Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ÇITIRLAR FİKRİNİZİ SÖYLEYİN LÜTFEN, SORU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;(bkz.aşağı)

SORU: 2 AYDA 6 KG VEREN PESGASUSUN AYIN 1 İNDE REGL OLACAKTIR. SİZCE AYRAN DETOKSUNU NE ZAMAN YAPMALIDIR?

A-) ADETİNİN BAŞLAMASINA 2 GÜN KALA

B-) ADETİ BAŞLADIĞINDA

C-) ADETİNİN SON İKİ GÜNÜ ( 6 GÜN SÜRÜYOR)

D_) ADETİ BİTER BİTMEZ

bence E şıkkı,kilo vermesi durduğu zaman:KK34:

canım nasıl keşfettin süt ürünlerine alerjin oldugunu?

Kitabı çok dikkatli okudum ve asırı dıkkatlı uyguluyordum ama hiç bir fark olmadı 2 hafta.Dedim olabilir bir çok insana aynı sey olmus aylarca kilosunda degısme olmayıp sonra metabolizması düzelince birden bi sürü kilo veren bi sürü insan var dıye kendimi avutuyordum.. Bi gece tarçınlı süt içip yattım ertesi sabah uyandıgımda hafif basım donuyordu ve midemde bi hassaslık vardı önemsemedim..Bi kaç gün sonra kakaolu süt içip yattım ama ertesi sabah uyandıgımda nasıl basım donuyor anlatamam, dedim vertigoya etki ediyor süt herhalde yataktan kalkınca da midem agzıma gelince bu eziyet çekilmez dedim, süt ve urunu ne varsa iyi gelmiyor belli ki deyip bi hafta önce tamamen ara verdim tüketmeye sonuçları da böyle olunca artık iyice emin oldum.
Bi kaç gün tüketmemeyi deneyin eger alerji veya hassaslık varsa kesin farkedersiniz.

York testi de yaptırmayı dusunuyorum o zaman tamamen emin olucam bakalım tamamen.

selam arkadaslar

kahvaltım

1 yumurta
2zeytın
b.peynır
maydanoz
bırkac fındık
1 cevız
cay,yesılcay
2omega3
bundan sonrası koteklık
gonullu kotekcı aranıyor
2 ısırık ekmek:KK14:
2 catal salcalı sosıs tava:KK14:

hiiii ayıp ayıp:KK57::KK57:
Tatlı gerçekten de bağımlılıkmış canım,beni yoldan çıkaran o oluyor...

Delisin kızımı sen deliiiiiiiiiii:KK1:

hadi tut sözünü süper bacı olcannmn

:

zilli sözü verdim dediydim yaa:KK1::KK1:bana bilmediğim bişey söyleyinn loo:KK53:

Bende kac kere üye oldum senelik 3-4 kere gittim sonra biraktim. Bence en iyisi dogada yürümek...

:

bu sefer başkkaaaaa:KK9::KK9:En Büyük KK

En buyuk tebrik size, burdaki bir çok kişi için oldugunuz gibi benim için de kesinlikle idolsünüz, ben çok net söylüyorum sizin basardıgınızı basaramazdım, 2 hafta kılo veremedim diye nerdeyse vazgeçiyordum, baska bi diyetle zayıflar geri donerim bu sisteme diyordum... :KK71: :KK71: :KK71:

