Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar ben geldiimmm

bugünkü menümü söyleyeyim

sabah bir yumurta bir bardak çay

ara bir türk kavhesi bir neskafe

öğlen yarım kase mercimek çorbası
beş şöfte
bir ayran
biraz yağsız salata

hepinize sevgileriimleee

hoşgeldin leylakcım

öğlen menüm :

1 tabak kuru fasulye bol pulbiberli
Yeşil salata
Azcıkın makarna:18:

(papadiya şimdi de bana sen vur )

hoşbulduk ceylincim.afiyet olsun

hoşbulduk cemilecim

kızlar bu arada ayran detoksu süper moral oldu bana.ayda 2 kez yapmayı düşünüyorum artık.2 kilo vermiştim ama annemde azıcık sıcak ekmeğe dayanamadığım için tartı 500 gramcık fazla gösterdi ama olsun sporla telafi ederim artık

ben de ben de 2 haftada bir yapmayı düşünüyorum artık leylakcım.

valla ben çok memnun kaldım masalcım ve acayip rahatladım.göbeğim indi resmen.geri alma gibi bi durum da olmuyo bir de....

En güzeli o sanırım leylakcım bir de çok rahat geçiyor.
Bu hafta geçsin de haftaya tekrar yaparım küçülen ay fazındayken

canım vertigosu olanlar süt ürünleri kullanmamalı mı ?

anan güzelse yapayım o zaman:86:

gir kız listeye acayip motive ediyor insanı
:

ayyyyy teşekkür ederimmmmmmm
pazartesi mi tartılcaz şimdiiii....
regken fazalş çıkıcim ama ossunnnn yine deeee

kilomu verdin kızzzzz tepriklerr hadi bakemm kırdın şeytanın bacağını darııs başımaaaa
reglken yapmayın diyonuz ama ben yarın yapcam yaaa pek bir sabırsızlandımm..
sanki reglken dada kolay gider gibime geliyooo

uşşşşşşşşşşşşşşşşşşşgeldinnn beaaaaaa

ay unuttum bu arada,sen ne güzel bi hatunsun maşallahama kilo verince daha da güzel olmuşsun,gençleşmişsin.daha kilo vermek istiyosun ama ben sende bi fazlalık görmedim hiç,daha nerenden vericen gı

ay bak gördünmü dahada gaza geldim.bende 23 yaşında anne oldum.Allah bağışlasın evlatlarımızı.her rejim hevesimde kilo aldım.kullanmadığım hap kalmadı bekarken en fazla 50 kilo idim.o zaman babam izin vermezdi şimdide kilolar izin vermiyor daracık kısacık giyinmeye :))))))

kızlar ben kilo verebilmek için pskiyatra de gidiyorum, sonucta yüz tane diyetisyene gittim çözemedi, sorun biyolojik diil psikolojik diye karar verdim ve psikiyatre gitmeye başladım.:44::44:

doktorun dediğine göre, bu kilo vermeye çalıştıkça kilo almak çok normal ve kısır döngü. o yüzden kilo vermeyi çok düşünmeden sağlıklı beslenmek, yaşam şeklini değiştirmek öneriliyo

bide hepsinden önemlisi kaç kilo olursan ol güzel ve mutlu hissetmek

Yani Karatay sağlıklı yaşam biçimi

saphiraya msg at listeye girmek için....

ben yapmayacam detoks,azcık kilo verdim ya şımardım deermişim

valla hiç detoks yapacak havamda değilim,zaten regl halindeyim şu an,çekilmez yani

sana da tavsiye etmem

ay unuttum bu arada,sen ne güzel bi hatunsun maşallahama kilo verince daha da güzel olmuşsun,gençleşmişsin.daha kilo vermek istiyosun ama ben sende bi fazlalık görmedim hiç,daha nerenden vericen gı
azcık göbüşü var da onu vermek isteyooo

çok haklısın ama maalesef kilo vermek bende de takıntı oldu

teşekkür ederimmmm:93:
sizlerde eminimm çokkkkk dada güzelsinizdirrr..hepimiz fıstık kiminizzz maşşşalllahhhhhh:13:
gel sen birde beniii yakından görrr,hala midem ve göbeğim varrrr vercek 5-6 kilom rahat varrr

SAĞOL CANIM

canım maalesef ilacın etkisi...

ceylin yaaa ne zaman geçecek bu etkiler perişan oldum hem de diyet falan kalmadı midemi bastırsın diye elma, pirinç falan yiyorum...

öğlen 1 saat yürüdüm karda hava çok temizdi iyi oldu dönüşte ısınmak için salep içmeseydim iyiydi
haftasonu telafi edicem kızlar söz
akşam güzel bi salata yapar yerim o ka ama yolda midem tutarsa yine bir elma daha yerim artık ne yapam...
ama güzel bir haber vereyim size dün 2 yıldır giyemediğim önü kapanmayan kırmızı bir montum vardı onun düğmelerini kapatabildim ama hala dar 3 kilo daha versem tamamdır kış bitmeden giyerim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…