Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Mrb kızlar saat (12:30) kahvaltım:
2 kayısı yumurta yarım brdk kuruyemis
8-10 büyük boy yeşil zeytin
3 dilim peynir( küçücük yumurtalı ekmek)
Omega3 yarım lt su

hoşgeldin leylakcım:KK16:

öğlen menüm :

1 tabak kuru fasulye bol pulbiberli
Yeşil salata
Azcıkın makarna:18:

(papadiya şimdi de bana sen vur )

azcık makarnaymışşş ekvatorda havalar nasıl:KK53::KK53:sana yeme demicimm kaçamak yapmayadevamet böyle de patlaaa:KK1::KK1:

süt kardeşler ve züğürt ağayı izledim az az

çok güldüm çoookkk

Tarkan: Kurt babamı kim öldürdü?
Kurt: Hav Hav Hav!
Tarkan: Hain Kostok!:KK1::KK1:tek geçerim:KK1:

verirsin canım 2-3 haftada nolcakkkk.....

kırmızılı kadın olarak dolaşırsın ondan sona seksü seksüüüü:KK53::KK53:

güle güle ayran güzeli:KK5::KK5::KK5::KK5:

ayran güzeli miii ilk kez ziilli deli kaçık çatlak patlak manyakk dışındabibenzetme yapıldııı:KK16::KK16:ağlamicimmm ağlamiciiimmm:KK1::KK1:

güle güle kelebeğim güle güleee çanağa dikkat et :)

çanak yüzünden çok pis tırsıyorumm sefil bilomm 4'te çıkıcizzz muhtemelen günün şarkısı benim için çamlak çömlek patladıııı olacak:KK1::KK1:

canım ya kimine yapıyo kimine yapmıyo etki...bende bazen ishal yapıyordu kullandığım zamanlar... ama bazı kişiler bunun sayesinde iyi zayıflıyo haberin ola :KK34:

Jarnim oh n güzel erkencisinizzz,iyi tatiller:KK71:

4'te çıkıcizzz müdür çeneye daldııı ajitasyon yap gelme yarınn:KK1:

Sabah erkenden yaz ben de çok merek ediyorum Jarniiii

yazmaya çalışicimmm kuzumm benimmmm:KK16::KK16:

öğlen ezogelin çorba salata ve nohut yedim.akşama kabak çorba ve kabak yemeği varmış ve sonrada spor kanter içinde

Selam canım
Nasıl oldun gribin geçti mi ?
MAcunun işe yaramasına sevindim.
En kısa zamanda eksileri görelim yine,yarın çok kaçırma yerleşmesinler yerine + lar :KK1:

iyiyim canım çok şükür yatmadan ayakta geçiriyorum.ilacım da bitmek üzere.evet macun işe yaradı gerçekten,en azından şimdilik öyle.Çok teşekkür ederim tatlım :KK70:
inşallah canım..haftaya güzel bir sonuç görmek istiyorum.Pazartesi sıkı sıkı başlıycam diyete :KK16:

Senin ihtiyacın kalmadı ki İkizim yoksa dümeni 55'e mi çevirdin?:KK30:

canım karataya ilk başladığımda hedefim 60dı...:KK34:sonra kilolar gitmeye başlayınca 58 yapmıştım:KK31:ve hedefime ulaştım..:KK76::KK76:ama son hamileliğimden önceki halime heniüz gelmedim....:KK5:acabalarım var:44:.ama etrafımdakiler bıktı çünkü neredeyse 4 ay oldu..:KK1:ne yapsam bilmiyorum:26:..henüz mutlu hissetmiyorum kendimi...:KK5:

oğlujm yanımda kremalı püskevit yiyor,ve çoook güsel kokuyor:KK5::KK5::KK5:

çileki ahududulu çay içiyorum ben de sefil sefill:18:

off adalet mi bu ya :KK43:(

azcık makarnaymışşş ekvatorda havalar nasıl:KK53::KK53:sana yeme demicimm kaçamak yapmayadevamet böyle de patlaaa:KK1::KK1:

Tarkan: Kurt babamı kim öldürdü?
Kurt: Hav Hav Hav!
Tarkan: Hain Kostok!:KK1::KK1:tek geçerim:KK1:

ayran güzeli miii ilk kez ziilli deli kaçık çatlak patlak manyakk dışındabibenzetme yapıldııı:KK16::KK16:ağlamicimmm ağlamiciiimmm:KK1::KK1:

