Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün fotograf yok ne yazık kı, hazırlar hazırlamaz saldırdım, dün en son 5 bucuk gibi yemek yemiştim onda da evde bişe kalmadıgı için ve et de yemek istemedigi için canım 4 tane yumurta hasladım yanında da bıraz zeytin biraz biber biraz da maydonoz yedim baya baya da tok tuttu.

Uyanınca:

2 gün kurusu
omega 3 (mar...ap special-720 mg aldım bugun daha once aynı markanın normalını denemiştim günde 4 tane yutuyordum, yenısının kapsulleri devasa ama içerik çok basarılı 380 mg (EPA ), 200 mg (DHA), Canan hocanın verdigi degerlerle birebir bir tane yuttum o yuzden-öneririm)
üzüm çekirdegi özü

I.Öğünüm:

5 köfte ev yapımı
4 haslanmıs yumurta
20-25 zeytin

Ne yemişim yahu :KK1:

Veee esas mucizeee sabah tartıldım ve 59.8 :KK52: :KK52: İnanılmazz mutluyumm :KK1: darısı aynı emegi gösteren herkesin basına :KK1:

Bugün fotograf yok ne yazık kı, hazırlar hazırlamaz saldırdım, dün en son 5 bucuk gibi yemek yemiştim onda da evde bişe kalmadıgı için ve et de yemek istemedigi için canım 4 tane yumurta hasladım yanında da bıraz zeytin biraz biber biraz da maydonoz yedim baya baya da tok tuttu.

Uyanınca:

2 gün kurusu
omega 3 (mar...ap special-720 mg aldım bugun daha once aynı markanın normalını denemiştim günde 4 tane yutuyordum, yenısının kapsulleri devasa ama içerik çok basarılı 380 mg (EPA ), 200 mg (DHA), Canan hocanın verdigi degerlerle birebir bir tane yuttum o yuzden-öneririm)
üzüm çekirdegi özü

I.Öğünüm:

5 köfte ev yapımı
4 haslanmıs yumurta
20-25 zeytin

Veee esas mucizeee sabah tartıldım ve 59.8 :KK52: :KK52: İnanılmazz mutluyumm :KK1: darısı aynı emegi gösteren herkesin basına :KK1:

50li rakamları gördün yanii.....
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

selam arkadaslar

kahvaltım

1 yumurta
2zeytın
b.peynır
maydanoz
bırkac fındık
1 cevız
cay,yesılcay
2omega3
bundan sonrası koteklık
gonullu kotekcı aranıyor
2 ısırık ekmek:KK14:
2 catal salcalı sosıs tava:KK14:

selam millet
geçen cumaya göre 700 gr. artıda çıktım bugün.yalnız dün tuzlu yedim,çok su tutmuşum,3 birim fazla çıktı su oranım.br de eli kulağında regl olucam.bu haftayı zaten pas geçmiştim kafamda,kabızlıktan dolayı diyete uymadım da doğru düzgün.yarın da günüm var.yarını da bir atlatayım ondan sonra yine başlayacağım diyetime ve çaylarıma.bir de şu ayran detoksundan ben de yapıcam :nazar:

canım hiç tatlı istemiyo

hemen hemen her akşam köşedeki pastanenin abonesi olmuş her akşam mutlaka profitel alır ve yerdim bişiy değil adamın kazancı düştü benım yüzümden :KK1:

çok sasıryorum tatlı yemedğime bazen bağımlı gbydim çünkü :KK17:

Tatlı gerçekten de bağımlılıkmış canım,beni yoldan çıkaran o oluyor...

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
8 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz
Eki Görüntüle 334383

çok güzelll

valla hiç normal arkadaşım yok desem:KK53::KK53:

:KK1::KK1:valla bugüne kadar hiç çarpmadığım için üzgünüm empati yapamicimmm:KK1:

