Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızımlasüper bi kavatı yaptım vallaha rüyada dese diyete kahvaltıda bu kadar şey yıyeceksin inanmazdim:KK53:
2 yumurta tereyağınta
1 avuç peynir
7 zeytin
1çay b.fıntuk
4 kaysı
çooook doydum:KK49:ıyıkı varsın canan hocam:KK16:

Son düzenleme:
günaydın günaydın günaydın:KK16:

gününüz apaydın,mutlu,sağlıklı ve sevdiklerinizle olsun inşallah:KK16:

bugün çok işim var giremeyebilirim hepinizi öpüyorum:KK16:

dün akşam ki menüm
yoğurtlu karnabahar
maydanoz

30 dk yürüdüm

sabah kahvaltımı da yazayım
1 bardak su
2 cherry domates
1 kivi
1 çay bardağı badem+ceviz
1büyük parça yayla peyniri
2 yumurta sarısı
4 zeytin
2 gün kurusu
2 omega 3

sabah çok yiyorum galiba ama gözüm doyuyor böylece kaçamak yapmıyorum:KK66:

yok tatlım 3 öğün
canım eger 2 öğünse 3 öğün dene dıyecek dim işde oluyo böyle bizdede olacak ama kış aylarında kılo vermek daha zor vuçut savunmaya geçiyo kılo kaybından dolayı önemli olan diyeti harfiyen yap kaçamak yapmamaya çalış vucut bır şekeri tatımı hep onu istiyor beraber çıktık bu yola düşeni kaldıraçagızki bızde dökezlersek sizde bizm elimizden tutçaksınız vucuduna verdiğin bir svaş bu inaniyorumki sen kazanaçaksın:KK16::KK16::KK16::KK16:

• 2 yumurta
  • 1 portakal
  • lor
  • yarım domates
  • 10 zeytin
  • ceviz
  • 4 kuru erik
  • 1 lt su
2 mg omega 3

Son düzenleme:
AYYY NE ÇOK ÇALIŞTIM BUGÜN. SİZİ OKUMAYA YAZMAYA FIRSATIM OLMADI.HERKESİ TEBRÜKKKK EDERİMEn Büyük KKEn Büyük KK

SABAH KLASİK KARATAY KAHVALTISI YAPTIM.
ÖĞLENİ SORMAYIN:KK17:
400 GR VERMİŞİM. NİHAYET 83 ÜM ALTINA DÜŞTÜM 82,90 :KK9::KK9:
Bİ KURTULSAM ŞU 80 LERDEN PEK Bİ MUTLU OLUCİİMMM:KK52::KK52:

ÖPÜYORUM KOCAMAN SİZİ:KK19:
bende seni tebrik ederim pegasuss çok yakında 70 lerde olacağına inanıyorum mujkk

depresyondayken o kadar belgesel izledim ki artık ondan bile uzak duruyorum dvd merakım var ilerde sıkı bir koleksiyonum olacak sanırım:KK9:bir kadın bir erkeği netten seyrediyorum bende seviyorum:KK66:

kaptana gelince bende denizcilere karşı fazla sempati var galiba hele sipanyol denizcilere hiç dayanamıyorum çok sapık gördüm kendimi yaaa:KK66::KK66:
hehe jarnimm hemi sapık hemi şirin jarnii :)) yakışıklı bir kaptanla büyük bir asşk yaşamanı diliyorum..:KK66:

çok güzel olurdu yaa yalnız başıma çıktığım zaman merak ettik diye evden arıolar bütün enerjimi sömürüyorlar resmen:KK66:
o kadar merak ediyorlarsa kalksınlar yürüüsnler seninle :)) kesin anne baba değil mi evdekiler yaş kaç senin ?

bugun arkadastaydım yaklasık 20 kısı vardı ve mukemmelde bır masa vardı tabıkı benım yedıklerım

havuc salatası
kuskus salatası
kısır cay
papadiyaa kuskus tehlikeli gibi ama az aldıysan sorun olmaz galibaa ucuz atlatmışsın geçmiş olsun :)

Arkadaşlar az önce dokktorlar sitesinde gezinirken orada diyetisyenin karatay diyeti ile ilgili bir yorumunu okudum.bir kısmını aşağıda veriyorum.

Karatay diyetini sağlıklı olarak yorumlamak ve insanları özendirerek sağlıkları ile oynamak son derece yanlış bir durumdur. Şahsen böylesi bir diyeti kesinlikle onaylamıyorum ve onaylayan uzmanların da biliminden şüphe etmek gerektiği kanaatindeyim.

