Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ayran çorbası bir doyurucu 2 saatte bir diyor ama imkanı yok ben 3üncüyü zorla içtim sabah olmaz şimdi ben birazdan yürüyeyim bari evde alma canım nasılsa kilolar gidiyor boşa masraf olur yada daha küçüğünü al :) benim elbise asılı duruyor dolapta içine gireceğim günü bekliyor.

canım dılerım en kısa zamanda gıyersın:KK16:yarın yapcamcorbayı bakalım neler olacak:))

Burcin79 kullanıcısından alıntı
1. MATTIKA ==> -% 1,93

2. IDEALIST33 ==> -%1,14 %1.47 ile ikincilik benımmiş:21::21::21::21::21:

3. JARNANAA ==> -% 1,038

4. LEYLAK==> -%0,75

5. CEYLIN1907 ==> -%0,67

6. PROFIT ==> -%0.46

7. ZEYNEPFAZ ==> -% 0.13

8. ALINYAZIMKADERIMSIN ==> %0

9. GÜL63 ==> % 0

10. GOZLEME==> %0

11. SAPHIRA ==> +%0.47

12. ASLI72 ==> +% 1,034

3.5 ayda verdim :KK34:.aslında daha kısada sürebilirdi ama kaçamaklarım oldu..:KK17:bugün bitti ama ben hala dikkat ediyorum..:KK1:

tebrik ederim cnm ya süpersin...ben de 54ten 46ya inmeye çalışıyorum :KK43: darısı başıma ne diyim...
hergün düzenli yürüyüş yaptınmı?fiziksel aktiviten nasıldı? bir de herşeyin organiğini mi tükettin?tavuktur yumurtadır peynirdir?
son olarak da hiiiiç mi ekmek yemedin?

3.5 ayda verdim :KK34:.aslında daha kısada sürebilirdi ama kaçamaklarım oldu..:KK17:bugün bitti ama ben hala dikkat ediyorum..:KK1:

Ah canımmm bitti mi şimdi serüven bizimle kalmaya devam edersin umarım nasılsa bu bir diyet değil :) Ayran detoksu işe yaradı desene bende tartıldım biraz önce dayanamayıp 60 görünüyor inanamadım sabaha daha da düşer sanıyorum :KK76:

kızlar diyete ne kadar uyabiliyorsunuz, ben yeni başladığım için şu an özlem hissetmiyorum ama zamanla ekmek tatlı vs. istemiyor mu canınız

kızlar diyete ne kadar uyabiliyorsunuz, ben yeni başladığım için şu an özlem hissetmiyorum ama zamanla ekmek tatlı vs. istemiyor mu canınız

Ekmek hiç istemedi canım benim ki ekmek arası çok severim ben yemek yemeyeyim ekmek arası peynir yiyeyim yeter ama aklıma bile gelmedi. Çok tatlı seven biriyim ben ayrıca bunuda burada bir truff tarifi var ondan yapıyorum dayanamazsam nasıl kotarıcı anlatamam.

şahsen ben de yeniyim son 1 haftadır hemen hemen yapıyorum tatlı delisi bi insan olarak (hemide nasıl :KK1:) benım ilk defa bugün istedi agzıma 2 tane kuru kayısı attım üzerine su içtim gecti

ekmek zaten pek yemiyordum o yüzden pek etkilemedi hatta bazen canım yemek yemek bile istemiyo sanırım benım tek derdim abur cubur ve haraketsizlik miş :KK17:

sana şimdiden başarılar cnm :nazar:

bi hafta bir gün yada bir ay irade iradedir kızlar hepimiza kocaman bi tebrik. ben de bundan sonra burada olacağım akşamları gelir sizlerle dertleşirim, hem sizin gibi kilo veren insanları görmek mütiş moral oluyo süpersiniz:KK3:

tebrik ederim cnm ya süpersin...ben de 54ten 46ya inmeye çalışıyorum :KK43: darısı başıma ne diyim...
hergün düzenli yürüyüş yaptınmı?fiziksel aktiviten nasıldı? bir de herşeyin organiğini mi tükettin?tavuktur yumurtadır peynirdir?
son olarak da hiiiiç mi ekmek yemedin?
sağolun....:KK17:inşaallah düşersiniz sizde,yeterki isteyin...ben haftada 6-7 saat yürüyorum...ve evde başka egzersizlerde yapıyorum..:KK8:aslında organik tükettim desem yalan olur...ama hormonlu yiyecekleri normaldede tüketmem yani mevsiminde olmayan gıdaları:KK34:ama tavuğu marketten almadım ama yumurtayı marketten aldım..:KK17:peynir köy peyniri hepde onu kullanırım..:KK56:ekmeği hiç tüketmedim diyebilirim ben kiloların 5 ini ilk ayda verdim...oda hiç kaçamak yapmadığım için kaçamak yapmazsanız eminim vereceksiniz.....:KK16:
aslında karatayda benim yaşadıklarım ,deneyimlerimin çok önemli olduğunu düşünmüyorum..:26:..sadece 9 kilo verdim...:KK17:42 kilo veren gül arkadaşımız ve diğer topic sahibi arkadaşlarımızın deneyimlerinden faydalanırsanız,doğru yoldasınız demektir...:KK34:
ikiz81 tebriklerr :nazar::KK54:

