Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kuzum salep aşığıyım ama diyete başladığımdan beri hiç içmedim soru şu salep zaten kalorili birde muz ekleyince daha bir kalorili olmuyormu direk içelim salepi :)

valla masal hepimize verdirdi bir kaç kiloo hep mutlu olsun bizim mutluluklarımız ona yarasın inşallah iyi vermişsin :)

hiç iyi değilim kızlar bura yazmaya yüzüm bile yok ilk hevesim kırıldı kaçamaklardan dolayı

sakınnn hepimiz ne kaçamaklar yaptık yüzün olsun dert etme canım benim yeni bir güne başladık toparlan bir günlük kaçamak etkilemiyor ayrıca sadece devamı gelmesin :)

Famirim yine maşallah diyeceğim resmen çok hoşuma gitti son halin inceldim ama istediğim kiloda değilim diye farkına varamadım daha ama senin resmi görünce giydim bir elbise bende şöyle güzel yaptım saçları eşim dedi bu ne değişim güzelimmm :)))))

Kızlar klasik karatay kahvaltısını yaptım bir mandalina yedim artı olarak bahçe ağaç ağaç mandalina kaynıyor dayanamadım :)

Yaramaz mı ya ? Sekerı tam kesmeye bakın,yumurta 2 tane olsun ,cevız vb 1 ınce bellı cay bardagı kadar olmalı,tam uyarsanız cok farkedıyor,bıraz sabır,1. Kg da az rakam degıl,reglı donemınde tartılmamaya bakın, gerısı gelıyor,kıtaba derse calısır gıbı calısın derım.Kolay gelsın hepımıze

Yarıyor canım aslında zaten öyle çok kilo vermek iyi değil hemen ben hipotiroit ilacı alıyorum oda verdirdi bence bana yoksa bu kadar sürede 7 kilo çok sağlıklı değil bu kadarı birden vermek. Ayrıca incelmişsin bu daha önemli aslında bizler bildirimlere ölçüleride yazsakmı?

belirtilerin uyuyor ama kilo verince azalmışsa insülin direncin kırılıyor demektir bence diyetle aşmaya çalış, ya da bir endokrin uzmanına git...

teşekkürler,ben de başlayayım,şekeri düşürmez,prospektüsü okursanız yazıyor zaten

doktor verdiyse iç bence de...

dün akşam aldım mantar yaptım mantarlı bulgur pilavı yarım tabak yedim eşim 2 tabak yedi ve hıııım çok güzel olmuş dedi

sabah
süt, müsli, omega 3

öğle
mercimek çorbası
köfte
2 kaşık bulgur pilavı

akşam karnıbahar yiyeceğim

bu ara acayip uykum geliyor akşam yatacağım dediğimde saat 9.30 tu utandım biraz daha oturdum
spor bu hafta yok kızlar
ama en kısa zamanda yeniden sahalara döneceğim inşallah, havalar biraz düzelirse ve işlerim birazcık hafiflerse... kırmızı kar yağmasını dilemek gibi oldu bu
sıvı : eh işte idare eder

benim eşim yeni yeni farkediyor kilo verdiğimi
eşin farketmeye başladıysa değişim başlamış demektir
tebriklerrrrrr
tam gaz devammmm

harikasin Gul'cum. Iradenin ve azmin sembolusun benim icin Bende herkese seni anlatiyorum. sevgiler...

kızlar 2.kase ayran çorbamıda içtimm ohhh tadı güzel hem tokta tutuyo ve suyu artık daha çok içebiliyorum yaşasın benim için bu büyük bi başarı :)

bende ısıtıp içmeyi düşünüyorumm..
ayran niyetine içemme yawww,,
nohutlar mercimekelr dibinde kalıveriir hemmm:44:
inşallah istediğin sonucu alabilirsinnnn

Bu hatun gıbı olmam lazım, guzel guzel ıste

Eklentiler

• $aaa.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 31
selam kızlar;

şöyle bi üstten gözattım geçmişe zayıf zayıf hatun fotoları gördüm iki tane.harikasınız ne diyeyim bende 2 gündür -1,100 kg verdim.Kendime koyduğum ödül olan file vücut çorabına 1,900kg kaldı.bende onu giyip koycam fotomu sizlere derrrrrrrrmişim..

Herkes 5 kilo dan daha fazla vermişssindir tartın bozuk senin diyorlar.Sıkılaşıyoruz sımsıkı olucizzz

sabah kalktım işe gelmeden evde ;
  • 30 dakika yürüdüm
  • 50 alrtli mekik çektim
  • 50 twist yaptım
duşumu aldım geldim ofiseeeeee
adım sayarım 7356 da .daha akşam eve yüriycim 2,700 adım. evde akşam lesli ve fitnes yapıciz kankam gelicek..
sabah:
loxi omleti
turp,dereotu,tere, çeyrek limon
10 mnik yeşil zeytin
2 minik domates
büyük bir dilim köy peyniri
1 ç.b badem,fındık
7 siyah kuru üzüm,2 kuru mürdüm eriği.
1 mg omega 3
tarçınlı karanfilli yeşil çay
şu vakte kadar 1,5 lt su........................... daha ne olsun

benim eşim yeni yeni farkediyor kilo verdiğimi
eşin farketmeye başladıysa değişim başlamış demektir
tebriklerrrrrr
tam gaz devammmm

senin eşin birinci dereceden kör falan olmalııı ilik gibi hatun olmuşsunn kıskançlığından söylemiyordur

Ajdar hımm ben de Ajda yı pek severım ,ama ajdarı bır arastırayım gayrı

ajda'dan daha süper bence

ofis insanlarına kötü örnek olmasana arkadaşım yaaa

zeynepçim ben geçmişi okuyamadım da sen naptın adet oldunmu?test yaptırdınmı hormonlar için?
hayırlısı olsun arkadaşım..