Kendımı Karatay Dıyetıyle Basarıya Kurguluyorum. Basarı ya da basarısızlık ınanmayla sıkı sıkıya baglantılı,kıtabı almadan once bazı tereddutlerım vardı,yıne de yapıyordum dıyetı daha sonra kıtabı da okuyunca tum korkularım gectı,basaracagıma tamamen ınandım boylece tum sınırsel yollarım acıldı,acılıyor,paylasıyorum da yolda tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum,yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,yuruyus yaptıgım caddelerde tombul tanıdıklara da kapıda not bırakıyorum,zıhnımı bu dıyetle basarıya kurguladım,kurguluyorum,ayda dort kılo gıdıyor dıyor tartım,ama akıl tartım agır basıyor:aynalar,mezuralar 8 kılo vermıs gıbısın dıyor,vucudum sıkılasıyor,uc ayda bır sankı estetık cerrah vucudumu germıs gıbı oluyor,ıstedıgım ıdeal vucuda basarıya odaklandım.Yatalak hastalar bıle kılo verebılırken,benım oturup tembellıgıme bahaneler uretmem kendıme yapacagım en buyuk hata olurdu,ınanıyorum kı "Tembel ınsan yoktur,kendını harekete gecırecek kadar guclu ılham kaynagı bulunmayan ınsan vardır.Hedefı olanlar,tembel tembel oturamazlar; onları hedeflerı cagırır."Sokakta yururken benden daha kılo gordugum ınsanlara bakıp sukretmıyorum,ılgımı daha fıt ınsanlara verıyorum,ınanıyorum kı "Budur dedıgımde o forma bende gırerım bırgun,ya da yaklasırım enazından."Bu ankı durumum gecıcı bu nedenle aktıf kıloma uygun pahalı gıysıler almıyorum. Maxwell psıkosıbernetık yontemınden bahsetmıs ,cok hosuma gıttı: Bu yonteme gore beyın bır hedefe yonelırse amacına ulasıncaya kadar yogunlasmakta,hedefe yonelmekte,tEkrar yogunlasmakta,tekrar hedefe yonelmektedır.Tanımlanmıs bır hedefı yoksa enerjısını bosa harcamaktadır.Amacıma ulasmak ıcın beynımı ve zıhnımı programlıyorum,zıhnımde olumlamalar yaparak(oyle olmasa bıle bazen sartlar bır yolu olacaktır),sonra da bunu hayatıma uyguluyorum.....Kızlar ınanıyorum kı Karatay Dıyetı ıle dogru tuslara basılarak vucut zayıflatılabılır..........Degersız oldugunuza daır frekans yayıyor olabılırsınız(Omega3 agırlıklı beslenmıyorsunuzdur belkı. ) :.....Buyurkenkı ıdollerım fılmlerde gordugum fıt hatunlardı ve ben hıcbırıne benzemıyordum(Nasıl benzeyeyım ayda 45 ekmek,30 tabak pılav,90 cıkolata,15 kılo meyve tuketıyordum.:KK66:), Karatay Dıyetıyle tanısana kadar bu durumum boyle devam ettı......::::::::Gece uyanıyorum::::: 1)Derın bır sessızlıkte oturuyor gevsıyorum, butun bedenımı gevsetıyorum..2)Sakınlesıyorum gozlerım kapalı derın bır sessızlıkte oturuyorum.3)Zıhnım omzum kafam gevsıyor rahatlıyorum huzurlu oluyorum. 4)Bacaklarım ayaklarım kollarım gevsıyor tum bedenım tamamen gevsıyor. 5)Tum bedenım tamamen gevsıyor. 6)Nefes alısverıslerımı sakınlestırıyorum. 7)Nabız kalp atıslarım gayet yavaslıyor sakın ve sessız durumda dusuncelerımle basbasa kalıyorum.:::::::Ben her duydugunu hafızlayabılen,fondoten kullanmayan ve formda bır beden ıstıyorum:::::::::::ve su dusunceler aklıma gelıyor ve onaylıyorum kendımce::::KK66:" ...1)Karatay Dıyetı ıle degısımdeyım...:KK16: 2)Omega3 agırlıklı beslenmeyı sevıyorum. :KK16: 3)Omega3 agırlıklı beslenmek ıyı duygular verıyor. :KK16: 4)Bu dıyetle aldıgım enerjımı sevgıyle dıyaloglarıma ve kendıme aktarıyorum. :KK16: 5)42 kılo verdım artık hareketlıyım ve hareketlı olmayı sevıyorum bana guven verıyor.:KK16: 6) Nefesımı sevıyorum yasamayı sevıyorum. 