Karantina... en çok zorlandığımız şeyler

Mont degil sadece onu odaya kapatabilirsin. Saca da bulaşıyor diyorlar. Anahtarlık telefon. Ne kadar kacilabilir.

1 m, 1.5 m mesafesini korumadan havaya hapşıran, aksiranlar ne akla hizmet ediyor.

Kurtulalım da nasil kurtulursak kurtulalım.

Soyle bir uyutulup yaz sonu kalkmak istiyorum.

Dışarıda gönül rahatlığıyla yemek yiyememek Canım günlerdir hamburger istiyordu, bu gün gittim, oturma yasaklanmış. Paketlenmiş alabiliyormuşuz. Paket yaptırdım bu soğukta banka oturup yedim. Evet çok çocukça farkındayım (bir de salgından dolayı tehlikeli). Ama ne yapayım :) Sokakta zaten tek tük insan var onların tuhaf bakışları da cabası. Düşünsenize salgın var, her şe çok tehlikeli ve sokakta elinde bk poşetiyle yemek yiyen kadın :)

biri 2.5 yasında biri nisanın 5nde tam 2 aylık olcak cocuklarım var eşimde evde çocuklardan beter:) lohusalık osu busu derken eve tıkılıp kaldım sitenin bahcesine bile inmiyorum üstüne buda gelince hepten psikoloji alt üst oldu

Hamur mayalanma süresine bile tahammül edemeyen ben artık hamur mayalayıp uğraşıyorum kendimce...

Öğlene kadar uyuyorum sonra bi ortalık toplama kahvaltı vs rutinden sonra eğzersiz yapmaya çalışıyorum ailemle görüntülü görüşüyorum yemek yapıyorum akşama doğru ders çalışıyorum akşam yemek çay haberler vs biraz müzik dinliyorum günü kapatıyorum.

Ben hava güneşli olunca eve sığamıyorum oturup ağlayasım geliyo
Yağmurlu olduğu günler öyle değilim ama

Beni en zorlayan şey evimin kendisi oldu
Her yer eski püskü evin konumu yeri karanlık ruhu daraltıyor
Bildiğiniz gün ışımıyor evde
Banyo fayansları sökülüyor mutfak çekmecesi raydan çıkıyor sürekli temizlik yapman gerekiyor
İşe giderken bu kadar gözüme batmıyordu ama şimdi resmen enerjimi emen bir evde kukumav kuşu gibi oturuyorum

Marketlerde maya kalmaması da olay bir durum evde bir iki tane vardı Allah'tan

Ben de bundan once oyle bir evde yasadim.
Kirilan ve surekli tamir ettigimiz esyalarimiz,surekli borusu su kaciran mutfak,rutubetlenen zemin.
Psikolojiyi gercekten etkiliyor.
Fakat simdi onceligimiz saglik,her zamankinden daha fazla.
Bu gunler gecsin de birer birer yenilersiniz insallah.

Neden annenize gitmek istemiyorsunuz ?

Bende ocakin ilk yarısından beri görmüyorum yaşça 65 ustundeler
İçim çok tuhaf

Bende çekirdek paketine köpük kaçırdım.sonra çekirdekleri durulayip ocakta yeniden kavurdum bu arada sıcak su kullanmaman gerekiyor

Güneşi görmek zorundasınız....bebeginiz kucağınızda küçük kızınızı zaptedecek biriyle dışarı cikabilmeniz mumkun...yok mi kimse kızınızi tutup oraya buraya dokundurmadan sizinle güneş almasini sağlayacak biri

Bende eşime rüyamı sahi mi deyip duruyorum
Bı tek dayım öldüğünde on yasindaydim rüya mı gercek mi anlamamıştım bikac hafta

Şimdi o durumdayım ve yetişkin olduğumdan bı tarafım rüya olmadığını biliyor .....bu çok acı

Ben gelinliğimi on beş gün kala denedim beğendim olmadı. Kendim çizdim diktirdim bı haftada .
Çok önemli değil gelinlik isi

Ennn zorlandigim sey...
Kizimin koronavirusler bitsin artik disari cjkabileyim oynayabileyim diye duasi...
Evde kalmaktan kmseyi gormemekten skldgndan kapi calsa heyecaniii kosup kapiya gidisi ... dedemleri cok ozluyorum diye aglamasi ...

Bunlara kendi yasadklarmdan dha cok zorlaniyorum...

Çok güldüm bagirislar eşliğinde toplantı demenize.eminim bunu bu kadar kibar doylemiyosunuzdur o an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…