Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

benim belim 73 tü en son:KK53:
göğüsümü unuttum 95 olabilir...unutulacak gibi değiller gerçi ama hafızamdan silmeye çalışıyorum galiba:KK9:
bende ölçeyim kendimi bak merak eettim şimdi....

bence çok iyi görünüyorsunnn,koruma programına geççç ve spora devam ettt fıstık gibi olursunn...
plataes yapsan o vücudu daha çok şekillendiriyorrr..,
basene de tek çare plates diye duymuştum ama yanlış hatırlıyorda olabilirim araştırmak lazım

benim hiç bel ve göğüs sorunum olmamıştır:KK50:,her zaman basen sorunum vardır.:KK19:onuda daha önce sporla eritmiştim..tekrar öyle yapayım..:KK31:sağol canım..:KK19:

öylemi yapsam bilmiyorum..:44:.hatta hala karatay yapıyorum desem:KK1:bırakamıyorum..sadece 1-2 dilim ekmek yiyorum..:KK1:

boyum 1.65 canım....
Eki Görüntüle 334664

gayet fitsin canım,bence fazlalık yok,üst beden gayet iyi,alt beden de vücüt tipin artık ,onu degıstıremezsın...

yalnız giydigin kıyafetlerle daha ince gösterebılırsın kanımca:KK28:problemli gördügün bölgede böyle kat kat giyinme mesela,pantolon üzerine bluz gibi...

tek parça elbise giysen daha ince gösterir seni:KK28:üst bedenıne oturan alta dogru hafif bollaşan kıyafetler daha da ince gösterir seni...

bugun ne giysem jürisi gibi oldum biraz ama:KK1::KK1::KK1::KK1:

D sıkkı bence,ogun mısır puskulu kıraz sapı kaynat ıc fondup,fondup 2 gun sonra konya ovasına donersıın :KK66:

allah bağışlasın canım benim kuzu 14 aylık.şuan düşünmüyoruz 2.ciyi. ilerde kardeş olsun diye olabilir.ben şöyle hedefime ulaşıp salınayım bi 36 beden kıyafetleri giyeyim sonra o da olur:))))))anım geçmiş olsun bence detoksu regl bitimine ertele.zor gelebilir.

evet cannım ben o kısık ateşte pişirenlerdenim(3 hafta sonra çalışmaya başlıycam o zamanı bilemem).yalnız osmanlı usulunde bize uymayan bir şey var yanındaki lokum:KK43:(((çok severim kendilerini.

bence d şıkkı canım zaten sıkıntılı bir durum vücut aynı anda yeni bir şeye tepki verebilir +++vücudun su tuttuğundan ne kadar verdiğini net göremeyebilirsin

Adeti biter bitmeze oy veriyorum .. :26:

bende dün akşam oldum regl,ama yarın yapmayı düşünüyorumm..
hem daha fazla veririz belkimmmmm....
daynabilirsek tabi:KK31:

d ya da adetin bittikten sonra her an gibi birgün:KK34:

bencede adetin bittikten sonra başlıcaksın...
oy çokluğuyla d şıkkı dedük o vakit hatunlar.

bence E şıkkı,kilo vermesi durduğu zaman:KK34:

şekerim benim kilo vermem durmuyorkiiiiii:KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: durmuycak işteeeeeeeeee:18::18::18::18::18::18:

inşallah umuyorum.birde bişey sorcam bitki çaylarını şu marketlerde satılan hazırlandanmı yoksa aktarlardan mı alıyosunuz.hangi bitki çaylarını önerirsiniz...günde kaç kere içilmeli?hadi bakam bekliyorum işten çıkınca alacam ona göre:)

ben genelde yeşilçay içiyorum onu da marketten alıyorum, bir de arada biberiye çayı içiyorum onu da aktardan almıştım....

gayet fitsin canım,bence fazlalık yok,üst beden gayet iyi,alt beden de vücüt tipin artık ,onu degıstıremezsın...

yalnız giydigin kıyafetlerle daha ince gösterebılırsın kanımca:KK28:problemli gördügün bölgede böyle kat kat giyinme mesela,pantolon üzerine bluz gibi...

tek parça elbise giysen daha ince gösterir seni:KK28:üst bedenıne oturan alta dogru hafif bollaşan kıyafetler daha da ince gösterir seni...

yok canım vücut tipim değil oğlumdan önce sporla onuda küçültmüştüm..:KK53::KK1:ama bu sefer yapabilirmiyim bilmiyorum..:KK50:çok değil 3-4 cm:KK5:
çok sağol canım...:KK19:

Benimkisi aşamalı oldu birazcık:KK1: şöyle ki;

Geçen sene mart sonu nisan başı Dukan'a başladım 73kg ile ve hazirana kadar 64'ten biraz daha aşağı düştüm. Sonra tatiller, ramazan, bayram vs derken ramazan bayramı sonrası 67'ye yaklaşmıştım:KK43:12 Eylülde tekrar dukan yapma niyeti ile düştüm yola ama burayı da takip ediyordum ve kitabı da okumuştum. Kendimi burada buldum. Arada kaçamaklarım ve yoldan çıkmalarım olmasa çoktan hedefimin de altına düşmüştüm. Şimdi az bir yolum kaldı inşallah...
teşekkür ederim.yalnız bu kadar benzerlik olur bende geçen yıl dukana başladım 64'e indim.sonra bıraktım yaz tatili ramazan,bayram derken 71'e kadar çıktım.karatayı keşfettim bu site sayesinde 13 ocakta başladım.71,6'yla,geçen hafta 69'dum ama bu hafta hastalandım bozmadım kaçamak yapmadım ama grip için kullanılan şekerli toz ilacı kullandım.tartı şimdi 70 gösteriyor biraz canım sıkıldı.umarım sizin gibi hedefime ulaşılır.:)

