Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

teşekkürler akşam işten çıkınca alayım bari amann napıyım ne duysam atlıyom hemen yapayımda biran önce gitsin kilocuklar. ayyy şu kilo almak hiç zor değil vermek neden zor ki :)

Efendim
Fistik
Efendim
Sensin Fistik

Findik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Günesten yanmissin ilacin benim
Bu askin telifi inan yavrum senin
Koc gibi genclerin katili gözlerin
Indir güzelim indir bu hayat senin
Indir fistigim indir bu hayat bu hayat

Finfik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Sokaklarda gezme
Gasteci var yakalar
Kapi kolu magazine
Türkiyeyi oyar

Findik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Fistik......
:KK53::KK53::KK53:
:KK48: opecem tutmayın :KK48:

famir kac yasındasın tatlım ??*
benım de bir oglum var kilo verirsem ben de 2. düşünüyorum
inşallah ...
Allah bütün isteyenlerin gönlünü görsün insallah.

Valla kizlar ben simcik etli kuru fasulyeyle kahvalti yapiyorum...
Bu gününkü Karatay kahvalti güme gitti...

vayyy masallah famir ..
ben haziranda 24 olucam ve cıtır olarakk girmek istiyorum
bu arada sen 23-24 gösteriyosun bense 29 :KK43::26:

valla resimdeki haline bakılırsa 20'lik çıtır gibisinn fındık kıranımm frambuazlı pastam:KK16:bir seespor gardaşımm:KK1:
Ben 40 yasındayım :KK52: 18 hıssedıyorum bu dıyetle naber jarnana? :KK52: :KK52: Pekmezın varsa dursun ,nasıplısı bagdattan gelır gı :KK52: Bu arada pekmez yemeyın kızlar bu dıyette pekmez bal yok :KK52:

:KK24: Aman medıneye varamadım,dunya evıne gıremedım ,tobe tobe bana ne oldu be :KK24: aman herneyse azıcık domınantım napam dıdımdı,meger omega3 um eksıkmıs :KK24: :KK24: :KK24: :KK24: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

valla resimdeki haline bakılırsa 20'lik çıtır gibisinn fındık kıranımm frambuazlı pastam:KK16:bir seespor gardaşımm:KK1:
sağol canım benimmmmmmmmmmmmmmm:KK16:

ben de 29'um ve otuza yirmibeş kilo daha zayıf girmek istiyoruummmm
inşallahhhhhh,hedefine ulaşırsınnnn

vayyy masallah famir ..
ben haziranda 24 olucam ve cıtır olarakk girmek istiyorum
bu arada sen 23-24 gösteriyosun bense 29 :KK43::26:

kilo olduğundan daha büyük gösteriyorinsanı evet ama kendine haksızlık etme,eminim başaracaksnızzz..
sadece verebileceğine inan...
forumda kilo verenlerin fotolarını paylaştığı bir topic varr oraya da bak çok motive olursunn..

Ben 40 yasındayım :KK52: 18 hıssedıyorum bu dıyetle naber jarnana? :KK52: :KK52: Pekmezın varsa dursun ,nasıplısı bagdattan gelır gı :KK52: Bu arada pekmez yemeyın kızlar bu dıyette pekmez bal yok :KK52:

KIZLAR BENDE 40 YAŞINDAYIM AMA:nazar:

BİR ENERJİ SORMAYIM ...BU REJİMLE BOMBA GİBİ OLDUM 20 Lİ YAŞLARDA HİSSEDİYORUM KENDİMİ YAŞASIN KARATAYY :KK16::KK16::KK16:

url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wmC0rLs/]
weight.png

[/url]​

kızlar maşallah görüyorum da bu diyetle kilo veremeyen yok gibi. az çok herkes ihityacına göre zayıflıyo.:KK19::KK19:

KIZLAR BENDE 40 YAŞINDAYIM AMA:nazar:

BİR ENERJİ SORMAYIM ...BU REJİMLE BOMBA GİBİ OLDUM 20 Lİ YAŞLARDA HİSSEDİYORUM KENDİMİ YAŞASIN KARATAYY :KK16::KK16::KK16:

url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wmC0rLs/]
weight.png

[/url]​

bi benim heralde kendini yaşlanmış hisseden:KK53:

X