Diyor beyefendi.bayağı kafam karıştı.sizler ne diyorsunuz.
kafa karışacak birşey yok bunu derken neyi kastediyor neye karşı çıkıyor neyi mantıklı bulmuyor açıklasın canan hocanın söyledikleri mantıklı ve yazdıklarının hepsinin araştırmalarını kaynak olarak kitabında belirtmiş karşı çıkanlarda gerçekten tarafsız kaynaklarda açıklama belirtseler keşke firmaların sponsor olduğu araştırmalar değil gerçek kaynakkk birilerinin cüzdanı dolmayacak diye totoları tutuşuyor hepsi bu iki düşünceyi de okumak ve mantık süzgecinden geçirmek tek yapmamız gereken bu bence

offf bugün çok yoğun bir gündü benim için, eşim evde hasta oğlum okulda hastalanmış eve geldi, ev revire döndü:-(

:
geçmiş olsun acil şifalar bulsun ev halkıı

gözlemeciğim revir durumu bizim evdede 3gündür neyse biraz toparladılar
geçmiş olsun
sizinkilerede geçmiş olsun canımm

günaydınlar güzelerrrrrrrrr

ben her sabah olduğu gibi bu sabahda erken kalkmak zorudayım kızım kalktı:21: şimdide kahvaltı yapaçağım sonrada evi bi dezekdefde edeçeğim:KK55: bu sabah harika bir rakam gördüm tartıda hala şoktayım:KK8:sizi çooook seviyorum:KK16::KK16:
tanemmm harikasınn bizde seni çoook seviyoruzz şampiyonumuzzz bir tanemizz :KK16:

1. öğün
sekeersiz cay
1 dılım beyaz peynır 1 dılım kasar ve salam
6-7 adet zeytın

salam işlenmiş gıda ,kahvaltın yetersiz hani yumurta,hani yeşillik,hani ceviz ,badem
sıkı bir kahvaltı olmadan olmaz ki bizim menüleri okusana moral bozmadan adam akıllı yaparsan inanki harika hissedeceksin ama düzgün ve tam yap lütfen

günaydın günaydın günaydın:KK16:

gününüz apaydın,mutlu,sağlıklı ve sevdiklerinizle olsun inşallah:KK16:

bugün çok işim var giremeyebilirim hepinizi öpüyorum:KK16:

dün akşam ki menüm
yoğurtlu karnabahar
maydanoz

30 dk yürüdüm
günaydınn jarnimmmmmmmmmm mutlu olsunnn inşallahhh öperim kolay geleee yürüyüş için tebrikler mujkk

sabah kahvaltımı da yazayım
1 bardak su
2 cherry domates
1 kivi
1 çay bardağı badem+ceviz
1büyük parça yayla peyniri
2 yumurta sarısı
4 zeytin
2 gün kurusu
2 omega 3

sabah çok yiyorum galiba ama gözüm doyuyor böylece kaçamak yapmıyorum:KK66:
çok değil tam karatay olmuş harika olmuş sabah böyle sıkı yapmak gerek neden yumurta sarısı sadece beyaza alerjin mi var ? york testi mi yaptırdın yoksa ? merah ettim bir ara yazıver
bunun dışında bence tam not alan bir kahvaltı olmuş afiyet olsun enerji olsun,sağlık olsunnn mujkk

canan karatay konuşuyor tvde...
hangi kanal diseneee anam kaçırdık looo

• 2 yumurta
  • 1 portakal
  • lor
  • yarım domates
  • 10 zeytin
  • ceviz
  • 4 kuru erik
  • 1 lt su
2 mg omega 3
afiyet olsun pegasusss :KK56:

bende seni tebrik ederim pegasuss çok yakında 70 lerde olacağına inanıyorum mujkk

hehe jarnimm hemi sapık hemi şirin jarnii :)) yakışıklı bir kaptanla büyük bir asşk yaşamanı diliyorum..:KK66:

o kadar merak ediyorlarsa kalksınlar yürüüsnler seninle :)) kesin anne baba değil mi evdekiler yaş kaç senin ?

papadiyaa kuskus tehlikeli gibi ama az aldıysan sorun olmaz galibaa ucuz atlatmışsın geçmiş olsun :)

kafa karışacak birşey yok bunu derken neyi kastediyor neye karşı çıkıyor neyi mantıklı bulmuyor açıklasın canan hocanın söyledikleri mantıklı ve yazdıklarının hepsinin araştırmalarını kaynak olarak kitabında belirtmiş karşı çıkanlarda gerçekten tarafsız kaynaklarda açıklama belirtseler keşke firmaların sponsor olduğu araştırmalar değil gerçek kaynakkk birilerinin cüzdanı dolmayacak diye totoları tutuşuyor hepsi bu iki düşünceyi de okumak ve mantık süzgecinden geçirmek tek yapmamız gereken bu bence

geçmiş olsun acil şifalar bulsun ev halkıı

sizinkilerede geçmiş olsun canımm

tanemmm harikasınn bizde seni çoook seviyoruzz şampiyonumuzzz bir tanemizz :KK16:

salam işlenmiş gıda ,kahvaltın yetersiz hani yumurta,hani yeşillik,hani ceviz ,badem
sıkı bir kahvaltı olmadan olmaz ki bizim menüleri okusana moral bozmadan adam akıllı yaparsan inanki harika hissedeceksin ama düzgün ve tam yap lütfen

günaydınn jarnimmmmmmmmmm mutlu olsunnn inşallahhh öperim kolay geleee yürüyüş için tebrikler mujkk