:KK16::KK16:

dün dündü bugün bugünn bebekimmm olur arada öyle şeylerrr:KK16::KK16:

hoşgeldinnn:KK71::KK71:68 kiloyu mu dert ediyosun canımmm ay bir kaç aylık işi varrr ben başlaığında genç irisii boğaç kıvamındaydımm şimdiii biraz insana benzedim çok şükürrr:KK1::KK1:

etmediğin kabahattt şekerriimmm bakk yoksaaa ceylinle kırbaç kardeşliği yapıppp şaplağı patlatırızz sanaaa:KK57::KK1:

ayy benim çenem kaa başına taş düşmesinn emi hatunnn:KK53::KK53:(ağır oldu di mi:KK1:)

doğadan kayısı çayı al yatmadan önce bir de tokken iç pamuk gibi olursun:KK16:

yaaa 7'de kalktımm ama kar var istanbuldaaaa tın tın anca gelebildikkk yaaa alt takım hala yerinde çok şükür:KK1::Gül abin var mı senin?

patlama emiii:KK57::KK57:bir daha bu haksızlığı kendine yapma bebek:KK48:

Delisin kızımı sen deliiiiiiiiiii:KK1:
Kiz ajnaa Allah eksikligini göstzermesün delü-...

Ben dün sadece bir ögün yedigimden sabah guruldayan bir migdeyle uyandim. Simdi tarcinli sütümü icioyrum ve marotana cikacam birazdan...
Yerler buz sans dileyin...
Burçincim dikkat et totoyu kırma...
Acı bıber tursum benım sensız olmazzz :KK53:

Ulasırsın canım kurallara uy .Hemen sonuc bekleme. Tartıyı kafana takma. Gıdıyor kılolar. Can bu ya makıne degıl.Ben Ebru Sallı gıbı 47 kg olmak ıstıyorum. Ajda bıle nasıl fıt ya. Hurremın kaynanası bıle fıt.Erıyelım bacım hayırlısıyla. :KK55:
yaa di mi nebahat çehre süper kadınnn
üü

hüüüüü nasıl yani looooo:KK53:insan mısın sennn nerde kaçtaa yürüdünnn beyaaa valla kar var yürüyemem bugün yılan gibi sürünerek ayakta kalabiliyorummm:KK1::KK1:bundan sonraa lakabımm zilli kobra olsun bariii:KK1::KK1:
gülü seven abisine katlanır dicektimm dün içimde kaldı o yüzden sordum:KK1::KK1:

buzzz kraliçemmmm:KK16::KK16:süzülün anam süzülünnn önümüzdeki ayyy spor salonunaaaa kayıdımı yaptırıppp seyyar sandalyeliktenn bayan vücudaaa terfii edicimmmmmEn Büyük KK

zilli sözüüü:KK53::KK53:
hadi tut sözünü süper bacı olcannmn
kızlar günaydın
akşam midem o kadar bulandı ki anlatamam bastırsın diye sadece patates ve zeytin yedim hem de saat 8.30 du :KK17:

sabah
yumurta
peynir
ceviz yedim 2 kapsül omega 3 aldım ilacımı da içtim gene bulantı tuttu tuzlu çubuk yedim
bir de üstüne motoru bozmuşum sanırım o da ilacın yan etkisi yanlız ben bu yan etkilere daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum sürekli mide bulantısı hiç bir şeyin tadı yok
halsizleştim bir an önce düzelmem lazım
canım maalesef ilacın etkisi...
evet canım ankaradayım sen?

olsun canım biz de çocuklara daha bilinçli hazırlanırız.ben bu diyeti daha önce göremediğime çok pişmanım.dediğin gibi hamileliğe daha bilinçli başlardık sonrası bu kadar zor olmazdı.1.kaç yaşında canım merak ettim?allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsıııınnnnn aminnnnnn cuma dileğimz olsun
süpersin canım kayısı ceviz koptum yaa

Handancım aminn hayırlı cumalar

canım ben de regl olmak üzereyim aynı zamanda oluyoruz p tesi yine +++ görebilirim sen listeye katılacakmısın?

yaaaaa sabah sabah çikolata yedim yaaaa
:KK57: :KK57:

kız loxi sıram gelince benim listemi sen yap bende gireyim listeyeeeee:KK28::KK28::KK28:
ne zeküyüm di miii:KK52:
anan güzel mi diye sorrrma ama çünkü cevabı ikimizde biliyoruzzzzzz:KK12::KK12::KK12:
:KK1:
selam arkadaslar

kahvaltım

1 yumurta
2zeytın
b.peynır
maydanoz
bırkac fındık
1 cevız
cay,yesılcay
2omega3
bundan sonrası koteklık
gonullu kotekcı aranıyor

gönüllü kötekçi geldi hanımmmmm :KK1:

