Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim yarali bir paylasim olmus...Sabahlari bende yarim bir greyfurt eklemek istiyorum menüme ama.
Bütün ögünlerden önce hemde sadece suyunu icmek beni biraz telaslandiriyor. Sonucta onunda icinde furuktoz var. Bence biri Canan hocaya sorsun...

Bebeğim madem Alamanya'da oturuyorsun bize birkaç birşey öğretsene.lisede Almanca seçmeli dersti okul müdürü derslere giriyor diye sınıfça Fransızca seçmiştik ama oldum olası merak ederim:KK1:

tatlım afiyet olsunnn
benim 2 gün kurusu senin de 2 ısırık kete olmazsa olmaz olduu .:KK9::KK9::KK9:
hemennn bırakmamız lazımm bu kötü alışkanlığıı:KK17:
ah ahhh ıdealıstcıgım ne gunlere geldık ıkı ısırıkla ıkı gunkurusunun hesabını yapar olduk cok guzel bır gelısme benkı ev oturmalarında koca servıs tabagı dolusu pasta borek kurabıye mantı ıvır zıvır yıyen bıtınce bır tabak daha alan bır hatundum:KK1::KK1::KK1::KK1:

ne keteymiş mübarek ye ye bitmiyiiii yaaa:KK1::KK1::KK1:kurtul sen ondan at onu insilünün bir direnicek sonra mazallah al başına bela kurtul ondaaa eee kaka o:KK1::KK1:

kız jarna hıcmı kete gormedın hayatında mınık kurabıyemı sandın sımıt ebatındakı keteyı bır hafta surer en az:21::21::21::21::21::21:

bu arada güvenilir bi sütçü buldum, süt alıp yoğurdumu kendim yapıyorum artık.
bu yüzden deli gibi yoğurt yer oldum:KK1:
aynen yoğurt,yumurta,tavuk olayını çözdüm bende ama sirkeyi deniyorum bakalım ne olacak elma sirkesi yapıyorum ilk denemem olacak her gün bakıyorum kavanoza :)) gözüm gibi

Bu gün biricik oğlumun doğum günü.11 yıl önce bu gün 11.01.2001 saat birde hayatımıza girdi.Allah hepimizin evlatlarına uzun ve sağlıklı ömür versin .Bahtları açık olsun.
Oğlum için kocaman çikolatalı pasta yaptım.Oğlum çok sevdi.bayıla bayıla yedi.Annecim ne olur sende ye dedi.Çok ısrar etti .Ama yemedim.
Paylaşmak istedim.
canım allah şansını bahtını iyi etsin iyiki doğmuş nice güzel yaşları olsun

hu hu çekilin yoldan karataycılar geliyorlar
amerikalılar eskidi bunlar KARATİSH çıtırlarrrrrr:KK1::KK1::KK1:

dün kötü bir akşamdı ama bugün çokkkk güzel bir sabahhhhh:KK16:ben ikinci kez teyze oluyorummm bir kuzum daha olucakkkkkk yupppiii:KK16::KK16:bu hafta geciken ve gecikmeye devam eden reglim yüzünden tartıma yerleşen +400'ü kopardım attım vücudumdan hatta 100 gr eksiye geçmişim yihhaaa:KK53::KK53:birde şu kırmızı bir gelip geçse iyice ahatlicimmm hadi hayırlısı:KK1::KK1:

akşam yemeğim
dört ızgara köfte
dört adet sulu köftenin köftesi:KK4:(ahhh ahh bir zamnlar iki tabak yerdim)
bir kase maydanoz
2 bardak ayran

annemle kavga ettim 4 kat merdiven inip çıktım sadece sonra uyudum spor yok ama 3.5 lt su 2 bardak bitki çayı içmiştim.

bu sabah
0.25 lt su
1 küçük elma
1 avuç badem
büyük bir parça kars kaşarı
8 zeytin
2gün kurusu
1 omega 3
çatlağım patlağım ne ettin kız kadına annelere laf yok döferim vallaaaa
artılarda gitmiş hadi gene iyisin iyisin iyisin sen işini bilirsin bilirsin (Türkiye nin ilk oynar başlıklı sanatçısı tayfun söylüyordu bunu nerden aklıma geldiysee )

Bu gün biricik oğlumun doğum günü.11 yıl önce bu gün 11.01.2001 saat birde hayatımıza girdi.Allah hepimizin evlatlarına uzun ve sağlıklı ömür versin .Bahtları açık olsun.
Oğlum için kocaman çikolatalı pasta yaptım.Oğlum çok sevdi.bayıla bayıla yedi.Annecim ne olur sende ye dedi.Çok ısrar etti .Ama yemedim.
Paylaşmak istedim.

