Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar bacılar:KK1:

bugünkü yediklerim

1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
3 dilim pastırma
2 çatal kavurma
2 zeytin

2.öğün:
1 kase domatesli şehriye çorbası
3 kaşık etli barbunya yemeği
3 kaşık bulgur pilavı
brokoli
1 bardak ayran

öfffff yaz yaz bitmedi ne çok yemişim bugün
:86:

spor:40 dk yürüdüm

yok yok sehrıye dısında hersey gayet ıyı gorunuyo afıyet olsun canım:KK16:

bugun pazarda neka sebze varsa aldım karnıbahar lahana pırasa pazı kıvırcık dereotu roka ohhh mısler kibin:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bende yarın alcam canım cım .ama çoook kıskandım çok.hemen gidip alasım var .bir sürü kereviz alcam portakallı kereviz yapıcam.tavsiye ederim kızlar süper oluyore

iyi akşamlar bacılar:KK1:

bugünkü yediklerim

1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
3 dilim pastırma
2 çatal kavurma
2 zeytin

2.öğün:
1 kase domatesli şehriye çorbası
3 kaşık etli barbunya yemeği
3 kaşık bulgur pilavı
brokoli
1 bardak ayran

öfffff yaz yaz bitmedi ne çok yemişim bugün
:86:

spor:40 dk yürüdüm
senın menülerin iştahımı açıyor benim:KK56:afiyet olsun

yok yok sehrıye dısında hersey gayet ıyı gorunuyo afıyet olsun canım:KK16:
şehriye polisi gibisin kız,hiç kaçırrmıyon valla:KK9::KK9:

bende yarın alcam canım cım .ama çoook kıskandım çok.hemen gidip alasım var .bir sürü kereviz alcam portakallı kereviz yapıcam.tavsiye ederim kızlar süper oluyore
ben de bayılırım portakallı kerevıze:KK53:

yok bacım dunden kaldı mecburıyetten yanı.:KK52::KK52: esımle oglum bu esnada yarımsar ekmek arası doner yedıler:KK22::KK22:
ben böyle durumlarda ekmeksız döner yıyorum,tavsiye ederim

menu guzelde neden sut urunu yemıyon anlat hele bu cahala:KK52::KK52::KK52::KK52:
bazı besin alerjileri kilo vermeyi engelliyormus ya o bakımdan,süt ürünlerine alerjim va rmı onu arastırıyorum kendı çapımda:KK1:

sagolasın sekerkızım :KK16::KK16::KK16::KK16: ptesı ne olur sekerkız son durumun ne:KK52:
bak bak,kendi birinci olacakmı diye nabız yokluyor:KK9:uyanık osman seniiii:KK1:

bende uzun zamandır yemedım bu hafta ıcı bır gun bende yıyım bol yesıllıklı bol pulbıber ve taze lımon sıkılmısss ohh mısler kibin:21:

cok az var tatlım yenı cıktılar meydana suan ıcın bı sıkıntım olmuyo cok sukur ama resepsıyon olunca mecbur ayakta duruyorum normal de 8 saat saat calışıyorum bazı gunler 12 saat oluyo

evet cnm hafta sonu boyle oluyo nedendır bılınemez:)

bende bankada çalışıyorum .koca gün oturup ayaklarımı aşağı sallamış durumda oluyorum .bendede var bazen acayip ağrıyorlar.sen bendende betermişsin .Allah kolaylık versin canım

bende bankada çalışıyorum .koca gün oturup ayaklarımı aşağı sallamış durumda oluyorum .bendede var bazen acayip ağrıyorlar.sen bendende betermişsin .Allah kolaylık versin canım

saol tatlım ıste eve gıdınce spor yapıcak halım pek kalmıyo oyuzden

cok az var tatlım yenı cıktılar meydana suan ıcın bı sıkıntım olmuyo cok sukur ama resepsıyon olunca mecbur ayakta duruyorum normal de 8 saat saat calışıyorum bazı gunler 12 saat oluyo

bende bankadayım tatlım hep aşağı sarkık ayaklar bazen çok ağrıyor ve şişiyor.Allah sanada kolaylık versin seninki daha zormuş

X