Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

balon balığı mıııı.ayyy çokkk sevdiiimmmmmmmmmmmmmmm.ben artık topiğin Balon Balığıyım ona göre.duymayan bilmeyen kalmaya

sağol tatlım bu arada
duymayan kalmasın madem balon balığıı :)

bugun pazarda neka sebze varsa aldım karnıbahar lahana pırasa pazı kıvırcık dereotu roka ohhh mısler kibin
papiş bende aldım hepisinden brokoli dahilll akşam yeşil soğanlı rokalı marullu salata yapıcammm onun hayalini kurmaktayımm otçuyum otçuuu

Dar kesım 32 beden kot pantolona sıgdım,dunyalar benım oldu kızlar
gül muhteşemsin iradene hayranımmm

tebrikler gülcüm,bende hafta sonu 42 beden olan pantolonlarımı daralttırdım.artık 40 beden giyiyorum
leylaklar gibii olmuşsunn yaneee gülde sende harikasınızzz

bu bilgi iyi oldu bir ara mutlaka bakayımm tavuk köy ise bence derisi zararlı değildir ama kızartma usulü önemli fırında ya da haşlama olsa daha sağlıklı sanırım

canım ya bu şeker yükleme olayını hoca gereksiz ve sağlıksız buluyor hamilelere yapılan işkence diye bahsetmiş kitapta bir göz at derim

Kabız olmamaya bakın. Bır hafta uyum surecı zaten. :44:

Ben de öyle dedim gider elbet tekrar, aylardır görüşmemişiz orada da mı yemek düşüneyim amannn dedim
eyi etmişin arada olcek o kadar ayyy robotmuyuz bizzz aşk kuşuu demi yaaaa yediklerin enerji olsunnnn

petuşşşş loo taş devrinee gitsemmm sendenn hızlı dönerdimmm haaa nerdesinnn çarpışan arabalarda çarpışamayannn ateşş böceğimmm
ayy et tavuğum ancak gelebildim yaaa oku oku bitmediii sonra araya işler girdi falan derken akşam olmuşşşş ayhh geldim geldimmmmm ıspanaklı böreğimmmmm
canım hiç bozma moralini bende bazen hep yerimde sayıyorum ama inan gidiyor zamanla motivasyonunu bozma birden iner merak etmee

geçmiş olsun canımm çok üzüldüm.aynen bende de senın gıbı duygusal açlık var,ne zmaan canım sıkılsa tatlı bırseyler ıstıyor canım,zor durduruyorum kendımı,başka bir maşgale bul kendıne,dertlesecek bir arkadas ya da

hiç duymamıştım,türkiyede mi var bu,ne zmana çıktı?arastırayımm

kim hamile e looooo?kzilsiz adımsayar buldumda çok pahalıı loo önümüzdeki ay inşallahkız varya herkes beni hanım hanımcık normal bir insan saniyii ne ka güzel insan taklidi yapıyor muşum meğersevalla bence de ona yazık olurduu hem çok sessiz iki günde benim yüzümdenn bakırköy yollarını aşındırırdı

kıslar yokmu aranısda bfıt bılen yada gıden yaw baslasammı dıye dusunuyorum

petuşşş seni alıntı kraliçesi ilan ediyorum kızzz,bir geliyon pir geliyon,herkese yetişiyon maşşallahhhhhhh

ayrıca ikinci bir emre kadar birbirinize yemek adıyla hitap etmeyi yasaklıyorummm zaten az önce hasta ziyaretinde pizza,şöbiyet,ve kadayıf sarmayı izlemekle yetindim,bir de burda imtihana tabii tutmayın bizi

çerkez tavuğumm kol böreğimmm hoşgeldin

liste yayınlandı da ben mi göremedim?

hani nerde,akşam oldu yahuuuu

bebeği diş çıkartıo loxim o yüzden gecikti

Allah iyiliğini versin.gerçekten kafa birisin yaaa. sakın ciddi biriyle evlenme seni anlamaz. hakkında en hayırlı olcak kişiyle evlenirsin inşaaallah...

evet evet bana sulu şakir lazımhayat gülünce güzel beya

arizona kertenkelesi olur muuloxi ana

ben gitmedim canım bilmiyorum aama giden herkes çok memnundu

Canım ayran diyeti sayesinde 2 kilo gitti 59.9 a kadar indim bu geri almış halim aslında şimdi hastayım ondan bende en az 2 kilo fark eder vücudum aşırı şişer o inince asıl kilom çıkacak ortaya haftaya ne olacak iple çekiyorum, ben diyete tam uydum diyemem yani dışına çıkmadım ama az yiyorum akşam yemek yemeyi sevmem zaten ben ondan çorba ve salata ile geçiştiriyorum çoğu zaman artı yaptığım hiçbirşey yok sporda yok sayılır ama her gün heryere yürüyerek gitmeye çalışıyorum. Bende hipotiroit var tahminen ilaçlarımın etkisi bu verdiğim kilo ondan ben örnek değilim size :)

Canımmm çok geçmiş olsun...

canım ya bu şeker yükleme olayını hoca gereksiz ve sağlıksız buluyor hamilelere yapılan işkence diye bahsetmiş kitapta bir göz at derim
Kuzum bende gizli şeker vardı küçükken ondan yaptırıyorum.

seni unutmak mümkünmü kızz deli olmaaa ayy küseni döferimm

bfit güzel canım git bende ama dikkat et orada spor yapılıyor sonrada cafesinde takılınıyor verdiğini yiyeceklerle alabilirsin kendini tutarsan spor spordur zararı olmaz artısı olur.

Gelelim sağlığıma şükür herşey yerinde karatay sağlık bozuyor diyenlerin gözüne rahatlıkla sokarım sonuçları tsh değerimde çok normal bu sebeplede çooook mutluyum. Kilo verme nedenim değilmiş bu kadar verdirmez ilaç dedi ve ekledi durma zamanında sakın ek birşey yapma dedi doktorum karatayı kötülemedi sadece arada karbonhidratta sok midene sıfır karbonhidrat iyi değil dedi haftada bir bir dilim ekmek yesen bile yeter dedi :) zaten kaçamak oluyor illaki dedim bende :) ay mutluyum. Adet düzensizliğim için ilaç yazdır ama sırf hormon alacaksın dedi doğal yolları dene dedi canım doktorum yaa çok kafa kadın :)

çerkez tavuğumm kol böreğimmm hoşgeldin

bebeği diş çıkartıo loxim o yüzden gecikti
oyy kıyamam bebişe,artık bir diş hediği yapmamız lazım topikcek

Son düzenleme:

şu adet düzensizliğimizden bir kurtulsak inşallahsonuçlara sevindim

nasıl bişi o acaba biraz biliyosan anlat belki ilgimizi çeker senin gibi...rica etsek..:44:
tatlım 30dakıkalık bır spor
aletler elektronık deıl plateste var sauna vs..

geçmiş olsun hangi hormonu doğal alacksın acaba ?..:44:

evt ya ben de sevdim senin doktorunune doktoruydu,kadın dogumcumu?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…