Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bağırsaklarım hareketlendiiii:KK9:
kayısı yediğimde pek etki etmez bende...
acaba içtiğim bu 7 otlu çay mı yaptı ki:44:gurul gurul karnımm,bu halde okula nasıl gideceksem artık:KK9:
birkaç gün deneyeyim bakalım ondan mı dğilmi.
ona göre kabız olanlara tavsiye ederiz:KK28:

Çayın içindeki otlar genelde bağırsakları hareketlendirecek şeyler faydası olabilir.
BAğırsakların yavaşlaması kadar rahatsız eden bir şey yok beni bu konularda, geçmiş olsun. :KK17:

:KK17::KK17:
Şey geçen mesajlarda yazmıştım SAPRİNA daha iyi bilir diye.
Yönetime soracağım mesajını da ben kaçırdım sanırım.
Sonra zayıflama konularıyla o ilgileniyor diye bildiğimden ona yazdım, herkesin konusu farklı zannediyordum.
Yoksa saymam mı senii ? :KK17::KK16:
evet hayatım gördüm ben o mesajını.boşver sorun değil takılıyorum ben öyle :KK1: evet herkesin bölümü farklı tabi.benim bölümüm kasım anneleri.ama sonuçta ben de editör olduğum için yönetimle diyalog halindeyim ve direkt kendim sorabiliyorum :KK34: zaten ben ateşsizprensesciğimden önce bildirdim durumu yönetime.o tüm başlıklara aynı anda hakim olamaz,tüm editörler gibi :nazar: :KK70::KK71::KK16:
kızlar bağırsaklarım hareketlendiiii:KK9:
kayısı yediğimde pek etki etmez bende...
acaba içtiğim bu 7 otlu çay mı yaptı ki:44:gurul gurul karnımm,bu halde okula nasıl gideceksem artık:KK9:
birkaç gün deneyeyim bakalım ondan mı dğilmi.
ona göre kabız olanlara tavsiye ederiz:KK28:

hadi yaaa,bak bu önemli işte.bu diyete başladıktan sonra bağırsaklarım çok yavaşladı da

evet hayatım gördüm ben o mesajını.boşver sorun değil takılıyorum ben öyle :KK1: evet herkesin bölümü farklı tabi.benim bölümüm kasım anneleri.ama sonuçta ben de editör olduğum için yönetimle diyalog halindeyim ve direkt kendim sorabiliyorum :KK34: zaten ben ateşsizprensesciğimden önce bildirdim durumu yönetime.o tüm başlıklara aynı anda hakim olamaz,tüm editörler gibi :nazar: :KK70::KK71::KK16:

hadi yaaa,bak bu önemli işte.bu diyete başladıktan sonra bağırsaklarım çok yavaşladı da

Cahillik iştee :KK17::KK17:

ben de farkettim de söylemedim artık :KK60::KK60:

ayyy kıyamam ben sana kaptanım güzelim.saprina ablan sana kurban olsun yeavrim :KK70:

Ayy şımardım :21::KK17::KK17::KK16::KK16:
Dikkatsizliğimi de yenmem gerekiyor benim anlaşıldı.:KK1:

merhaba hanımlar;
şu kahvaltıda yumurta yerine başka ne yiyebiliriz sizce?aynı şeyleri yemekten çok sıkılmış durumdayım. aynı şekilde eşim de öyle:)hele ceviz vs.den artık midem bulanıyor desem yeridir. :)
bir de belli bir kiloya indikten sonra ekmek ekleyebiliyor muyduk en azından kahvaltıya?

Kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.Ayran ıcebılırsınız ,tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

Niye üstüme geliyorsunuz hep beraber aaa :KK60::KK60:
Sağır duymaz uydururmuş değil kör görmez uydururmuş olmuş benimkisi ..
Çok dalgınım çook .. :26::26::KK53:

maksat muhabbet olsun diyeee masalımmmm,yanlış anlama e mi..
hem sen bizden küçüksünn,azcık kaprislerimizi çekecen artıkın:KK19:

merhaba hanımlar;
şu kahvaltıda yumurta yerine başka ne yiyebiliriz sizce?aynı şeyleri yemekten çok sıkılmış durumdayım. aynı şekilde eşim de öyle:)hele ceviz vs.den artık midem bulanıyor desem yeridir. :)
bir de belli bir kiloya indikten sonra ekmek ekleyebiliyor muyduk en azından kahvaltıya?