İyi ki doğmuş oğlun canım,iraden için de tebrikler :KK71:

Kızçeler günaydın
Geçmişi okumaktan anca şimcik yazabiliyorum.

Akşam kötü bir akşamdı diyet açısından,resmen savaş verdim ama kaçamak denilen düşman galip geldi:KK14:

Bu sabah:

1 yumurta
1 turp
1 havuç
11 zeytin
Avuç içi kadar beyaz peynir
3 günkurusu
Biraz badem
Omega3 * 2
2 bardak limonlu siyah çay

Bugün evde limon getirdim günboyu içeceğim,son zamanlarda ihmal ettim limonu.

Kizlar greyfurtla ilgili ve su benim sabah ac karinla yaptigim sporla ilgili soruyu sormus bulunuyorum.
Vatana Millete hayirli olsun...Simdi cevap bekliycez. Insallah cabuk gelir...

Bebeğim madem Alamanya'da oturuyorsun bize birkaç birşey öğretsene.lisede Almanca seçmeli dersti okul müdürü derslere giriyor diye sınıfça Fransızca seçmiştik ama oldum olası merak ederim:KK1:
Aaaa ayip etin sekerim ne ögrenmek istiyorsun hemen hemen...
Kizlar ben bu sabah kalktigimda göz kapaklarim sismisti acep neden olabilir ki??? Regly ne zaman olacam hic bir fikrim yok. Hapi biraktim isler karisti bu aralar olmam lazim ama...

Hadi kizanciklarim Burcin yürüyüse kacar...
Öptüm hepinizi gelince kahvaltida görüsürüz.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

aynen yoğurt,yumurta,tavuk olayını çözdüm bende ama sirkeyi deniyorum bakalım ne olacak elma sirkesi yapıyorum ilk denemem olacak her gün bakıyorum kavanoza :)) gözüm gibi
ben üzüm zamanı üzüm sirkesi yapmıştım, içine bi damla sirke ekleyince güzel olurmuş ama sirke yoktu, hazır da koymak istemedim.
yine de çok güzel oldu sirkem, kaynanam tam not verdi:KK1:
yani onlar sirekeden fln anlar ya o yönden.

Kizlar greyfurtla ilgili ve su benim sabah ac karinla yaptigim sporla ilgili soruyu sormus bulunuyorum.
Vatana Millete hayirli olsun...Simdi cevap bekliycez. Insallah cabuk gelir...
ben de merakla bekliyorum özellikle spor konusunu.
greyfurt alayım ben de, hafta da 1-2 sabah yesem iyi olur gibi

Hadi kizanciklarim Burcin yürüyüse kacar...
Öptüm hepinizi gelince kahvaltida görüsürüz.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ben yürüyüşümü yaptım duş aldım geldim, kahvaltı yapıcam şimdi
sporumu seveyim :KK1:
spor olmasa yaptığım bu kaçamaklarla kaç kilo olurdum bilmem

