Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

güzelim sana helal olsun ya öyle güzel tatların arasında diyet maşallah diyorum.ben bu konuda çok şanslıyım diyeti eşimle yapıyoruz kızım 14 aylık o da karataycıııı.evde abur cuburdan eser yok.sadece davetlerdeki ısrarcılar olmasa daha rahat olurummmmm iyi geceler

kızlar anlasılan gecmişe gömüldünüz
ben kacar herkese bol leptinli geceler..

sağol canımm..ben yokken adıma cevap verdiğin için
sende sagol tatlım her zaman ıcın gorev basındayım

bende az önce misafirlikten geldim oglusu ve esimi uyutup bi bakayım dedim size misafirlikte ki menüye hayır dedim bir karataycı olarak sadece baktım esim yedi oglum ise yarım bohca yedi. bunun yanında bir de baklavalar havada ucustu fotografta görüldügü gibi ben ise sınırsız sekersiz cay içtimmmm:))))) mutluyum leptinim bu gecede calısacak oleeeeyyyy

Son düzenleme:
öglen (14:00)

kabuska yemegi
yogurtlu karnıbahar salatası
az kısır

spor17:00)
45 dk.tempolu yuruyus

aksam(19:00)

bezelyeli havuclu et yemegi
bol yesillikli salata

su:1.5 litre oldu ancak

herkes kactı leptinin calısmasına az kaldı ben de kacayım bari tatlı rüyalar yarın görüsmek üzere karataycılar iyi ki varsınız

Merhaba kızlar ben de eski bir dukancı olarak...Karataycı olmaya karar verdim...Dukandan daha mantıklı...

Merhaba kızlar ben de eski bir dukancı olarak...Karataycı olmaya karar verdim...Dukandan daha mantıklı...
Yenı Gelen Arkadaslar Hosgeldınız ,bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,pazartesı gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, pazartesı gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın Hepımıze

Son düzenleme:
Günaydın
İyi pazarlar kızlar:)

Artık evden takip ediyorum.B.sayarım nihayet tamir oldu.

dün:

sabah:1 yumurta peynir çay
öğle: mercimek çorbası
akşam:kereviz yemeği,yoğurt

spor: 2 saat fıtness:)

bugün
1 yumurta
bolca peynir
maydanoz
10 tane zeytin

keyifli pazarlar:)

.

Keyıflı pazarlar kızlar,2 yumurta lutfen kılo verınceye kadar Melange hosgeldın

Canım nasıl oldun sağlığın iyi mi ?
Hadi bakalım yarın yapsınlar şu yüklemeyi de inşallah bir şey çıkmaz.

selam kızlar kaç gündür evde yoktum sadece yatmaya girdik eve bu arada tabi elimden geldiğince karataya uymaya çalıştım.Arada kaçamaklar oldu ama neyse...Yılmak yok daha yolum çok uzun
kahvaltım
2 yumurta
lor peyniri
8 ceviz
10 zeytin
1 kk tahin helvası((((

Hosgeldın tatlım ozletme ,yaz bılelım ne var ne yok,katıl.Ben de tatılım 6 subat a kadar kısmetse buralardayım.

masalcım da gelmıs Temızlık yapıyorum kızlar,kahvem elımde .

Ben de kalktım temizlik yaptım, kahvaltı yapasım gelmedi greyfurt yedim.
Zorlayarak yemek istemiyorum artık midem çok hassas zaten hemen ağrıyor yanıyor hazır bekliyor sanki ya ..
Temizlik kahve bilgisayar hatun her yere yetişiyor maşallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…