çok değil tam karatay olmuş harika olmuş sabah böyle sıkı yapmak gerek neden yumurta sarısı sadece beyaza alerjin mi var ? york testi mi yaptırdın yoksa ? merah ettim bir ara yazıver
bunun dışında bence tam not alan bir kahvaltı olmuş afiyet olsun enerji olsun,sağlık olsunnn mujkk

hangi kanal diseneee anam kaçırdık looo

afiyet olsun pegasusss :KK56:
bu hepimizin başarısı

:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

Dün akşam yemeğimi yedide bitirmiştim
menüm:
2 yumurtalı,bol soğanlı pazı kavurma
1 kase ev yoğurdu(köy sütünden)
1 avakado
saat dokuz gibi canım kuruyemiş istedi kilo vermemim şerefine birazcık kaçamak yaptım
1 kase çekirdek,yarım kase antep fıstığı yedim pişman değilim :))

Dün yapılan toplan spor: 45 dk hızlı tempo yürüyüş toplam adım: 7742 km karşılığı: 4.18 km

bu sabah kahvaltım:
1 kupa türk kahveli sıcacık köy sütü
2 yerli muz
bol ceviz

öğlen dışarıda köfte ,salata ,ayran yiyebilirim dolaşıp alışveriş yapmak istiyorum anacığımı babacığımı çok özledim yakında gidicem inşallah yanlarına onlara hediye almak istiyorum ve kendime 2 adet çelik tencere alıcam (millette sanki benim tenceremi merak ediyordu :) hehe )
sonra kuaföre gitmeyi planlıyorum ve sporumu yapıcam evde yada dışarıda hava baya bozuk sanırım evde tepinirim :) akşamada ne yaparız belli değil hepinizi öper iyi tatiller dilerim pzt görüşmek üzere sevgiyle ve mutlu kalınnnn :KK55:

:

yevrummm günaydın:KK16:

cevaplara kaptanla ilgili dileğinle başlıyor ve yürekten bir aminnn çekiyorum:21:

21 yaşındayım ömrümün baharındayım hacııı:KK9:ailemle yaşıyorum.yumurtadan uç boyutlarda nefret ediyorum midemi kaldırıyor.bir devenin kuğu balesi yapma ihtimaliyle yumurtanın beyazını yeme ihtimalim aynı:KK66::KK66:incir dışında alerjim yok çok şükür:21:

çelik tencerelerin beni ilgilendirdi nedense bu arada:KK66::KK66:emsan kampanyaya girmiş geçen gün gördümdü:KK66:

selamun aleykum mıllet:KK1::KK1:

kahvaltım

1 yumurta
2 zeytın
az kecı peynırı
maydanoz
dereotu
kıvırcık
1 ıncır
yarım bardak süt
cevız cay
yesılcay

bırazdan kuafore aksamda malum ev oturmasına :21::21::21:

Kızlar yaaa bu hafta hiç kilo verememişim 3 haftadır 1 kiloyu zor verdim hiç kaçamak yapmıyorum haftada 3 gün spor da yapıyorum ters giden bişeyler mi var ya nie kilo veremiyorum moralim çok bozuldu diyetimi bozmaktan korkuyorum daha 7 kilo vermem lazım napıcam ben yaaa

Kızlar yaaa bu hafta hiç kilo verememişim 3 haftadır 1 kiloyu zor verdim hiç kaçamak yapmıyorum haftada 3 gün spor da yapıyorum ters giden bişeyler mi var ya nie kilo veremiyorum moralim çok bozuldu diyetimi bozmaktan korkuyorum daha 7 kilo vermem lazım napıcam ben yaaa

Sabırlı olmalısınız
bu diyet değil yaşam tarzı , yaşam tarzı değiştirilmez

canan hoca york testi yaptırmayı öneriyor

sevgili moral sakın ha! Ben geçtiğimiz 2 haftada 1 kiloyu zar zor verdim. Sporum da yoğundu, yemem kaçamaksızdı. 1. Ayın son haftasındayım ve bu hafta yılbaşı kaçamaklarıma rağmen 2 kilo gitti. Pzt 1 ay doluyor ve ben 6 kilo vermiş bulunuyorum. Sakın vazgeçme sabırlı ol.

X