Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tek kaçamakla bir haftayı bitirdim 1.550 kayıp gözüküyor. Ama hastalıktan da olabilir. Yine de güzel
2. Öğünüm
Kaşarlı köfte
Bol salata
Yoğurt
Bol su

T....a marka diyetisyenlerin kullandığı tartının ev tipini kullanıyorum. Yağ su ve kas oranını veriyor. Diyetisyene gittiğim donemde evdeki değerlerle diyetisyendeki degerler birbirine yakın çıkıyordu

Sevgili gul63 bu kadar kiloyu ne kadar sürede kaybettin? Herhangi bir sağlık problemin var mı? Sarkma, ya da hormonel değişiklik gibi?
11 Nısan 2011 den bu yana bu dıyetı yapıyorum,42 kg verdım,sarkma yok,catlalık fılan olusmadı tenımde,bu dıyet sıfa canım ben de cok ıse yaradı.

11 Nısan 2011 den bu yana bu dıyetı yapıyorum,42 kg verdım,sarkma yok,catlalık fılan olusmadı tenımde,bu dıyet sıfa canım ben de cok ıse yaradı.

maşaallah...
karatayı her yerde anlatıyorum,örnek olarakta szi söylüyorum..40 kilo verdi diye..maşaallah 42 olmuş..

ergenliktee çok hızlı kilo almıştım ben. taa o zamandan oluştu çatlaklarr.
çok kötü görünüyorr yaa sinir oluyorumm. tedavisi de yok eski çatlakların.
11 kilo verdim karatayla yeni çatlak falan olmadı. eskiler nolacakkk yahuuu?

Son düzenleme:

Amaaan, tek derdin onlar olsun be canım.
Kiloları ver hele, gerisini boşver.

seninle hemen hemen aynı kilolarda imiş başladığımızda.
Sen neredeyse benim idealime ulaşmıssın bile. Bravooo!!!!
Ne kadar sürede veredin bu 11 kiloyu?

Son düzenleme:
günde 1 greyfurt yada yarim greyfurt yiyebilirmiyiz diye soru sorulmus hocaya ve hocada cevaplamis...

cevap: Greyfurt bütünüyle yiyebilirsiniz. Yalnız şekerli olduğunu unutmayın...Yürüyorsanız tabii ki yeyiniz...Evde tembel tembel oturanlara yemeyin diyorum...Dinç hissediyorsanız, kendi ritminiz kendi vücudunuza uyuyor demektir...Telaş etmeyin. Bol su için...

KIZLAR CANAN hoca yukaridaki cevabi vermis greyfurtla ilgili..:)) simdi greyfurtun glisemik indeksi 25 ..ve az sekeri var...muzun ise Gilisemik indeksi 62 Ve bol sekerli...simdi muz yiyenler dahami cok yüyürmek zorundalar canan hocaya göre:)))

ayrica bende sizin gibi cumadan cumaya kilomu yazmaya karar verdim:)) hergün 100 gr ile 200 gr arasi verdigim icin biraz bosladim ve dün pirinc pilavi mercimek corbasi yesil fasulye tavuk ve bitter cikolata yemistim...biraz abartmisim aksam yemegini:)))ve tartida dün sabah 51.6 gösteriyordu ...ama dün aksam yediklerimden sonra bu sabah 51.7 gösterdi...100 gr fazla yani:))) neyse arada olur böyle:)) gerci regl olmama 4 gün kaldi bilmiyorum artik :))simdilik iyi gidiyor...herkese sevgiler:)) cumaya kadar sabredicem tartilmak icin:))

45 dk 3 mil leslı yaptım
50 şer mekik popo bel çalıştım 25 30 dk da bu surdu

seninle hemen hemen aynı kilolarda imiş başladığımızda.
Sen neredeyse benim idealime ulaşmıssın bile. Bravooo!!!!
Ne kadar sürede veredin bu 11 kiloyu?

sağol cnm darısı başınaa
16 eylülde başlamıştım cnm 4 ay olacak 11.6 kilo verdim.
az ve öz veriyorumm ben tatlımm

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız ,ıkı muz,bır bardak sut.......2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase nohutlu patlıcanlı yemek,bır kase mercımek corbası,bırkac kucuk kuru patlıcan dolması.....,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su Spor: az ev ısı yaptım ,15 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a91.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 29
  • $a91%7E.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 24
sağol cnm darısı başınaa
16 eylülde başlamıştım cnm 4 ay olacak 11.6 kilo verdim.
az ve öz veriyorumm ben tatlımm

E çok iyi ama bu kilo verme hızı.
ayda ortalama 3 kilo yapar. Süper bence.
Çünkü ben de çok yavaş verebiliyorum.
bu demektir ki, bu yaza hedefime ulaşabilirim biraz sıkarsam.
inşallah... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…