Kararsızım . Park beşik mi ahşap beşik mi karar veremedim .

Benimki de aşırı dönüyor tam tur atiyor resmen. Yatakta her yere başı değiyor öyle soyliyim 😂 ben yatağa almıyorum ama. Yatağı hemen yatağımın ayak ucunda. Sadece bir kaç kez sabaha karşı altını açmak için yatağıma yatirdigimda uyuyakaldı ve bende uyanmasın diye bıraktım öyle ama etrafına yastık diz,yatak kenarına en yakın yere yatıp düşmesin diye siper ol derken ben mahvoldum🤭 en son öyle uyuyakaldiginda bana yatmak için 15-20 cm eninde bir yer kaldı. Oğlumu kurtardım ama ben düşüyordum yataktan 🤣
Aynen oyle dusmuslugum var iki buklum hazir olda yatiyorum hanimefendi enlemesine yatiyor diye 😂😂 park yataktan done done yanimiza geliyor valla uyanmasin diye korkudan dokunmuyoruz gfdhhrur😂

Aynen oyle dusmuslugum var iki buklum hazir olda yatiyorum hanimefendi enlemesine yatiyor diye 😂😂 park yataktan done done yanimiza geliyor valla uyanmasin diye korkudan dokunmuyoruz gfdhhrur😂
Herşey uyanmasinlar diye 🤣 park yataktan yanınıza nasıl geliyor onu anlamadım ama 🤔 bileyim de önlem alayım 😂

Herşey uyanmasinlar diye 🤣 park yataktan yanınıza nasıl geliyor onu anlamadım ama 🤔 bileyim de önlem alayım 😂
Anne yanida oluyor yatakla birlestirmistik emziriyordum gece boyu oyuzden yuvarlanarak geliyordu😂

X