Karalama defteri..

Orhan Pamuk nefret ettim senden bavulunu da al git:KK14:

Ayy amorr autrtfughxkağxytv rosalinda ay amooooorrrr kustakiii rosalindaaa mxuegdefaj ay amorrrr çok sıkılıyom:21:

Yok yokkkk hep elime yüzüme bulaştırıyorum nefret ediyorum şu huyumdan :84::84: :105::105: :99::99::99:

hadi ya ? hiç 24 lük durmuyorsun :) mutlu yıllar şimdiden :) kaç dogumlu oluyorsun hesaplayamadım galiba :)

19 - 20 gibi en fazla 21 hani üstünün ihtimali yok zaten fotograflarınada yazmıştım çok güzelsin bnce ten rengin saç rengin herşey mükemmel :) kaç dogumlusun

19 - 20 gibi en fazla 21 hani üstünün ihtimali yok zaten fotograflarınada yazmıştım çok güzelsin bnce ten rengin saç rengin herşey mükemmel :) kaç dogumlusun

Teşekkür ederim canım.. yüzüm biraz çocuksu ama bende bu boy varken çok da küçük gösteremiyorum malesef ama cevabın mutlu etti:KK70: 89 doğumluyum ben

çok soru sordugumu düşüneceksin ama kilon kaç ? bu boy bu fizik bnde olsaydı direk manken olurdum: )

hadi ya ne sporu bnde zayıflamak aslında sıkılaşmak bacaklarımı falan inceltmek istiyorum :) ne yapıyorsun ki spor olarak link atsana :)

hadi ya ne sporu bnde zayıflamak aslında sıkılaşmak bacaklarımı falan inceltmek istiyorum :) ne yapıyorsun ki spor olarak link atsana :)

Spor salonuna gidiyorum canım.. ama link istiyorsan ''egzersiz'' konusu var forumda orada linkler vardı. bi bak oraya istersen

X