Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar ayda ortalama ne kadar kilo veriosunuz:26::26:

gerçi benim acelem yok, yavaş olsun benim olsun :KK20::KK20: nasıl olsa ömür boyu bu şekilde besleneceğiz

benim 1.5 ay geride kaldı hiç kaçamak yapmadımm her fırsatta hareket etmeye çalışıomm şu an tam 9.5 kilo olmuş:nazar:

ayy yazı özledim bu şarkıyla
inş.kısmet olur da bu sene deniz tatili yapabilirimm:KK16:

önce kaçamakları kesipp o beli incelt hanımmm dünya gibisin kutuplardan basık ekvatordann şişik:KK53::KK53::KK53::KK1:

iş arkadaslarım geldi,bugunkü muhabbete katılamadım:KK5::KK5:

menümü yazıp eve çıkayım artık,çok çalıştım:KK60:

1. ogun:

2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
10 zeytın
turp
8 cevız
2 kuru kayısı

2. ögun:

1 tbk kıymalı karnıbahar
1 tbk pırasa kavur ması
1 kase yogurt

regl oldum,bugun yuruyus yapmadım:KK5:
akşam kızım uyursa agırlık çalışayım diyorum,bakalım:KK31:

fırsat bulursam gırerım yıne,görüşürüzzz:KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16:yaa daha greyfurt kesecektikk nereye:KK1::KK1:

kızlar ayda ortalama ne kadar kilo veriosunuz:26::26:

gerçi benim acelem yok, yavaş olsun benim olsun :KK20::KK20: nasıl olsa ömür boyu bu şekilde besleneceğiz
Bünyeye göre değişiyor,gül63 ayd 4 kg.veriyor.
benimde 3.günüm şekerim
devre olduk yani
bugün tartı aldım 68 gösterdi ben hala 65 sanıyorum
aaaaah aah
tok karnına ve kıyafetlerle mi tartıldın ?

NE VARMIŞ LAA BENİM ŞARKI SÖYLEMEMDEEE HEE:KK53::KK53:BU BENDEN SANA ÖZEL:KK1:

TOSUN PAŞA HAMAM KAVGASI - YouTube

1.69 MUUU AT GİBİSİN MAŞALLAH:NAZAR::NAZAR:BEN DE SELVİ BOYLUYUM:KK1:

hahayyy:KK1: :KK1: :KK1:
1,55'le selvi boylum benümm :KK33:

ne guzel şarkıdır buyaa,beden bahsettıgını de anlamıyoz ama:KK60:

acun meşhur etti işte:KK9::KK9:

evet süper kan kaynatıyor:KK52:

Bünyeye göre değişiyor,gül63 ayd 4 kg.veriyor.

tok karnına ve kıyafetlerle mi tartıldın ?

hahayyy:KK1: :KK1: :KK1:
1,55'le selvi boylum benümm :KK33:

evet süper kan kaynatıyor:KK52:

portatif hatunummm bebeğim kıskanma istediğim kiloya geliyim sekize katlanabilip seyahat çantasına konulabilecek kadar kullanışlı bir hatun olicimmmm:KK1:hemm iyi yanlarıda var kapaklar açıkta olsa asla mutfak dolabına çarpma ihtimalim yok mesela:KK53::KK53:

Krill yağı, balık yağına benzer, Omega-3'ün bir biçimidir. Euphausia superba diye adlandırılan Krill türlerinde doğal bir biçimde bulunan bir yağdır. Günümüzde genelde kapsül biçiminde satılmaktadır. Krill yağı, çoğunlukla Omega-3'ün bir üst kaynağı olarak bilinmektedir ve astaxantin olarak bilinen çok güçlü bir antioksidan içermektedir. Antioksidanlar, vücudumuzu serbest radikallerin hücrelere verdikleri zararlardan, belirli kronik hastalıklara neden olan dengesiz maddelerden koruduğu için çok önemlidir.

Diğer birçok antioksidanın aksine, Krill'in astaxantin'i, gözleri, beyni ve merkezi sinir sistemini serbest radikal zararlardan koruyan beyin-kan bariyerini çaprazlar. ( birçok antioksidan bunu yapamamaktadır )

Krill yağı üç ana bileşenden oluşur.
Omega-3 yağ asidi
Temelde fosfatidilkoline , fosfolipidlere bağlanan Omega-3 yağ asidi

Kril yağı, sadece dünya üzerinde sağlıklı bir bileşen olarak değil, ayrıca uzay pazarını fethetmiş ve yeni bir uzay besini haline gelmiştir. Kril'in yararlı aktivitesi, NASA'nın Besin Teknolojisi Ticari Uzay Merkezinin de ilgisi çekmiş ve kril yağı astronotların beslenmesinde kullanılan standart bir unsur olmuştur
Son yıllara kadar bilişsel (kognitif) bozuklukların ,kalp hastalığının ve hafıza sorunlarının birbiriyle bağlantısız olduğu varsayılmıştı. Bugün ise biliyoruz ki paylaştıkları ortak bir nokta var: hücre sağlığının iyileştirilmesi ve korunması için önemli olan temel yağ asitlerinin (EFA ların),özellikle de iki omega 3 yağ asidi yapısı olan EPA ve DHA ?nın eksikliği.

