Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

teşekkürler,ben de başlayayım,şekeri düşürmez,prospektüsü okursanız yazıyor zaten

sakatat serbest diye hatırlıyorum,işkembeyi kimyasalla beyazlatıyorlarmış,inşallah kurumunki öyle değildir

Merhaba kızlar
Sonunda kendi bilgisayarımdayım.
Ama formatlandı,en son hangi sayfada kaldıığımı bilemiyorum geçmiş konusunda fransızım

Nasılsınız yaramaz bir durum var mı?
Kısaca biri özet geçiversin

hımmmmm nefis.afiyet olsun. canım çekti vallahi.bende yapıcam.

Ben de yağ ölçen tartı kullanıyorum. Diyetisyenlerin kullandığı T....a marka tartının ev tipi. Ben de gün içinde ölçtüğümde farklı sonuçlar çıkıyor, örneğin spordan sonra, banyodan sonra, akşam geç vakitte, aç ya da tok karnına ölçülen değerler birbirinden farklı çıkıyor. Ama bu farklılığın normal olduğunu düşünüyorum. Gün içinde içilen sıvılar, yemek, wc olayı vs. mutlaka etki yapar. Çalışma prensibi bildiğim kadarıyla vucuda çok az elektrik akımı vererek vucuttaki suyun elektrik akımını iletmesine bağlı olarak değer veriyor. O yüzden kıyas yapmak için hergün aynı saatte (sabahları aç karnına wc den sonra) tartılmanın doğru olduğunu düşünüyorum. Diyetisyene giderek zayıflamaya çalıştığım dönemde evde ölçtüğüm yağ oranları ile diyetisyenin ölçtüğü değerler birbirine yakın çıkmıştı. O yüzden ben kendi tartıma güveniyorum...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Jarnim nerelerdesin?

KIZLAR
Bende yarın şu ayran olayına giriyorum :)
Bakalım işallah şu saçmaladığım 1 hafta-yaklaşık 10 günü bir az Toparlattırır bana.:)

.

merhaba ceylincim

aynı problemden bende muzdariptim.
Geçmişi bende takip edemedim.
bugün biraz baktım.
Ayran detoksu gündemde,
anladığım ve yarın uygulayacağım kadarıyla:))))

.

KIZLAR
Bakalım işallah şu saçmaladığım 1 hafta-yaklaşık 10 günü bir az Toparlattırır bana.:)

.

arkadaşım anladığım kadarıyla AYRANLI DETOKS

1. karatay kahvaltısı
devamında
2. 2 litre ayran içine 4 kaşık haşlanmış bulgur, 2 kaşık haşlanmış nohut, 2 salatalık rendesi , baharat başak bişi varmıydı ...
AKŞAMA KADAR DEVAM BOL SU BİTKİ ÇAYI ....... doğrumu

merhaba ceylincim

aynı problemden bende muzdariptim.
Geçmişi bende takip edemedim.
bugün biraz baktım.
Ayran detoksu gündemde,
anladığım ve yarın uygulayacağım kadarıyla:))))

.

Merhaba canım
İkiz hedefine ulaştıktan sonra bayağı moda oldu bu detoks
Ama ben yapamam herhalde...İşyerinde uygulaması zor olmalı ?

merhabalar
2.öğünüm

1 tabak bulgur pilavı
2 parça haşlanmış köy kazı
1 kase yoğurt çorba
biraz turşu
2 dilim kabak tatlısı

merhabalar
2.öğünüm

1 tabak bulgur pilavı
1 kase yoğurt çorba
biraz turşu
2 dilim kabak tatlısı

vayy kızlar kabak tatlısı haa alsana üç tane şaplakkk çok ayıp ne güzel yemişsin şimdi kabak tatlısına ne gerek var hıııı

merhabalar
2.öğünüm

1 tabak bulgur pilavı
1 kase yoğurt çorba
biraz turşu
2 dilim kabak tatlısı

Handan ne bitmek bilmez kabak tatlın var kız,bitiyor da yine mi yapıyon yoksa? Canım çekiyor yapan olsa da ben de tatsam

selam canım...hafta sonu 1 günde olsa denesen.az çok işe yarar belki..

Selam canım seni görmek ne güzel...Nasılsın çocuklar nasıl ?
Aslında denenebilir doğru söylüyorsun da ben sanırım yapamam onu,bir de şuanki geldiğim kilomdan pek sıkıntı duymuyorum kasmıcam kendimi yavaş gitse de problem değil..

ben yapmadım daha haftasonu yapıcam inşallah..
yapan başka bir arkadaştı ama nickini unuttum:26:

şimdiden iyi yolculuklar canım iyi eğlenceler.30 ocak tartı günü hatırlatayım dedim.

kızlar dün omega üçü nasıl kullanıyosunuz gümde kaç defa alıyorusunuz
bende 1000 mg var 2 adet sabah kahvaltıyla alıyorum sonra unuturum diye.

Günaydın kızlar kilo verene kadar günde 3 Ogün yememiz şartmi. Ben geç kalktığım icin kahvaltım 12 de ancak bitmiş oluyo. O yuzden 2 Ogün yapıyorum. Uygunmudur kiloverebilmek icin????
şart değil canım kahvaltını geç yapma imkanın varsa 2 öğün yeterli oluyor.ben hafta sonları yapabiliyorum.

ooo ellerine sağlık canım kaçamak yok sakın haaaa.bu arada portakallı kedi dili pasta nasıl oluyor pratikmi misafirim gelirse yapayım

KIZLAR

.
kolay gelsin canım.umarım istediğin eksilmeyi yaşarsın

vayy kızlar kabak tatlısı haa alsana üç tane şaplakkk çok ayıp ne güzel yemişsin şimdi kabak tatlısına ne gerek var hıııı

haklısın canım annem yapmış şekeride azdı ama yememeliydim(((((((((

bende sabah yediğim ev poğaçası ve muhallebiden sonra bu saat oldu bişey yemmeiştim..
2 fincan bitki çayı
2 ltye yakın su
az öncede yarım avuç kabak ve ayçekirdeği yedimmm
çerezden sayılıyor dimi bişey olmaz inş.tuzsuzdu..
akşamıda hafiif atlatırsam poğaçanın ve muhallebinin hesabını ödemiş olurum inş

Handan ne bitmek bilmez kabak tatlın var kız,bitiyor da yine mi yapıyon yoksa? Canım çekiyor yapan olsa da ben de tatsam
canım bu kez ben yapmadım annemde yedim,yapmak kolay da sana nasıl ulaştırırız?:)))

yine mi kabak tatlısıııı..
off nası yapıyınuz diyin gariiii

canım ben bugün annemde yedim ama geçen tartışma konusu olan kabak tatlısını kendim yapmıştım.700 dr kadar kabağa 1/3 çay bardağı doğal pekmezi+2 çay bardağı suyu ekleyip yumuşayana kadar pişirdim ve azar azar yedim.yani hazır aldığımız tahin helvasından çok daha doğal ve sağlıklı ve az şekerlii.üzerine de tahin ekledim.ben bazen yemeklerden sonra incir hurma olayını çok abartıyorum öyle zamanlarda da iyi oluyor kabak.umarım aydınlatabilmişimdir.

çekirdekler kavrulmamış olursa sorun yok ben de bazen yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…