çanak yüzünden çok pis tırsıyorumm sefil bilomm 4'te çıkıcizzz muhtemelen günün şarkısı benim için çamlak çömlek patladıııı olacak:KK1::KK1:

4'te çıkıcizzz müdür çeneye daldııı ajitasyon yap gelme yarınn:KK1:

yazmaya çalışicimmm kuzumm benimmmm:KK16::KK16:

Ekvator iyidir cnm fena değil :KK1: ,spor yapmadan incelmem diyor bana :KK76:

iyiyim canım çok şükür yatmadan ayakta geçiriyorum.ilacım da bitmek üzere.evet macun işe yaradı gerçekten,en azından şimdilik öyle.Çok teşekkür ederim tatlım :KK70:
inşallah canım..haftaya güzel bir sonuç görmek istiyorum.Pazartesi sıkı sıkı başlıycam diyete :KK16:

o tozlar sayesinde ben de aykata geçirdim 3-4 günde bitti şükür..

canım karataya ilk başladığımda hedefim 60dı...:KK34:sonra kilolar gitmeye başlayınca 58 yapmıştım:KK31:ve hedefime ulaştım..:KK76::KK76:ama son hamileliğimden önceki halime heniüz gelmedim....:KK5:acabalarım var:44:.ama etrafımdakiler bıktı çünkü neredeyse 4 ay oldu..:KK1:ne yapsam bilmiyorum:26:..henüz mutlu hissetmiyorum kendimi...:KK5:

anoreksiya oldu bu hatunn:KK22:

kız bırak sen zayıflamayı ben senın yerınde olsam kas yapıp sıkılasırdım bundan sonra...

bir yandan pilates yap,bir yandan da 1 er kıloluk agırlıklar alıp kas oranını arttırmaya calıs,kiloyu boşvert artık,beden olarak incelmeye bak sen:KK34:

yarın ayran corbasını da mantı nıyetıne ıçersın artık:KK1::KK1::KK1:

aman bizim aile öyle işte hem zayıfla derler bir taraftan da yemek yedırmeye çalışırlar:KK19::KK19:

kırk yılın başı yiyom yawww ne edeyim yemyeyim de bi tarafım mı şişsin:26:en iyisimi yiyeyim de şişsin didim bende:KK9:
reglken yapmayın diyenler bacı sen endiyon yapim mi yamiyim mi...
a mı deyim b mi deyim c mi diyim:KK52:

ben de aynen senin dediğin gibiyim.-(

Biraz daha vermek istiyorum 58 yetecek bana ama hem ben hem de ailem hep beraber sıkıldık bu durumdan. ben de 60'a indiğimde bir süre yasaklılardan fazla değil ama relax takılacağım ve bir süre sonra 58 için yeni bir koşuya çıkacağım, ama aramızda kalsın:KK34::KK1::KK76:

kırk yılın başı yiyom yawww ne edeyim yemyeyim de bi tarafım mı şişsin:26:en iyisimi yiyeyim de şişsin didim bende:KK9:
reglken yapmayın diyenler bacı sen endiyon yapim mi yamiyim mi...
a mı deyim b mi deyim c mi diyim:KK52:

yapma regl iken ,çok zor olabilir:KK19:

ama bu sayede haftasonu kaçamak yapmam diyorsan,yapabilirsin de:KK28::KK28::KK1::KK1:

kızlar az önce bir arkadaşım diyetimin 4.günü olmasına ve bunu bilmemesine rağmen burçin sen zayıfladınmı dedi.
herhalde ödem mi attım naptım o aptal şişkinlik yok bende hissediyorum.
amaaaan oohhhh yapıştır yapıştır morale bak seennn
burdan eve koşcam vallaaa

Canım yaa bence sıkılaşmaya ver kendini,
canını sıkma vücudunu sıkılaştır:KK1:
(slogan gibi oldu)

45 dk yürüdüm dışarda:KK8::KK8:

ama belim ağrıyor şimdi:KK5::KK5:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

boyun kaç acabüüüüü...
fotolarını görsek sana bir fikir verebilirdik aslında:KK53::KK53::KK53::KK53:

X