Kril yağı takviyesi, bu hayati önemi olan besinlerin edinilmesi için son derece faydalı bir yoldur. Kril yağı, sadece EPA bileşeni için zengin bir kaynak değil, aynı zamanda denizdeki alternatiflerinden daha saf ve daha kabul edilebilirdir
Kril yağının, birçok sebepten ötürü üstün bir omega-3 EPA ve DHA kaynağı olduğu kanıtlanmıştır. Antarktika da çok düşük düzeylerde kirletici madde olduğundan, kril de aslında hiçbir şekilde ağır metal ve civa bulunmaz. Üstelik yenilebilir, bol bulunan ve sürdürülebilir (sürekliliği olan) bir kaynaktır. Kril yağı, sağlıklı bir yaşam biçiminin çok önemli bir parçasıdır

hiçte bilem o ka kalın değil belim ya
:KK5:
eski kıyafetlerimi giyince inceliğim ortaya çıkmıyo:KK1:

hadi lennn:KK1::KK1:şaka yaptımm gııı ama kaçamak yapmaa da pko tamamen geçsin istiyorumm gül böreğimm süt mısırım:KK16:

maşallah maşallah:nazar::nazar: insan burda yediğini içtiğini paylaşınca daha bi motive oluyo sankiEn Büyük KKEn Büyük KK

dur totomu kaşıyım:KK1::KK1:burdan ayrılmazsan mis gibi kilo verip korkunç neşe dolarsınn benden söylemesi:KK48:

hadi lennn:KK1::KK1:şaka yaptımm gııı ama kaçamak yapmaa da pko tamamen geçsin istiyorumm gül böreğimm süt mısırım:KK16:

dur totomu kaşıyım:KK1::KK1:burdan ayrılmazsan mis gibi kilo verip korkunç neşe dolarsınn benden söylemesi:KK48:

ayrılmam yok burası çok neşeli insan seviniyor böyle yol arkadaşları oldukçaEn Büyük KK

burçinimmm alman incimm fazla sağlıklı olmaktan ölücekmişim gibi hissettim bir an nedense:KK1::KK1:gönüllü sağlık rehberi gibisin allah seni başımızdan eksik etmesin:21::21:

hihihih :KK1::KK1::KK1: napayim kendim okuyup gecemiyorum sizinde okumanizi istiyorum...
Bana cok ilginc geldi su an fiyat arastirmasindayim ama el yakiyor fiyatlari....

hihihih :KK1::KK1::KK1: napayim kendim okuyup gecemiyorum sizinde okumanizi istiyorum...
Bana cok ilginc geldi su an fiyat arastirmasindayim ama el yakiyor fiyatlari....

ben norveç uskumrusuylaa resmen omega 3 alemi yapıyorum her haftaa +omega 3 kullanıyorumm ben almayımm:KK1::KK1:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,2yerlı muz,bır bardak sut,bır kuru ıncır,3gunkurusu kaysı,kakao....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak taze fasulye,1 tabak salata,bır kase keten tohumlu yogurt,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)..... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a290.jpg
    $a290.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 55
  • $a295.jpg
    $a295.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 54
selam arkadaslar

ıkıncı ogunum

1 lahmacun
booll yesıllık
yarım kase turlu
1 bardak ayran
omega3

omega 3 üm bittiii. gedip almam lasım. adımsayar 7,500 de jarniii..hasta olacak gibiyim sankü. çok çalıştım bu gün hiç bişey okuyamadım doru düzgün.1,400 verdim ben pazardan beriii hatunlarrr

Son düzenleme:
[sıze=3]omega 3 üm bittiii. Gedip almam lasım. Adımsayar 7,500 de jarniii..hasta olacak gibiyim sakü. çok çalıştım bu gün hiç bişey okuyamadım doru düzgün.1,400 verdim ben pazardan beriii hatunlarrr[/sıze]

sana maşaallah beni allah kahretmesin inşallah:KK1::KK1:tebrikk ederimm canım:KK16::KK16:

X