7)Gulumsemeyı sevıyorum. 8)Saglıklıyım. 9)Huzurluyum. 10) Mutlu ve neselıyım.11)Karatay DIyetı ıle bedenımın ıhtıyacı kadar beslenmek ıyı duygular verıyor.:KK16: 12)Sevıyor ve sevılıyorum,gorenler soruyor "Nasıl verdın?" dıye. :KK16: 13)Dansta huzur buluyorum sık sık dans edıyorum. :KK16: 14)Durumumu dusunmek ıyı gelıyor. :KK16: 15)Enerjım artıyor. 16)42 kılo verdım artık egzersız yapmak nese ve huzur verıyor. 17)Artık yurudugumde gelısıyorum,degısıyorum ve huzur buluyorum. :KK16: 18)ıdeal bır beden umudum var artık :KK16: 17)Dengelerım normale donuyor 18)Dogal dengelerımı ayarladım 19)Karatay Dıyetıyle metabolızmam saglıklı bır sekılde calısıyor. :KK16: 20)Bedenımdekı stoklama deneyımımı artık sevgıyle gonderıyorum,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,aksam sekızden sonra yemıyorum hıcbırsey,ayran ya da sut ıcıyorum. 23)Konsantrasyonum daha ıyı artık seker kullanmıyorum,saf seker(alkol asla) beyın hucrelerım sag kalmalı bır omur. 24)Tereyagıyla, zeytınyagıyla dostum ama cok samımı degılız tabı,dıgerlerını tanımıyorum. :KK16: 25) Beslenme alıskanlıklarımı etkılıyorum degıstırıyorum kararlıyım ve basarılıyım. :KK16: 26)Sabah ne yıyecegımı dusunuyor geceden hazırlıyorum.Ertesı sabah tatıldeymıs gıbı kahvaltı yapıyorum. :KK16: 27)Dusunuyorum nese doluyorum. 28) Karatay Dıyetıyle saglıklı beslenmek daha keyıflı ve kolay bu dıyette tereyagı serbest, pastırma serbest,yumurta yasak degıl. :KK16: 29)Ac olan beynımdı artık sorguluyorum,canım tatlı ısterse kahverengı kuru kaysı onerıyorum. :KK16: 30)Lokmalarımı yavas yavas lezzetın farkındalıgını vucuduma sındırerek beslıyorum. :KK16: 31)42 kılo verdım,ayda dort kılo verıyorum,egzersıze,dansa evet ,yasama evet dıyorum. :KK16: 32)Ne yedıgımı dusunuyorum oyleyse varım. :KK16: 33)0mega3 ruh saglıgıma ıyı geldı,kendımı sevıyorum. :KK16: 34)Hayatı sevıyorum bedenımı sevıyorum ınsanları sevıyorum. :KK16: 35)Yenı dusuncelerım yenı bedenımı olusturuyor. :KK16: 36) Hareket ettıkce enerjım artıyor. :KK16: 37)ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar bu gucu bılıyor bedenıme dılıyorum. 37)Kendımı sevıyorum,ınsanları sevıyorum ınsanlar da benı sevıyor."Sahı nasıl verdın kıloları ?"dıyorlar. :KK66: 38)Karatay Dıyetı ıle dengelı beslenıyorum ve saglıklı bır yasam suruyorum. :KK16: 39)Yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor. :KK16: 40)1000kalorının altına ınmıyorum yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor...41)Hepınızı sevıyorum :KK71: :KK71: ama kendımı de sevıyorum bedenım ve zıhnım sevgı dolu. :KK71: :KK71: "dıyorum kendıme gecenın sessızlıgınde kahvaltı tepsımızı hazırlayıp uyuyorum.Hedefım 47 kg olmak ve ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:
Prf Canan Efendıgıl Karatay Hocam a ve Kadınlar Kulubune ve Sızlere sonsuz tesekkurler yıne yenı yenıden :KK71: :KK71: :KK71: J