:KK57::KK57::KK57:

selam millet
geçen cumaya göre 700 gr. artıda çıktım bugün.yalnız dün tuzlu yedim,çok su tutmuşum,3 birim fazla çıktı su oranım.br de eli kulağında regl olucam.bu haftayı zaten pas geçmiştim kafamda,kabızlıktan dolayı diyete uymadım da doğru düzgün.yarın da günüm var.yarını da bir atlatayım ondan sonra yine başlayacağım diyetime ve çaylarıma.bir de şu ayran detoksundan ben de yapıcam :nazar:

Selam canım
Nasıl oldun gribin geçti mi ?
MAcunun işe yaramasına sevindim.
En kısa zamanda eksileri görelim yine,yarın çok kaçırma yerleşmesinler yerine + lar :KK1:

kız loxi sıram gelince benim listemi sen yap bende gireyim listeyeeeee:KK28::KK28::KK28:
ne zeküyüm di miii:KK52:
anan güzel mi diye sorrrma ama çünkü cevabı ikimizde biliyoruzzzzzz:KK12::KK12::KK12:
anan güzelse yapayım o zaman:86:

gir kız listeye acayip motive ediyor insanı:KK52:
[lıst]
[*][sıze=2]fincanın içine 2 çay kaşığı türk kahvesi konur
[/sıze]

[*][sıze=2]üzerine su eklenir.
[/sıze]

[*][sıze=2]serçe parmağınızın tırnağı kadar fincanın üstünde boşuk bırakılır.
[/sıze]

[*][sıze=2]gazlı ocağın en küçük gözüne konulur.
[/sıze]

[*][sıze=2]göz fincandan asla ayrılmaz.
[/sıze]

[*][sıze=2]elde bir bez bulundurulur sıcak fincanın sapını alırken yanmamak için.
[/sıze]

[*][sıze=2]yanlardan devrilmek üzere iken ocaktan alınır.
[/sıze]

[*][sıze=2]ocak kapatılır.
[/sıze]

[*][sıze=2]şekersiz içemeyenler iki adet siyah kuru üzümü ikişer ısırıkta ağızda yarı tutup yarı yerken kahvelerini hürrem sultan edasıyla afiyetle tüketebilirler.
[/sıze]

[/lıst][sıze=2]ağzını yakmayın ha sakın:KK52:[/sıze]
bunu bende deneyecegümmm....
elektrikli gözünde de olu mu ocagın?

Uyanınca:

2 gün kurusu
üzüm çekirdegi özü

I.Öğünüm:

5 köfte ev yapımı
4 haslanmıs yumurta
20-25 zeytin

tebrik ederimmmm:KK9::KK9:beni de tartı 300 gr az gösterdi pek mutlu oldum:21::21:

selam arkadaslar

kahvaltım

1 yumurta
2zeytın
b.peynır
maydanoz
bırkac fındık
1 cevız
cay,yesılcay
2omega3
bundan sonrası koteklık
gonullu kotekcı aranıyor
istediğin kötek olsun:KK22::KK22:

50li rakamları gördün yanii.....
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

AYHHH çok sükürrr :KK1: :KK1: Eski kiloma yaklastıkça şevkim artıyor :KK1: :KK1: Ne süt ürünüymüş arkadas, bu kadar fark yaratacagını bilsem hastası olmama ragmen agzıma surmezdim şoklardayımm

kayfaltımı yazayımm

2 yumurta
1 dlm kars kaşarı
1 kase yogurt
10 zeytın
4 ceviz

kahvaltıdan sonra 3,5 saat geçmişti kiiii ,az önce eşimin yogun ısrarları ile 1 kase sarımsaklı tavuklu bulgur pilavı( 4 yk vardır) yemek zorunda kaldım.:KK14:üstüne de 1 brd ayran içtim:nazar:

bütün dengem bozuldu,:KK22: 2 öğün mü yemiş oldum ben şimdik,akşam birşey yemesemmi:26::26:

ceylınım hosgeldın benı ancak sen paklarsın:))))
hoşgördüm cnm,ah ah ben arada tattıklarımı yazsam beni ariel bile paklamaz :KK1:

Kızlar elmalı incirli keki denedim çok güzel oldu.