kızlar bugün bağlantım berbat yoksa şimdiye on kere 20 cevap yazmıştım :)) hadii gene iyisiniz bugün çenem düşmeyecek geçmişi okudum aklımda kalanlar pepetinin yaptığı muhteşem spor muhteşem sülüman eşliğinde bende seyrediyorum bu diziyi fırsat buldukça neden bilmem hoşuma gidiyor heleki kıyafetler tokalar takılar bayılıyorummm sırf onlara bakmak için seyredilir yanii neyse özetlen pepeti tebrik ederim harikasınn aynından yap genee
diğer aklımda kalan greyfurt çılgınlığı ee tabi bende eksik kalmadım sabah yarım greyfurt yidim :)
menüler harikaydı şu kete yi gördükçe bir ısırıkta benim alasım geliyor yapmayın etmeyin loo
kızlar ben akşam ne yidim:kara lahana kavurması vardı bol soğanlı üstüne bir yumurta kırdım yidim yanınada bir kase ev yoğurduu,bir dilim greyfurt ve bol ceviz,bir avuçta fındık(bu çerezleri abartıyorum sanki ben yani sabah yeniyor evet ama akşam yiyen yok sadece ben mi bu kadar çok yiyorum yaaa akşamları daha hafif yemem gerek kendimi çok şiş hissediyorum :KK43:(
dün adım sayarım :10316 ile kapanış yaptı 46 dakika hızlı yürüyüş yapıldı evdede sülümanı izlerkene tepindim arada ayağa kalkıp deli gibi sağa sola sallandım :)

sabah:yarım greyfurt yidim suyu değil kendisini ,2 yerli muz,2 avuç ceviz,bir avuç badem,5 adet zeytin yidim
adımsayarım henüz 620 gösteriyorr totomu kaldrımamışım yani ben hemen hareketleniyorum patronda gelmedi telede cevap vermiyor neyse başlıyayım bir yerden kızlarr iyi ki çenemden kurtuldunuz yazdım heee doldurdum gene neyse bir oldu pir oldu net yavaş o yüzden bugün sadece okurum sizi sanırım düzelirse arada yazarım hepinizi öperimmmm

Son düzenleme:
ah

kız jarna hıcmı kete gormedın hayatında mınık kurabıyemı sandın sımıt ebatındakı keteyı bır hafta surer en az:21::21::21::21::21::21:

kete nedir biliyom çok şükür sen şaplak nedir biliyon mu peki:KK57::KK57:minik kurabiyem kurtul şu keteden bak direndirme insilünü yazıktır günahtır yahuuu:KK1::KK1:

çatlağım patlağım ne ettin kız kadına annelere laf yok döferim vallaaaa
artılarda gitmiş hadi gene iyisin iyisin iyisin sen işini bilirsin bilirsin (Türkiye nin ilk oynar başlıklı sanatçısı tayfun söylüyordu bunu nerden aklıma geldiysee )

yaa kontrolsüz harcama olayında annem tam bir facia.bir de her sene nişanlanan ayrılan evlenen boşanan süper gerizekalı bir abim ve ondan kalan borçlar var gel de sakin kal yahu.valla uyumasaydım abimden külbastı yapıp yedi mahalleye öküz eti diye dağıtıciktim haaa:KK37:

kızlar selamlar..

öncelikle dün akşamki menümü bildireyim..

salata ve 2 tane hkayısı kıvamında yumurta yedim (tok tutsun diye)...birde yatmadan önce 1 bardak ılık süt içtim..çok midem bulanıyodu ekmek falan yememek için süt içtim işe yaradıda:KK52:
sabahki menüm ise 4 tane gün kurusu ve su

sonra : 1 domates
2kk beyaz peynir
6 zeytin
1 tane yeşil biber
1 dilim çavdar ekmeği zeytinyağına banmak için:KK1: wc olayına destek :KK9:
şekersiz çay

2-3 saat sonrada 1 bardak süt..

bu arada kızlar wc sorunum yine tavan yaptı..artık gelmiyor bile..inanırmısınız 4. günüm:KK43:..bir de yarın tartı günü..bugün birşeyler yapmam lazımki yarına + yansımasın..

