide ben çorba çok severim.hangi çorbaları yiyebiliriz? cvplarsanız çok seviniriim :)

kahvaltı: 2 yumurta haşlanmış , bir avuç ceviz, bir avuç büyüklüğünde beyaz peynir,domates, dereotu, çilekli form çayı

Öğle:bir tabak yeşil fasulye zeytinyağlı, bol domates salatası

Ara Ögün:3 adet gün kurusu, form çayı

Akşam: Fırında kızarmış barbun(süperrr) deniz börülcesi

Lesli ile yarım saat yürüdüm varmıdır bir yanış?

arkadaşlar birde biri bana link atabilirmi çizelge için ?

çizelgeyı burdan yapabılırsın canım

http://www.kadinlarkulubu.com/newreply.php?do=newreply&p=21008971

menun cok guzelmıs afıyet olsun.bugun ılk gunun mü?

ben yeni başlıycam amam benım uygulayabılecegım mikemmel bir menü TUYAcım eger dogruysa menun cok guzel uygulama acısından

loxii bende burda olcam bundan sonra insallah kıs ama kıtabı alıncamı sımdımı baslasam bılemedım ksısr ve tavuk serbestmı kı yarın köy tavugu ve köy yumurtası alcamm canımm hatırlıyo musun aylar önce konusmustuk bu konuyuuu:KK43: hala bir adım yol gıdemedım

en svedıgım seylerden bırır bulgur serbest ooooo

tesekurler canımmm bilgi içinnn:KK54:

hatırlamaz mıyım canım.basta hugocuk ve famır olmak uzere bırcok kısı dalga gecmıstı benımle.bu zamanda koy tavugunu yumurtasını nerden bulacaz bu dıyet yapılmaz diye.isteyınce yapılıyormus ıste.famırı transfer ettık,hugo da hamıle ,ıns. hamılelıgınde boyle beslenırde sağlıklı olur bebegı ve kendı sımdıden:97:

bulgur serbest derken oturup 1 tabak yeme benım gıbı:KK1:,kilo verene kadar gunde 3-4 kasıgı gecmemelı bulgur.kurufasulye veya nohut yemegı gunde 1 tabak yıyebılırsın ama.zaten kitabı alıp okuyunca kafanda oturtacaksın,ve menunu kendın olusturursun ondan sonra:KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ne yedin bilmiyorum ama ceviz ara öğün olarak yenilebilir zaten zaman zaman.[/B][/QUOTE]

eşim kahvaltı yapıyordu karşına oturttu bende öğlen az yemiştim biraz omlet peynir yedim ama akşam dışarda yedik sıcacık pıde vardı ve çok severim ama hiç yemedim.

Evet ilk günüm hiç acıkmadım bu form çayları mantıklımı ben yeşil çay içemiyorum bir fikrin varmı sen konuya ciddi hakim olarak fikir verebilirmisin? Birde omega 3 demiş arkadaşlar o vitamin mi?

masallah sana o zaman:nazar::nazar:famirrr duy bunları duyyyyy,vatandas ılk gunden acıkmıyor,sen 1 hafta oldu hala acıkıyom dıyon,kurt mu var mıdende kızz:KK60::KK60:

hoa kıtabında sevılen bıtkı cayları ıcılebılır demıs.suan elmalı tarcınlı cay ıcıyorum mesela,bugunlerde favorım:nazar:yesıl cayın sadesını bende pek sevmıyorum ama dogadan ın buyulu bohca serısınden gullu yesıl cay var,tadı super onu da tavsıye ederım.sen hangı cayı sevıyorsan onu ıc canım,zorlama yok.ayrıca sekersız turk kahvesı ,limonlu su,tuzsuz ayran ve süt içilebılır ogun aralarında:KK68:

omega3 balıkyagı.cesıtlı markalarda var eczanelerde,vucuda mutlaka gereklı olan bır yagmıs,cogumuz kullanıyoruz,ancak yeterı kadar soguk denız balıgı(somon,hamsi,palamut gıbı) yıyorsan sart değil,(yalnız ton balıgı konserve olmayacak,hatta konserve hıcbırsey yenmeyecek)

kolay gele:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar selammmmmmmmm,
Bayadır yazamadım sizlere.Gördüğüm kadarıyla iyi gidiyor diyetlerde sohbetlerde maşalah :nazar:

Ben bu hafta da 1.5 kilo vermişim çok mutluyum,geçen hafta da 1.900 gitmişti.Benim başta yavaştı şimdi hızlandı ilginç şekilde :)))

Ne yedin bilmiyorum ama ceviz ara öğün olarak yenilebilir zaten zaman zaman.[/B]

eşim kahvaltı yapıyordu karşına oturttu bende öğlen az yemiştim biraz omlet peynir yedim ama akşam dışarda yedik sıcacık pıde vardı ve çok severim ama hiç yemedim.[/QUOTE]

az yıyınce acıkıyor ınsan gercekten.pide ıcın tebrıkler:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

loxiiiii her mesajında beniii haşlıyon hee..allah allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..
nese ben menümü paylaşayımm...
uymayayım ona..

sabah
2 yumurtadan omlet
1 avuç peynir
1 çay kaşığı tereyağ
5 zeytin
1 çay bardağı kuruyemiş
yarım domates

öğle
1 kase bamya zentinyağlı
1 bardak ayran
yarım dlm kepek ekmeği(kaçamakkkkkkkkkkkkk!!!!!!)

akşam
1 kase bamya yemeği
1 kase yoğurt
4-5 adet fındık-fıstık
1 avuç çekirdek
3 mürdüm eriği
2 zeytinn

loxiiiii her mesajında beniii haşlıyon hee..allah allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..
nese ben menümü paylaşayımm...
uymayayım ona..

sabah
2 yumurtadan omlet
1 avuç peynir
1 çay kaşığı tereyağ
5 zeytin
1 çay bardağı kuruyemiş
yarım domates

öğle
1 kase bamya zentinyağlı
1 bardak ayran
yarım dlm kepek ekmeği(kaçamakkkkkkkkkkkkk!!!!!!)

akşam
1 kase bamya yemeği
1 kase yoğurt
4-5 adet fındık-fıstık
1 avuç çekirdek
3 mürdüm eriği
2 zeytinn

ne dusunur oldum bılıyormusun?acaba yemeklere yagı az mı koyuyorsun sen ,ondan mı acıkıyorsun?:26:

yok yok buldum yemegı az yıyorsun.bamya neden 1 kase,1 tabak,hatta 2 tabak yesene doyana kadar.karnını bamyayla doyur ekmege yer kalmasın:KK34:

X