protein olan tavuk et falan yenebilir heralde..
ama yumurta kadar tok tutar mı bilmem..

henüz ondan olup olmadığına emin değilim ama test edeyim de öle..
şu form çayı bile etkilememişti beni çünkü..
ama bunu içince böle oldumm:KK31:

merhaba hanımlar;

merhaba anhelo uğramıyorsun pek ? :KK34:
yumurta yerine peynir miktarını arttırıp,pastırma ekliyip,biraz da çörek otu yersen belki denk gelir.maksat protein fazla olsun.ya da köfte yiyebilirsin.bunlar geldi aklıma şu anda

2000 nufuslu ılcede yasamanın avantajı:bir tanıdıgın bahcesıne gittik,ellerimizle armut,şeftali,erik,elma,domates,patlıcan,biber topladık.bu hafta pazara gitmeye gerek kalmadı:KK9::KK9::KK9::KK9:birazdan da köy horozu ve yumurtalarımız gelcek:KK9::KK9::KK9::KK9:
nazar etmeyın,:nazar: sız de şeher hayatının nimetlerinden faydalanıyorsunuz.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2000 nufuslu ılcede yasamanın avantajı:bir tanıdıgın bahcesıne gittik,ellerimizle armut,şeftali,erik,elma,domates,patlıcan,biber topladık.bu hafta pazara gitmeye gerek kalmadı:KK9::KK9::KK9::KK9:birazdan da köy horozu ve yumurtalarımız gelcek:KK9::KK9::KK9::KK9:
nazar etmeyın,:nazar: sız de şeher hayatının nimetlerinden faydalanıyorsunuz.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben çok istersin küçük bir ilçede yaşamayı.
Bahçeler, hayvanlar, doğallık ..
Doğayı başlı başına seviyorum.

Merhaba arkadaşlar bugün regl oldum ilk defa canım tatlı istemiyor.
menüm:
1. öğün:köy yumurtalı ve köy peynirli omlet(süperdi, hiç yumurta gibi değildi çok hafifti.) az peynir, çay, az badem,
2. öğün:1 avuç kuruyemiş
3. öğün:tavuk sote, keten tohumlu yoğurt

Kıskandım ya :13:

Afıyet olsun duyması bıle guzel gelıyor kulaga dogal ortamda hıssettım kendımı,afıyet olsun.:KK66:

bugünkü menümü de yazayım bari,akşam yemeğim belli çünkü

sabah:
maydonoz-limon kürü
2 yumurta
50 gr. tuzsuz lor
1 şeftali (domates salatalık istemedi canım)
1 çay bardağı fındık-badem-ceviz
1 fincan yeşil çay

öğlen:
kıymalı kabak yaptım süper oldu.1 soğan zeytinyağda biraz kavrulur.100 gr. kıyma eklenir suyunu çekene kadar kavrulur.1 asdet kabak küplenir,eklenir.bir büyük domates küplenir ve eklenir.domates biraz suyunu salınca 1 diş sarmısak eklenir.ocaktan indirmeye yakın tze nane ve dereotu eklenir.hiç su eklenmez.normalde bu yemeği kıymasız ve pirinçli olarak yaparım.diyete uygun şeklyle yaptım şahane oldu.isterseniz taze yerine kuru nane eklenebilir.üstüne de sade veya sarmısaklı yoğurt eklenir.süper bir şekilde yenir.koca bir tabak çıktı.1 kase kadarda kaldı,onu da kızıma yedirdim
bir de 8 tane suda beklettiğim zeytinlerimden yedim.sabah yemeyi unutmuşum :)

su şimdiye kadar 1.5 lt oldu. daha 1 yeşil çay içtim,2 tane daha içicem

akşama da sardalya yapacağım yanına da bol salata.balığı yıkayıp,süzüp,soğanla, maydonozla ve zeytinyağla harmanlayıp,yağlı kağıt üzerinde fırına vermeyi düşünüyorum.başka fikri olan?
afiyet olsun cnm..ben de bugün eşime aldırmıştım kabak..normalde yemem ama bu dietle birlikte alternatiler arıyorum kendime..yarın öğlene yapıcam inşaallah..

X