kızlar bugün bağlantım berbat yoksa şimdiye on kere 20 cevap yazmıştım :)) hadii gene iyisiniz bugün çenem düşmeyecek geçmişi okudum aklımda kalanlar pepetinin yaptığı muhteşem spor muhteşem sülüman eşliğinde bende seyrediyorum bu diziyi fırsat buldukça neden bilmem hoşuma gidiyor heleki kıyafetler tokalar takılar bayılıyorummm sırf onlara bakmak için seyredilir yanii neyse özetlen pepeti tebrik ederim harikasınn aynından yap genee
diğer aklımda kalan greyfurt çılgınlığı ee tabi bende eksik kalmadım sabah yarım greyfurt yidim :)
menüler harikaydı şu kete yi gördükçe bir ısırıkta benim alasım geliyor yapmayın etmeyin loo
kızlar ben akşam ne yidim:kara lahana kavurması vardı bol soğanlı üstüne bir yumurta kırdım yidim yanınada bir kase ev yoğurduu,bir dilim greyfurt ve bol ceviz,bir avuçta fındık(bu çerezleri abartıyorum sanki ben yani sabah yeniyor evet ama akşam yiyen yok sadece ben mi bu kadar çok yiyorum yaaa akşamları daha hafif yemem gerek kendimi çok şiş hissediyorum :KK43:(
dün adım sayarım :10316 ile kapanış yaptı 46 dakika hızlı yürüyüş yapıldı evdede sülümanı izlerkene tepindim arada ayağa kalkıp deli gibi sağa sola sallandım :)

sabah:yarım greyfurt yidim suyu değil kendisini ,2 yerli muz,2 avuç ceviz,bir avuç badem,5 adet zeytin yidim
adımsayarım henüz 620 gösteriyorr totomu kaldrımamışım yani ben hemen hareketleniyorum patronda gelmedi telede cevap vermiyor neyse başlıyayım bir yerden kızlarr iyi ki çenemden kurtuldunuz yazdım heee doldurdum gene neyse bir oldu pir oldu net yavaş o yüzden bugün sadece okurum sizi sanırım düzelirse arada yazarım hepinizi öperimmmm

aaa 600 adım mı ezik ayşe:KK53::KK53::KK1:benim 2000 adım oldu şu ana kadar çatla da patla frambuazlı dondurmam:KK16::KK16:bende öğleden sonra yoğunum ama ayran içelim ama ayrı düşmeyelim yine de:KK16:

Canım elmalı pasta istedi yaa:26::26:

tarçınlı elma ya da muzu dövülmüş fındık ya da cevize bula ohh ohh mis:KK16:

kızlar selamlar..

öncelikle dün akşamki menümü bildireyim..

salata ve 2 tane hkayısı kıvamında yumurta yedim (tok tutsun diye)...birde yatmadan önce 1 bardak ılık süt içtim..çok midem bulanıyodu ekmek falan yememek için süt içtim işe yaradıda:KK52:
sabahki menüm ise 4 tane gün kurusu ve su

sonra : 1 domates
2kk beyaz peynir
6 zeytin
1 tane yeşil biber
1 dilim çavdar ekmeği zeytinyağına banmak için:KK1: wc olayına destek :KK9:
şekersiz çay

2-3 saat sonrada 1 bardak süt..

bu arada kızlar wc sorunum yine tavan yaptı..artık gelmiyor bile..inanırmısınız 4. günüm:KK43:..bir de yarın tartı günü..bugün birşeyler yapmam lazımki yarına + yansımasın..

ben biberiye çayıyla 21 yıllık kabızlığıma nihayet bir son verdim.tavsiye eederim 2-3 gün içinde kökten çözüyor vallahi:KK16:

ben biberiye çayıyla 21 yıllık kabızlığıma nihayet bir son verdim.tavsiye eederim 2-3 gün içinde kökten çözüyor vallahi:KK16:

ben bi ara içiyodum diyetten çok önce..ama o zamanlar wc problemim yoktu..o yüzden fayda sağlayıp sağlamadığını farkında değildim canım..ama bugün 2-3 fincan içeyim mutlaka..yoksa yarın tartıyı düşünmek bile istemiyorum..

sen de öyle akşam ne kaçırdın kız yine yazmamışsın emme gözümden kaçtı mı sandındı:KK57::KK57:
8'den önce az börek,8'den sonra çayla yarım kurabiye,ve annemlerin vazgeçilmez meyve seansında zorrrla 2 dilim ekşi elma.
Elma gerçekten zorlaydı da diğerlerini çok çok çok canım çekti ya:KK14::KK14::KK14:

Bu arada papadiş hergün insülini hoplatacağına o keteyi çabuk bitir derim :KK34:

öğle yemeğimmmm

kaşarlı ıspanak
salata
yoğurt

ayy kaşarlı ıspanak nasıl bişi canım çekti:KK56:

X