Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bana az once yazdıkların ıcın tesekkur ederım.cok sagol usenmeyıp yazdığın ıcın.ben hocanın kıtabını okuyorum daha doğrusu okumaya calısyorum(oglumdan ve işten arta kalan zamanlarımda) sen tecrubelı olduğun ıcın kendı alıskanlıklarımı yazssam yardımcı olabılırmısın bana.ben calısıyorum bıde gece nobetlerı sorun oluyor benım ıcın.evdeyken aksam 8 den sonra bısey yememek mumkun olabırde işteyken cok zor olacak.sanırım hoca yatmadan en az 4-5 saat oncesı yemeyı kestırıyorkı gece leptın salgısı artsın dıye.bende mesela gece 2 gıbı uyusam gene sekızden sonramı bısey yemeycegım.cunku o kdar saat ayık kalmak ıcın ıllakı bıseyler tuketılıyor.

bana az once yazdıkların ıcın tesekkur ederım.cok sagol usenmeyıp yazdığın ıcın.ben hocanın kıtabını okuyorum daha doğrusu okumaya calısyorum(oglumdan ve işten arta kalan zamanlarımda) sen tecrubelı olduğun ıcın kendı alıskanlıklarımı yazssam yardımcı olabılırmısın bana.ben calısıyorum bıde gece nobetlerı sorun oluyor benım ıcın.evdeyken aksam 8 den sonra bısey yememek mumkun olabırde işteyken cok zor olacak.sanırım hoca yatmadan en az 4-5 saat oncesı yemeyı kestırıyorkı gece leptın salgısı artsın dıye.bende mesela gece 2 gıbı uyusam gene sekızden sonramı bısey yemeycegım.cunku o kdar saat ayık kalmak ıcın ıllakı bıseyler tuketılıyor.
ayran ya da sutle yetının, olanlara ınanamaycaksınız,ınanılmaz gıdıyor kılolar.

Her zaman sorabılırsınız elbette cevaPlarım.

hocanın kıtabın arkasında yazan kekı deneyenınız oldumu.bıde bu kekı kılo verdıkten sonramı ancak yıyebılıcez yoksa arada tatlı ıstedıgımızde yıyebılırmıuyız bır dılımcık.

hocanın kıtabın arkasında yazan kekı deneyenınız oldumu.bıde bu kekı kılo verdıkten sonramı ancak yıyebılıcez yoksa arada tatlı ıstedıgımızde yıyebılırmıuyız bır dılımcık.
Insulın dırencı kırılana kadar yemeyın derım,acıktıgınızda sınırlı oluyorsanız,ellerınız tıtrıyorsa fılan daha ınsulın dırencınız kırılmamıs demektır,artı kılo. Verınceye kadar unlulardan uzak duruyoruz, 5km yuruyun herseyı yıyın dıyor hoca,bu cok zor hergun yuruyemeyız bu mesafeyı.

kızzlarrrrr bıraz once en son 13 sene once gıydıgım gelınlıgımın ıcıne gırdım:21::21::21::21::21:
canan hocadan allah razı olsun ne dıyımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Kızlar Pazartesi şeker yüklemesi yapılacak bana bu hafta izin istiyorum o sebeple şeker yüklemesinden önce rejim yasak :KK43: Kanamam çok oldu korktum çocukmu düşürüyorum diye dr ya gittim allahtan birşey yok ama bir kaç taktik yaptıracağım. Pazartesinden sonra buradayim. Girer yazarım arada bu arada arkadaşım emziriyor ve diyete başlayacak bu diyete başlayabilir dimi?

sevgili gul6 aslında kavaltım hocanınkıne cok benzıyor cunku ben yumurtayı cok severım zaten.kavaltıdan sonra kı(calısma seklımızden dolayı kahvaltıyı cogu zaman oglende yapıyoruz bu sorun olurmu kılo vermekte cunku ıkı ogun yemek yemıs oluyorum.) aksam ustune kadar bısey yemeden durabılıyorum ama benım sorunum aksam 8 den sonrası bısey yemeden durabılmıek.bunu kendıme ogretebılmek.
cocgu zaman lojmandakı arkadaslr toplanıyoruz yada uzun saatler nobette olunca cok zorlayacak.bırde ara ogun kılo vermeyı zorlastırırmı.ornegın oglen ıle aksam yemegı arasında cekırdek yesem. ah oyle duzensız bır hayatım varkı nasıl duzen sokucam sızler gıbı.su an 78 kıloyum ve yenıden hamıle kalmayı planlıyorum ama bu kıloyla asla yapamam.

sevgili gul6 aslında kavaltım hocanınkıne cok benzıyor cunku ben yumurtayı cok severım zaten.kavaltıdan sonra kı(calısma seklımızden dolayı kahvaltıyı cogu zaman oglende yapıyoruz bu sorun olurmu kılo vermekte cunku ıkı ogun yemek yemıs oluyorum.) aksam ustune kadar bısey yemeden durabılıyorum ama benım sorunum aksam 8 den sonrası bısey yemeden durabılmıek.bunu kendıme ogretebılmek.
cocgu zaman lojmandakı arkadaslr toplanıyoruz yada uzun saatler nobette olunca cok zorlayacak.bırde ara ogun kılo vermeyı zorlastırırmı.ornegın oglen ıle aksam yemegı arasında cekırdek yesem. ah oyle duzensız bır hayatım varkı nasıl duzen sokucam sızler gıbı.su an 78 kıloyum ve yenıden hamıle kalmayı planlıyorum ama bu kıloyla asla yapamam.

