Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

annem sen niye üzgünsün bakem anlat bana derdin üzüntün bana geçsinn bebeğimmm:KK5::KK16:(malum benim bünyede üzüntüye yerrr yokkkk:KK53:)

maşallah kelimesini üstüne zimmetliyorummm hatun:KK48:

yettim gariii leylağımm tıkınıyordumm:KK56:bi de motorum soğusun diyee mola verdim:KK53::KK53:

benim cefakar duygusalll fedakarrr süper annem depresyon dediğin de neymiş çık üstüne tepinnn döv onuu ilaca gerek yokk senin ilacın biziz:KK16::KK16:bakk sen üzülürsen hepimiizzz üzülürüzzz bize yakışmaz kii di miii kırılgan papatyam:KK71:

geçmiş olsun arkadaşım:KK71:fit anne adayı Allah gönlüne göre versin inşallah aramıza hoşgeldin:KK16:
sagol canım atlatmaya calışıyorum bu günyenıden başladım akşama kadar ne olur bilememm

Nane de hoş oluyor üstüne ikizcim ..
Baharatlar daha da tatlandırıyor.

önceliklehoşgeldin canım sizin bu çarbanızı annem de yapar çok da güzel olur farklı olarak içine bol miktarda dere otu nane ve ıspanağı da kaynatıp katıyor süper bir lezzet ekleme yapabiliyorsanız bence deneyin derim kolay gelsinnn

kızlar..
loxinin teli meşgul topiğe girmediğini bilmiyodum..
aramaya devam ediyorum bilgi vericim size..
beni de meraklandırdınız heeee,ayrı şehirlerdeyiz çünkü:26:

önceliklehoşgeldin canım sizin bu çarbanızı annem de yapar çok da güzel olur farklı olarak içine bol miktarda dere otu nane ve ıspanağı da kaynatıp katıyor süper bir lezzet ekleme yapabiliyorsanız bence deneyin derim kolay gelsinnn

Hoşbuldum Handann ..
Nane attım ben ama ıspanak falan riske atmayayım ..
Aslında yazın harika olur şimdi donuyorum zaten zor oluyor biraz.

kızlar..

Saol famircim ..
Gelsin loxi artık bak burada bekliyoruz onu .

hadi kızlar ben gitip buzdolabını temizleyeyim sora görüşürüz kilo verenleri teprik ediyorum

ne oldu bıldırım işi karman corman ettınız herseyı ne gerek vardıkı

höyyttt celallenme bebekimmm seni bir tek ben kızdırabilirim:KK53::KK53:

sagol canım atlatmaya calışıyorum bu günyenıden başladım akşama kadar ne olur bilememm

önemli olan diyet ya da kilolar değil sensin ayçiçeğimm yemişim diyeti sen her halinle özel bir hatunsunn elbett gidecek bu kilolarrr ayyy giyecek pantalonum kalmadıı hepsi belimden düşiyiii diye isyan edip kocanııı sürüklüye sürüklüye alışverişe götüreceksinnn o da sana bıyık altından söylenip duracakk eski kıyafetlerimizi hıdırellezde yakıp üstünden atlicizzz bütün senemiz şahane geçecekk ve daha birsürü şeyyy üzüntü de neymiş ayıp ayıpp dünyada neler oluyorrr şükredelimmm çikolatalı şekerlemem nane likörüm benim:KK16::KK16:

afiyet olsun jarni neler yedin bakalım

mantarlı tavuk sote ve salataa yedimmm üstüne seni de tatlı niyetine götürsem mi düşünüyom:KK16::KK16:

2.öğünümmm

2 kase mercimek çorba
1 kase taze fasülye
bol salata

üzerine inanılmaz tatlı istedi canım 2 tane hurmayı yatırdım bir tabağa çekirdekleri çıkarıp(hurma çok yumuşaktı)üzerine tahin döktüm ve yedim süperdi
kuzu uyandı ben kaçayım

önemli olan diyet ya da kilolar değil sensin ayçiçeğimm yemişim diyeti sen her halinle özel bir hatunsunn elbett gidecek bu kilolarrr ayyy giyecek pantalonum kalmadıı hepsi belimden düşiyiii diye isyan edip kocanııı sürüklüye sürüklüye alışverişe götüreceksinnn o da sana bıyık altından söylenip duracakk eski kıyafetlerimizi hıdırellezde yakıp üstünden atlicizzz bütün senemiz şahane geçecekk ve daha birsürü şeyyy üzüntü de neymiş ayıp ayıpp dünyada neler oluyorrr şükredelimmm çikolatalı şekerlemem nane likörüm benim:KK16::KK16:
lilaç gibisin canım yaaa

kızlar..

famirimm bedemli kayısımm sen de gözükmüyorsunn abla kardeş terk eyledinizz bizii:KK5:bacına formun selamını da söyle dilber dudağım:KK16:

2.öğünümmm

2 kase mercimek çorba
1 kase taze fasülye
bol salata

üzerine inanılmaz tatlı istedi canım 2 tane hurmayı yatırdım bir tabağa çekirdekleri çıkarıp(hurma çok yumuşaktı)üzerine tahin döktüm ve yedim süperdi
kuzu uyandı ben kaçayım

2.öğünümmm

2 kase mercimek çorba
1 kase taze fasülye
bol salata

kuzu uyandı ben kaçayım

Tahini yedin kaç hemen dimii ..
Yoksa sopa gelecek nasıl biliyor :KK1:

tanem bu kilo olayınada fazla takılma sen diyetine uy çok fazla aldımmı verdim mi diye düşünme
sonunda mutlaka verirsin bak güle yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerliyor bak bebeğinin keyifini çıkar
o kadar çabuk büyüyorlar ki anlamıyorsun hadi canım göreyim seni

lilaç gibisin canım yaaa

Şurup gibiyim şurup
Turp gibiyim turp turp

Ben ateş sen barut, hmmm hmmm
Öptüm seni şap şup

Şaaap şuup

Ha şaaap, ha şuuup
Şaka değil işte şurup
Krizlere girme, beni unutup

Grup olalım grup

Ben hudud sen haydut
Gizli gizli gelme
Her derde deva
Şiifaaaasın şiifa
Çok çektim cefa
Vitamini havuz
Ben gübre sen tuz
Aaah muz gibiyim muz muz
Oooh muz gibiyim muz muz

Çikita muuuz
Çikta çikta çikta çikta çikçikçik çikita
Çikita muuuz

Fidanı muuuz sensiz kalbim buuuz buz
Hiçbir şey isteme benden
Aaah yoksa bu aşk tuz buz
Ooooh yoksa bu aşk göz göz
Dudak dudak ten ten
Daha fazla diretme
Üstüme fazla gelme
İnan ilacın benim
Aaahh ok gibiyim oookkk ooookkk
Ooook yok gibiyim yoook yoook

Çikita muuuz
Çikta çikta çikta çikta çikçikçik çikita
Çikita muuuz

KİLO BİLDİRİM
rumuz sibel8o
başlangıç tarihi:20.01.2012 (ilk defa bugün listede olduğum için bu tarihi verdim)
kilo:67.3
geçen hafta:67.5
fark:-200 gr
boy:158
hedef:55beden:42_44
spor: yürüme bandında her gün 1 saat

eski yerden alıntı olan bu, ben yazdım cuma diye burda görğnmüyo.
bir de yorumları silmiştim pazt- cuma yazsa yeter diye

Bu is zaten iyice karman corman oldu Saphiradakinde 3-4 kisininki yoktu benimkinde de bir sen yokmussun ne olacaksa olsun ben artik karismiyorum bu konuya hangi gun derseniz yaparim bildirimi oyum belli nasilsa.

Bildirim:
Rumuz: Hayattanazicik
Başlangıç tarihi:08/12/2011
Başlangıç kg:67.7
Geçen hafta: 62.8
Bu hafta:61.9
Fark:0.9
Toplam fark:5.8
Beden:38
Spor:Yuruyus
Boy:1.63
Yas:31

Arkadaslar gecen hafta bildirim yapmamistim ama ben alirim saniyordum kilo kacamaklarim oldu ama vermisim biraz uzuntulu ve stresli iki hafta gecirdim bundan dolayimi verdim acaba ben duzenim hic yoktu. Pazartesi ne kadar ayran diyeti yapacagim ben birde o zaman tartilacagim.

Bence deee ..
İnsanın morali bozulamıyor valla ..

ayy sağol bebeğim:KK48::KK48:
Bu is zaten iyice karman corman oldu Saphiradakinde 3-4 kisininki yoktu benimkinde de bir sen yokmussun ne olacaksa olsun ben artik karismiyorum bu konuya hangi gun derseniz yaparim bildirimi oyum belli nasilsa.

Bildirim:
Rumuz: Hayattanazicik
Başlangıç tarihi:08/12/2011
Başlangıç kg:67.7
Geçen hafta: 62.8
Bu hafta:61.9
Fark:0.9
Toplam fark:5.8
Beden:38
Spor:Yuruyus
Boy:1.63
Yas:31

Arkadaslar gecen hafta bildirim yapmamistim ama ben alirim saniyordum kilo kacamaklarim oldu ama vermisim biraz uzuntulu ve stresli iki hafta gecirdim bundan dolayimi verdim acaba ben duzenim hic yoktu. Pazartesi ne kadar ayran diyeti yapacagim ben birde o zaman tartilacagim.

ooo sert kadınn tebrik ederimm bir de aldım diye dövünüyordunn geçen hafta geçmişte kaldı yarın en kocamanından güzel bir başlangıç yaparsın olur biter:KK16::KK16:

X