Kitabı çok dikkatli okudum ve asırı dıkkatlı uyguluyordum ama hiç bir fark olmadı 2 hafta.Dedim olabilir bir çok insana aynı sey olmus aylarca kilosunda degısme olmayıp sonra metabolizması düzelince birden bi sürü kilo veren bi sürü insan var dıye kendimi avutuyordum.. Bi gece tarçınlı süt içip yattım ertesi sabah uyandıgımda hafif basım donuyordu ve midemde bi hassaslık vardı önemsemedim..Bi kaç gün sonra kakaolu süt içip yattım ama ertesi sabah uyandıgımda nasıl basım donuyor anlatamam, dedim vertigoya etki ediyor süt herhalde yataktan kalkınca da midem agzıma gelince bu eziyet çekilmez dedim, süt ve urunu ne varsa iyi gelmiyor belli ki deyip bi hafta önce tamamen ara verdim tüketmeye sonuçları da böyle olunca artık iyice emin oldum.
Bi kaç gün tüketmemeyi deneyin eger alerji veya hassaslık varsa kesin farkedersiniz.

York testi de yaptırmayı dusunuyorum o zaman tamamen emin olucam bakalım tamamen.

benim durumum farklı sanırım,14 kg verdim ve bu süreçte de süt ürünlerini tükettim,sade süt zaten içemem de bolca yogurt ve peynır yedım açıkçası,sonradan çıkarmı ki bu durum:26:

ben kuru meyveyi çok abartmıştım bir ara,şimdi onu kestim,bu 300 gr (başlangıctır inş devamı da gelir diye umuyorum:KK31:) onun etkisi olabilir diye düsünüyorum.

birde limonlu suyu bolca içmeye başladım birkaç gündür:nazar:

bu york testını herkes yaptırmalı yaa,sabah da hande ataizi bahsediyordu tv de ,her sabah süt yulaf yermıs megerse süt ürünlerine,glutene,böyle birkaç seye daha alerjisi cıkmıs besin intöleransı testıyle,o yiyeceklerı kesınce yüzündeki şişlikler gitmiş....

Kendımı Karatay Dıyetıyle Basarıya Kurguluyorum. Basarı ya da basarısızlık ınanmayla sıkı sıkıya baglantılı,kıtabı almadan once bazı J

bebekimmmm bizde seni seviyoruuzzzzz:KK16:senin aldığın pijamaları seviyoruzzz:KK1:tokumkızlar tokumm hıtını söylüyoruzzzz coşuyoruzz kopuyoruzz sana öpücükk göndertiyoruzzz:KK16::KK16:düğünden önce hamam eğlencesi yapak sana kıızz:KK70::KK70:

benim durumum farklı sanırım,14 kg verdim ve bu süreçte de süt ürünlerini tükettim,sade süt zaten içemem de bolca yogurt ve peynır yedım açıkçası,sonradan çıkarmı ki bu durum:26:

ben kuru meyveyi çok abartmıştım bir ara,şimdi onu kestim,bu 300 gr (başlangıctır inş devamı da gelir diye umuyorum:KK31:) onun etkisi olabilir diye düsünüyorum.

birde limonlu suyu bolca içmeye başladım birkaç gündür:nazar:

bu york testını herkes yaptırmalı yaa,sabah da hande ataizi bahsediyordu tv de ,her sabah süt yulaf yermıs megerse süt ürünlerine,glutene,böyle birkaç seye daha alerjisi cıkmıs besin intöleransı testıyle,o yiyeceklerı kesınce yüzündeki şişlikler gitmiş....

Hani bazı insanlar ekmeksiz doymaz ya, ben de etsiz peynirsiz tok hissedemiyorum hiç kendimi, tabaklarca sebze yiyeyim yok olmuyor, 2 saate midem kazınmaya baslıyor, hele ki benim atıstırmalıklarım hep yogurt-cacık vs gibi yine protein agırlıklı besınlerdır ve bn yaklasık 7-8 yıldır hep boyle beslendim.Liseden sonra boyle kilo da verdim, hatta simdiye kadar hiç aklıma bile gelmemişti beni etkiliyor olabilecegi çünkü kiloyla da alakalı bi problemim olmadıgı için hiç düsünemedim ve bn galon galon sütlü kahve içerdim her gün...Ben vertigo atagı gecırdıkten sonra sutlu kahvelerimin zaman zaman hafif bas donmeleri yaptıgını farketmıstım ve kahveye yormustum bu durumu ama işte tamamen yanılmısım esas olay sütmüş :S demem odur ki sanırım bendeki gibi sonradan çıkabiliyor meydana, süphe duyuyorsanız birkaç gün kullanmamayı deneyın hem aklınız da rahat etmiş olur ama siz bilirsiniz tabi ki :KK1:

X