doya doya sohbet edemedim bugün pzt daha istikrarlı takip edeceğim inşallah

loxam gelmiş hoşgelmiş enerji gelmiş topiğe yeminlennn
famirde hep gözüme ilişiyoo taş gibi maşallhhh famirimizz
ceylan desen ceylan gibi sekiyorrr
gözlemeeee kızz peynirliminn otlumunn ayhh teretayğlı gözlemee olsada yisek zayıflayınca tabi
burçinn sana hastayım biliyosunnn buz tutan yollarda yürüyen ilikk gibi hatunsunnn :KK53:
ikizimizz yürür yürür çatlatır sonra şampanya patlatır :))
jarnaammmm seni anlatmaya kelime yetmez lennn saray soytarım,keten helvam,kod adı balinammmmm :KK52:

yazıp yazamadığım herkeslere selam olsunnn bıldırcınlarımm yarın görüşmek dileğiylennnn petuş kaçar mutlu kalınnnn ayçöreklerimmm :KK55::KK55:

görüşmek üzere sende mutlu ve zayıf kal...

sağol canım.....:KK19:

ama kızlar famir gibi gerçek yorum bekliyorum..:KK1:eleştirin yani:KK34:

yawwww çam mı devirdim nettim ikizcimmm yawww...
seni kırmak istemem kusura bakma..
yani kıafat yanılmasıda olabilir...
hem fotoda daha farklı çıkıyor insan...
o bakımdan şey ettimdi:44:

gözlemeeee kızz peynirliminn otlumunn ayhh teretayğlı gözlemee olsada yisek zayıflayınca tabi
burçinn sana hastayım biliyosunnn buz tutan yollarda yürüyen ilikk gibi hatunsunnn :KK53:
jarnaammmm seni anlatmaya kelime yetmez lennn saray soytarım,keten helvam,kod adı balinammmmm :KK52:

yazıp yazamadığım herkeslere selam olsunnn bıldırcınlarımm yarın görüşmek dileğiylennnn petuş kaçar mutlu kalınnnn ayçöreklerimmm :KK55::KK55:

ahh canım benimmmmm :KK16::KK16::KK16:
yawww kıslar bende kendimi bişey sancam haaa şincii...
fazla fotojeniğim galibaaaa...
yoksam benden çakıl taşı bile olmazzz:KK9:

postiff enerjimle etkiliyom diyosun yane topiği,öylemiii:KK12::KK12::KK12::KK12:tenk yu beybi:KK16::KK16::KK16:

sen de durdugu yerde yürüyebilen yerli leslie sansonumuzsun bizim canım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yarın c tesi kızzz,çalışıyomusun sen:KK15:,pek kimseler olmaz burda emme rastaşırsak mehabbet ederüz tabküü:KK19::KK19:

yawwww çam mı devirdim nettim ikizcimmm yawww...
seni kırmak istemem kusura bakma..
yani kıafat yanılmasıda olabilir...
hem fotoda daha farklı çıkıyor insan...
o bakımdan şey ettimdi:44:

yok hayır aksine çok memnun oldum....:KK48:okadar çaba gösteriyorum.:KK31:.buraya kadar geldim eğer bir sorun kaldıysa devam etmek isterim:KK8:.zaten foto koymamın amacıda bu......:KK53:.

bi kaç zamandır takip ediyorum. azmin zaferi öyküsü. hayran kaldım, gıpta ettim sana..
. Tesekkurler ınanın bu dıyete bır hafta uyunca gerısı gelıyoR.bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,pazartesı gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın Hepımıze :KK71:

tüm kıyafet hileleirni öğrenmişin eferimmmmmmmmmmm:KK9:
koca göğüsler nası küçük gösterilir peki loxicimmm:KK9:
dar giysen olmaz bol giysen hiç olmazzz.küçük gösteren iç çamaşırı olmazzzz...

hava şartları beni vurdu canım ya 2 gündür yürüyemiyorum:KK5:..hastayım zaten ara ara durmayıp yürüdüm iyileşemedim bir türlü:KK1:
havalar düzelsin tam gaz devam,burdada yazıp sizi gaza getireceğim..:KK53:
evde tepiniyorum bende..:KK1:

tüm kıyafet hileleirni öğrenmişin eferimmmmmmmmmmm:KK9:
koca göğüsler nası küçük gösterilir peki loxicimmm:KK9:
dar giysen olmaz bol giysen hiç olmazzz.küçük gösteren iç çamaşırı olmazzzz...

ah işte onun çözümü yok mafeles,estetik ameliyattan başka:KK50::KK50:

yalnız bır yazı okudum şimdi bir spor sıtesınde,kızın bırı 1 sene spor yapmıs spor salonunda göğüsleri küçülmüş,şikayetçi o tabii,nasıl tekrar büyütcem diye soruyo:KK1::KK1:bizde de işe yarar mı acep:26::26:

yalnız bır yazı okudum şimdi bir spor sıtesınde,kızın bırı 1 sene spor yapmıs spor salonunda göğüsleri küçülmüş,şikayetçi o tabii,nasıl tekrar büyütcem diye soruyo:KK1::KK1:bizde de işe yarar mı acep:26::26:

bencede basenim olacağına göğüslerim biraz büyük olsaydı.:KK19:.benim önce onlar küçülüyor...:KK17::KK1:

nası yapmış acabaaaaaa

Kuculuyıorlar ,sutyen askıları omuzdan dusuyor,3 ayda bır yenI almak lazım .

X