Harikasın pegasusummmm

Ten rengı tayt ve body uzerıne bıkını gıyeRım hatırınız ıcın sonra gazetelerde dayak yemus bır hatun. HabErı okursunuz gayrı

Amaninn , sadetini bozmayalım gayri ..

valla masal hepimize verdirdi bir kaç kiloo hep mutlu olsun bizim mutluluklarımız ona yarasın inşallah iyi vermişsin :)

Ne güzel dilekler bunlar böyle en iyisi ben bir kaç bir şey daha bulup geleyim

Bu hatun gıbı olmam lazım, guzel guzel ıste

Çok zayıf değil mi bu Gül ..

Ayy ben de geçen baktım kaldım file çoraplara ne güzeller öylee ..
Gecelikler çamaşırlar tamam da onu giyip de elime kitabımı alıp yatağa girersem komedi olurum diye güldüm kendime.

herkes atar ama sen bana tekme atamazsınn senin kaçamaklardan dolayı şu an bitkisel hayata girmiş olman gerekmiyor mu laaaa
Janaaaaaaaaaaaaaa öldüm gülmekten.....Kizim gözümden yas geldi resmen sen cok yasa hemiii
ikizin veliahtı gelmişşşşu an kıskanmasaydım seni tebrik manyağı yapabilirdimm ama havamda değilim
Catla canim ekstra senin icin yaziyorum ve ooo yerinden kaldirmadigin nazik popon icin...
Agzin kadar ayaklarin is yapsa ne kilo verirsin sen tombul sosis...

canım tebriklerrrr biraz bana da gelse şu sporrrr sporrrrrr
Canim is baslamakta bitiyor bir basla zati birakamiyorsun kolay kolay ben yürüyüs yapamadigim günler kendimi boslukta hisediyorum...Ki ben okul zamani bile ki o zamanlar 55 kilo idim beden egitimi dersinin sinavlarina girmemek icin (kosu falan yaptiriyorlardi) doktordan salama raporlar aliyordum..Yani hayati ömrümde hic spor yapmadim ben...Simdi bende kendime sasiriyorum...Ben yapiyorsam herkez yapar ilk zamanlar parkin yarisini zor yürüyordum simdi iki tur bindiriyorum Sende az az basla sonra gerisi geliyor...

Aman canim bende hamileligimde karnimdaki kizima günde 2-3 kere Beethoven/ Vivaldi den 4 mevsimi filan dinlettim.
Dediler ki cocuk sakin olurmus falan .Nerde canim benimkisi dur durak bilmiyor...valla Fatih ürek en iyisi ...

Canan hoca omega 3 haplarini 3gr. kadar izin veriyor. senin tabletine bagli mesla benim omega3 ler 800gr. lik ben 3 tane aliyorum sabah 2 aksam 1 Gül arkadasimizin ki 500 lükmüs o günde 4 tane aliyor. Icindeki Epa miktari önemli canim..

Bende yapicam bunu bilgisayra kaydettim...Saol canim

Su mandalinalardan bizede göndersene yaw...Bahcesinde meyve sebze yetisenleri kiskaniyorummmmm

Son düzenleme:
bende ısıtıp içmeyi düşünüyorumm..
ayran niyetine içemme yawww,,
nohutlar mercimekelr dibinde kalıveriir hemmm:44:
inşallah istediğin sonucu alabilirsinnnn

inşallah umarım ulaşırım hedefime, vermem gereken 20 kilom var malesef senin resimlerini gördüm bayıldım daha çok azimliyim ...
ben kavanoza koydum işyerime getirdim kaloriferin üzerine koydum biraz ılındı.birde suyun için greyfurt sıktım biraz oda iyi dediler bakalım yapıyom ne duyduysam :) inş. iyi sonuçlar alırım

ayyy metebozlizmam çenemin hızıyla aynı olsaa anoreksik iğrenç tiksinç bi hatun olurdum sanırımm yok yok tombul sosise razıyım

evet canım teşekkür ederim

aslında incelmek en önemlisi aslında haklısınız

vuuvvv supersın hayatım kacta kalkıyosun ıse gıtmek ıcın spor yapmak için?

Toplam 21 kullanıcı konuyu okuyor. (13 üye ve 8 ziyaretçi)

sekerkiz67, Sibel80, yasemin8085, pindistan, Ssade, ceylin1907, asyam21, jarnanaa, Yagmurum73, Burcin79, MadamSembol, pegasusun, esas2006

YEHUUU NEKADAN COKUZ ZİYARETÇİLER SIZDE BUYRUN GELIN ARAMIZA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…