Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

burçin 79 geçmiş olsun. Allah daha büyük bi belayı def etmiştir bu küçük belalarla sen üzülme şükret. belki oğlunun başına bisikletle bi iş gelckti veya kardesin erken giderse orda başına bişi gelcekti. herşeyde bi hayır vardır. şükretmelisiniz...bildiklerimiz kadar bilmediklerimizde var öyle değil mi?

Kızl senın hakkından gelse gelse bı muhendıs gelır Buldun mu duvarları tutarak yuruyen brını hec kacırma derım.

ayyy aklıma bişey geldi ama neyseeevalla hareketlii neşeliii birde kafası kolay şişen birisi olmasınn sevecen olsunn ameleye bile varırım mühim olan insanlıkberaber düz duvara tırmanırızçarpışan arabalarda çarpışamayıpp ileri geri giderizz parktaaa salıncağa binerizzz o çok sallar benim yükseklik korkum olduğu için bayılasım gelirrr ve bunun gibi saçma saçma hayaller

not:ameleden kastımm aşağılamak değill ama yerine ne yazsam bilemedimm

Burçin çok geçmiş olsun her şey üst üste gelmiş ama bir bitki çayı yap otur şöyle rahatlamaya çalış, bütün hastalıklar stresten geliyor unutma ..

saphıra muzun iyi geldiğini duymuştum bu ağrılara geçmiş olsun....

jarnaaa eğer regl dönemindeyseniz devletin verdiği haklardan haklardan biri olarak 5 gün çalışmayabiliyorsunuz. ben çalışmıyorum şuan ama araştırabilirsiniz..

Gıderler ya Karatay ozenlı bır menu sunuyor zaten.Gerı kalanı sabır.

GÜL63 deyince mutant adı gibi anlaşılıoaklıma denizaltı ya da savaş gemisi geldi niyeyseee apollodann gül63'e beni duyuyor musun
Kız damardan gırıyorsun yaf konulara.

Yok Gülcüm sevdiceğim gelince bol bol yediklerimin artısı bunlar ..
gelen sevgılıden gelsın

Kralıce anne kahvaltısı olmus. Afıyet olsun canım

hiç duymamıştım muzu teşekkürler
Kralıce anne kahvaltısı olmus. Afıyet olsun canım

evet canım sağlam bir kahvaltı oldu teşekkürler

hmm bilmiodumm ama canım özel sektörde isen böbreğini alsalar bile ay sonu çalışman lazımbenim şirketim anlayışlı ama kalorifer yanımdaa bitki çayım önümdeee ayağa bile kalkmıyom izin alsam nankörlük ama bilgi için sağol

güll kıızzz yaza düğün istiyomm bak heleee oynıcamm kurtlarımı dökücemmgelinliğinin eteğinee yazarsınn zilli cemilee diyee artıkın

Neyse az yıyen. az konusan. az uyuyan bırını bulmaya bak derım

Bu ıyıymıs aslında cok sıkıntılı gecıren arkadaslar ıcın cok uygun. Ben agrı kesıcıyle ıdare edıyorum.Goz kaklarıma kadar sısıyor aslında.

Neyse az yıyen. az konusan. az uyuyan bırını bulmaya bak derım

o ne gııı insan mııı oooo bana kımıl kımıl bi adam lazımmm

petuşşşş loo taş devrinee gitsemmm sendenn hızlı dönerdimmm haaa nerdesinnn çarpışan arabalarda çarpışamayannn ateşş böceğimmm

canım ben 1 haftamı tamamladım.diyete birebir uydum,yürüdüm de.henüz reglime 2 hafta var.bu sabah aç karna tartıldım gram vermemişim.nasıl agladım.sen yine şanslısın ilk başlarda vermişsin.az önce dışardan geldim kotumun bacakları sıkıyor.önceden daha boldu.şimdi insanda devam etmek için moral motivasyon kalır mı?

haan hann düüüt düüttt ve çarpışmayan çarpışan araba yosa bu sizin yeni projelerden mi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…