herkesin dediği gb umarım buralardan gitmezsin bizleri bırakmazsın En Büyük KK

bizimde o günlerimiz gelirmi acaba :18:
teşekkürler canım....:KK19:
kovalayana kadar burdayım..:KK1:
olur canım neden olmasın..:KK34:
Ah canımmm bitti mi şimdi serüven bizimle kalmaya devam edersin umarım nasılsa bu bir diyet değil :) Ayran detoksu işe yaradı desene bende tartıldım biraz önce dayanamayıp 60 görünüyor inanamadım sabaha daha da düşer sanıyorum :KK76:

aslında bitti ama ben koruma sürecindede karataya yakın bir koruma planı hedefliyorum bakalım ....:KK1:
maşaallah arkadaşım umarım sende en yakın zamanda hedefine ulaşırsın..:KK16:

bi hafta bir gün yada bir ay irade iradedir kızlar hepimiza kocaman bi tebrik. ben de bundan sonra burada olacağım akşamları gelir sizlerle dertleşirim, hem sizin gibi kilo veren insanları görmek mütiş moral oluyo süpersiniz:KK3:

Canım eminim çok mutlu olacaksın kilolar yavaş yavaş gidince ki ben şunu anladım bu katkılı maddelerden uzak durdukça ilk vücut kendini yeniliyor ve zaten bir kısmını bu şekilde atıyorsun. Hep beraber başaracağız bu işi :)

Canım eminim çok mutlu olacaksın kilolar yavaş yavaş gidince ki ben şunu anladım bu katkılı maddelerden uzak durdukça ilk vücut kendini yeniliyor ve zaten bir kısmını bu şekilde atıyorsun. Hep beraber başaracağız bu işi :)

çook teşekkür ederim bakalım görücez gün geçtikçe :)

hepimize iyi geceler, yarın yeni bir gün yeni bir hafta mükemmel başlangıçlar olur umarım :):KK16:

çok teşekkür ederim arkadaşlar.......:KK16::KK16::KK16::KK16:
saphıra beni bu diyetle tanıştırıp,emzirdiğim halde 9 kilo vermemi sağladığın için çok teşekkür ederim...:KK16::KK16::KK16::KK16:
bütün arkadaşları verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

olabilir canım benim dün 900gr gitmişti,bugün 200 gr daha ama wc ye çıkmamıştım...şimdi kahvaltı sonrası (wcden sonra)yinede 58 kiloyum..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canımsıııınnn :KK71::nazar::nazar::nazar:

Masalcım benim detoks yalan oldu:-((

oğlum dün öğlen okulda hastalanmış aldım geldim öğleden sonra ateşlendi sabaha kadar uyumadım, sabah doktora gittik antibiyotik başladı. Bu koşuşturmada bırak detoksu diyet bile olamadı...Neyse kuzucum bir iyileşsin de toparlarım nasıls

İkizcim sonuçları senden alırız yarın sabaha:nazar:

geçmş olsun şimdi iyidir inşallah

Canim SAPHIRA bir dahaki liste tarihi 30.01 yazmis ama 14 kisi falan bildirim yapmadi. Ben sahsen Pazartesi tartilicam canim...Bildirmimide yapicam eger 5 ten fazla insan yaparsa p.tesi bildirim listeye yapmayi düsünüyorum. Aslinda Saphirayada sordum. Ama daha cevap gelmedi malesef...

aslında bir kaç defa yazdı saphira 30 ocakta yapılacak liste önceki sayfalara bakabilirsin

:nazar:Eki Görüntüle 331076 leylacığım işte kızım bu 3 aylık resmi 9 aylık resmini koyacakdım ama pc yeni olduğu için anca bunu attım

ayy ayy ben onu yerim allah nazardan saklasın allah bağışlasın

evet canım bu yaptığım detoksla hedefime ulaştım...:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:..mezun olabilirim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:..ama koruma sürecindede sizinle olmak istiyorum..:KK17:.listede olmasamda menülerim ve sohbetlerinizle burda olmayı çok isterim...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ikizcim tebrikler inşallah hepimiz hedefe ulaşırız :KK16::KK16:

X