Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bıde cuneyt eylulu savunmuyomu delı oluyorum yaaa.bu arada menun guzel gun kurusu ıcınpısmanlık duyma onları yemeyınce wc sıkıntı oluyo her ogunde bırer ıkıser yemek lazım bence

cüneyti de sevmiyomm hiçççç
gün kurusu yemeden duramıyommmm annemmmmm:)))))

cüneyti de sevmiyomm hiçççç
gün kurusu yemeden duramıyommmm annemmmmm:)))))

gün kurusu can'dır iyi yapıyorsun bende bıraktım günde tek sefere indi wc ile randevum oysa önceden sabah akşam hasret giderirdik:KK5::KK5:

Cüneyt kim bilmiyom amasiz sevmiyorsanız bende sevmiyorummm örtmenim eee kaka cüneyt:KK53::KK53:

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...
10. ikiz81....pazartesi
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...pazartesii
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez
28. MadamSembol....pazartesi

vicdan azabı çekiyodumm annemmmm gün kurusu yediğimde.
alışkanlık oldu yemekten sonra 2 taneee. sonuçtaa yiyebiliyoruzzz abartmadıktan sonra bişey olmazzzz di miii amaaa di miii annnemmmm?
ye annem ye ben gunkurusunu gecen hafta hıc yemedım wc nın yolunu unuttum bence her ogunde ıkıser ucer tane yenmelı annemmmmmmm:)))
gün kurusu can'dır iyi yapıyorsun bende bıraktım günde tek sefere indi wc ile randevum oysa önceden sabah akşam hasret giderirdik:KK5::KK5:

Cüneyt kim bilmiyom amasiz sevmiyorsanız bende sevmiyorummm örtmenim eee kaka cüneyt:KK53::KK53:

cok ılgınc ama ılk kez sana katılıyorum:))) katılıyorum ama gulmekten:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:saka bır yana gunkurusu onemlı hacı:))))cuney ferıdenın eskı eylulun yenı nısanlısı bıldınmı:)))))

Herkese iyiii güzelll bol endorfinli tıkır tıkır çalışan leptinli ve güzel rüyalııı bir akşam diliyorummmmmm:KK16::KK16:

Yollar tıkır tıkır allah yola çıkanları korusun:21::21:

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...cuma
10. ikiz81....pazartesi
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...pazartesii
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez
28. MadamSembol....pazartesi

ye annem ye ben gunkurusunu gecen hafta hıc yemedım wc nın yolunu unuttum bence her ogunde ıkıser ucer tane yenmelı annemmmmmmm:)))

cok ılgınc ama ılk kez sana katılıyorum:))) katılıyorum ama gulmekten:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:saka bır yana gunkurusu onemlı hacı:))))cuney ferıdenın eskı eylulun yenı nısanlısı bıldınmı:)))))

seviyom ben seni yaaaa kaçıyorum ben hoşçakal hasretimden ölme emi:KK53:27:

saf da birazzzz:KK1::KK1::KK1:

Herkese iyiii güzelll bol endorfinli tıkır tıkır çalışan leptinli ve güzel rüyalııı bir akşam diliyorummmmmm:KK16::KK16:

Yollar tıkır tıkır allah yola çıkanları korusun:21::21:

iyi akşamlarrrr tatlımmmmmm:KK16::KK16:

iyi aksamlar arkadaslar bi sey soracaktım sizce bulgur mantısı yapmayı düsünüyorum sizce icinde irmik mi olmalı yoksa un mu hangisini katayım irmigin zararı var mı un olmamalı bence ama yinede sorayım dedim

merhaba güzeller,nasılsınız bakalım?ben çok kötüyüm:KK14: 1 ay tartılmıycam demiştim ama dayanamadım,nerdeyse 3 hafta olunca belki değişiklik olmuştur dedim.ama nafile:KK50:kilom hala aynı.gram bile değişmemiş:KK43: 5. kattan atıciimm artık kendimi:84:neden böyle ya..............

ben iki aydır bu diyeti yapıyorum sadece 1 kg civarında verdim. çok dikkat etmeme rağmen. artık motivasyonumu kaybetmeye başladım mutsuz ve umutsuzum.

kızlar şimdi dr. Öz showu izliyorum o kadar güzel bilgiler veriyorki..aklımda kalanları yazayım size de.metobolizma hızlandıran şeyleri anlattı.Leptinden de bahsetti.Leptinin salgılanmasını sağlayan bir diğer unsur da çinko takviyesiymiş.günlük 12-15 mg kadar almak yeterliymiş..protein,fındık fıstık,kuru kayısı çok önemli dedi.Ara öğün olarak bunlardan yiyip,ana öğünlerinizde daha az yerseniz farkında olmadan kilo verirsiniz dedi.Sonra günde 3 ad. buzlu içecek içmemiz gerektiğini söyledi.O buzlu içeceği ısıtmak için vücut kalori harcarmış.L-argine diye bir maddeden söz etti.Protein almak çok önemli ama bazen toksikler ve kimyasallar alırız protein alırken,işte L-argine takviyesi aldığımızda aldığımız tüm protein kaslarımızı oluştururmuş...aklıma geldikçe yazarım yine

he bir de acı biberi çok önerdi ki ben bunu biliyrdum..özellikle sabahları yersek metabolizmayı hızlandırırmış.Acı biber bağırsakları da bu yüzden çalıştırıyor şite kızlar

ben iki aydır bu diyeti yapıyorum sadece 1 kg civarında verdim. çok dikkat etmeme rağmen. artık motivasyonumu kaybetmeye başladım mutsuz ve umutsuzum.

Ben 3ayda 12 kg verdim. Genel olarak kilo veremeyenlerin menülerine baktığımda yemeleri gerekenden daha az yediklerini görüyorum. Ne zamandır bunları yazmak istiyordum sizler vesile oldunuz. Sadece çorba ve salatadan oluşan bir öğün olamaz.Hergün etli bir yemek veya balık yenmeli ve mutlaka omega 3 alınmalı. canınız istediğinde akşam öğünü hariç kaçamaklarınız olabilir.Vücudunuzu kıtlık sendromuna girdirmeyin ve moralinizi yüksek tutun. Mutlaka başarırsınız.

Arkadaslar bugün ilk gunüm 65.800 ile başladım kitabım henüz gelmedi. Yediklerinin dogru olup olmadığına bı bakarmisiniz rica etsem
Sabah kahvaltısı:

-ev yoğurdundan yapılmış cokelek ile yaptıgım 2 yumurtalı omlet(bir tatlı kasığı tereyagla)
-10 tane yeşil zeytin
-bir tutam roka
-çok ince bir dilim limon kabuguyla birlikte
-2tane köfte
Kuruyemis yemedim çok doydum çünkü.

Öğlen :
1 tane tavuk but
1 tabak yeşil fasulye ve ev yoğurdu 2 tane ceviz 3 fındık

Aksam:
Küçük 1 tabak yeşil mercimek ve azıcık ev yapımı turşu
Aksama kadar bol su saat7 den sonra sadece çay

Yorumlarınızı bekliyorum