Afiyet olsun cnm,deneyeyim bende..

Sabahki menümü arzedeyim,ne zamandır doğrudürüst menüleri de yazamıyorum ya işlerden :KK43:

Sabah evdeykene :

1'er adet küçük tatlı ve tuzlu kurabiye:KK57:

işe gelince :

1 yumurtra 1 muz
çok az peynir ve zeytin
1 minik çengelköy bademi
kavrulmamış fındık içi
çay

Son düzenleme:
Cok yuklenme bacım sen de. Aylardır fıt hatunlarla konusuyorum. Cok fazla spor da ıyı degıl bacım.Onemlı olan gumrugu kapalı tutmak. :KK16:
Canim cok var verilecek kilom...yürüyebildigim kadar yürümeye calisiyorum. Spor yaptigim zamanlarda KACAMAKTA YAPMIYORUM...

üü

hüüüüü nasıl yani looooo:KK53:insan mısın sennn nerde kaçtaa yürüdünnn beyaaa valla kar var yürüyemem bugün yılan gibi sürünerek ayakta kalabiliyorummm:KK1::KK1:bundan sonraa lakabımm zilli kobra olsun bariii:KK1::KK1:
gülü seven abisine katlanır dicektimm dün içimde kaldı o yüzden sordum:KK1::KK1:

buzzz kraliçemmmm:KK16::KK16:süzülün anam süzülünnn önümüzdeki ayyy spor salonunaaaa kayıdımı yaptırıppp seyyar sandalyeliktenn bayan vücudaaa terfii edicimmmmmEn Büyük KK

zilli sözüüü:KK53::KK53:

Bende kac kere üye oldum senelik 3-4 kere gittim sonra biraktim. Bence en iyisi dogada yürümek...

yaaaaa sabah sabah çikolata yedim yaaaa
Yuhhhh diyorum yani sana, rüyanda mi gördün kizim cikolatayi...Mutlaka yürüyüs yap yada bir spor yap bu gün...Bol bol da su ic..Nasilsa sabahtan yedim diye koyuverme kendini gün icinde toparlarsin.....Ama haketin geliyor :KK57::KK57::KK57::KK57:

ÇITIRLAR FİKRİNİZİ SÖYLEYİN LÜTFEN, SORU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;(bkz.aşağı)

SORU: 2 AYDA 6 KG VEREN PESGASUSUN AYIN 1 İNDE REGL OLACAKTIR. SİZCE AYRAN DETOKSUNU NE ZAMAN YAPMALIDIR?

A-) ADETİNİN BAŞLAMASINA 2 GÜN KALA

B-) ADETİ BAŞLADIĞINDA

C-) ADETİNİN SON İKİ GÜNÜ ( 6 GÜN SÜRÜYOR)

D_) ADETİ BİTER BİTMEZ
Bence kesinlikle DDDDD

Ankara'ya öyle yakışırdı ki kar...
Asfaltlar ışıldar...
Yalanlar...

Şimdi ve sonra
Ne zaman Ankara'ya kar yağsa
Elim, gönlüm, çocukluğum, buz tutar...

:93::93::93::93::93::93::93:

Süper siirmis bende cok severim siiiri...

valla yürüyemedim kizlar anca 2km yürüdüm...Dün ayakkabilar gene vurmustu bu gün özel bantlar falan gene kar etmedi...
Moralim bozuldu ama evde yapicam bazi hareketler...Almaz olaydim su ayakkabilari...:KK50::KK50::KK50:

kayfaltımı yazayımm

2 yumurta
1 dlm kars kaşarı
1 kase yogurt
10 zeytın
4 ceviz

kahvaltıdan sonra 3,5 saat geçmişti kiiii ,az önce eşimin yogun ısrarları ile 1 kase sarımsaklı tavuklu bulgur pilavı( 4 yk vardır) yemek zorunda kaldım.:KK14:üstüne de 1 brd ayran içtim:nazar:

bütün dengem bozuldu,:KK22: 2 öğün mü yemiş oldum ben şimdik,akşam birşey yemesemmi:26::26:

canım saat çok erken 2 öğün yerine 3 öğün yap bugün,dayanamassın:KK20:

X