Canım akşam ılık süt veya ayran içebilirsin arkadaşlarınla laflarken bitki çayları içebilirsin hayır demeye bir başladınmı kendinle gurur duymaya başlıyorsun ve her hayır dediğinde daha bir azimleniyorsun merak etme zamanla alışacaksın :) Bende hamile kalmak istiyorum ve bu sebeple kilo vermeye çalışıyorum.

kızlar nerdesiniz yahu :KK50:
hepiniz jarniye uyup kartopumu oynuyorsunuz yok ?:KK53:
kesin jarniiii bastan cıkarmıstır sizi:KK52::KK52:

Kızlar Pazartesi şeker yüklemesi yapılacak bana bu hafta izin istiyorum o sebeple şeker yüklemesinden önce rejim yasak :KK43: Kanamam çok oldu korktum çocukmu düşürüyorum diye dr ya gittim allahtan birşey yok ama bir kaç taktik yaptıracağım. Pazartesinden sonra buradayim. Girer yazarım arada bu arada arkadaşım emziriyor ve diyete başlayacak bu diyete başlayabilir dimi?

canım benim geçmiş olsun dikkat et kendine haber ver bize

Bu sabah kaffaltida yumurta yememenin bedeli: aksamustu cocuklar dalasinca stresten yenen 1 dilim islak kek ve bolca kuru meyve ufffff pispogaz gozleme pispogaz gozleme:KK19::18:
pisboğaz gözleme:KK22: canımızı çektirdin ,bizim de kanımıza girceksin:KK22:

evet bu hormonlar uykuda salgılanıyor o yuzden kendı uykunuza göre ayarlayabılırsınız.ne kadar erken kesersenız yemeyı o kadar iyi olur ama:KK34:
42 BedEn boyleyım pıjamayla ,54 beden ıdım, sımdı de 36 beden hayalımde :KK1:

Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:2 yumurta 10 zetin şekersiz çay AMA 2 yudum çikolata

2. Öğün:peynirli salata türk kahvesi

3. Öğün:yemek yetişmedi:)))2 dilim ekmek zeytin peynir ceviz 3 kuru kayısı 1 erik 1 incir

Sıvı:2 lt su

Spor:40 dak. pilates
zamanla daha iyi olur menu inş...

ekmek ve çikolata olmamış...

iyi akşamlar kızlar...
yine kum döküyorum 2 gündür 5 şişe serum yedim.balon gibi şiştim.ilaçlar,hastaneler derken perişan oldum.amaaaa yinede kaçamak filan yapmadım.lakin tartılmaya korkuyorum.bi taraftan regl şişliği bi taraftan serumlar derken korkunç kissediyorum kendimi..
nesseee ben bi geçmişi okuyup gelem En Büyük KK
geçmiş olsun canım:önce. sağlık tabii ki..
kızzlarrrrr bıraz oncee en son 13 sene once gıydıgım gelınlıgımın ıcıne gırdım:21::21::21::21::21:
canan hocadan allah razı olsun ne dıyımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

tebrikler canım,çıtır papadiş oldun desene:KK52:

bugunku tam menum:

kahvaltım:

2 yumurta
1 dlm kars kaşarı
1 kase yogurt
10 zeytın
4 ceviz

ogle: 1 kase sarımsaklı tavuklu bulgur pilavı( 4 yk vardır)
1 brd ayran içtim:nazar:

akşam:
1 tbk kıymalı karnıbahar
turp ve havuç salatası

spor: 45 dk yuruyus:KK8:

sağol canım........:KK48:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
tesekkurler canımmm:KK16:
pisboğaz gözleme:KK22: canımızı çektirdin ,bizim de kanımıza girceksin:KK22:

evet bu hormonlar uykuda salgılanıyor o yuzden kendı uykunuza göre ayarlayabılırsınız.ne kadar erken kesersenız yemeyı o kadar iyi olur ama:KK34:

zamanla daha iyi olur menu inş...

ekmek ve çikolata olmamış...

geçmiş olsun canım:önce. sağlık tabii ki..

tebrikler canım,çıtır papadiş oldun desene:KK52:
loxıcım ınanması zor ama ben evlendıgımde 85 kg ıdım bu yuzden gelınlıgım bugun oldu bana.hep bırlıkte cıtır cıtır olucaz cubuk kraker gıbıEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bugunku tam menum:

kahvaltım:

2 yumurta
1 dlm kars kaşarı
1 kase yogurt
10 zeytın
4 ceviz

ogle: 1 kase sarımsaklı tavuklu bulgur pilavı( 4 yk vardır)
1 brd ayran içtim:nazar:

akşam:
1 tbk kıymalı karnıbahar
turp ve havuç salatası

spor: 45 dk yuruyus:KK8:

karnıbaharıda pek severım kız loxı hep benım sevdıgım seylerı yıyosun karnıbahar kapuska sızemı gelsem arada yemege bacım:KK52::KK52:

X