Karalama defteri..

Bir gün şu halimin tam zıttı davranacağım heralde.
Yoruldum...

Bu adam askerde manyadı :KK53:

Canım da mangal çekti yahuuuu ne alaka bilmiyorum karalama defteri işte karalıyorum :süslü:

Tatli tatli yagmur yagacakti simdi. Ve ben elime kalemimi alip yuregimden sozler dokecektim. Ne iyi olurdu simdi boyle bir ortamda siir yazmak.:KK37:

Şuan kendimi nasıl zorluyorum bir bilsen..
Olması gereken bu.. Ama ilk defa böyle yarım kalmış hislerle zorluyorum...
Senden istediğim şeyi aslında istemiyorum.. Ama istemem lazımdı...

Sana öyle bir ağız payı verirdim ki şaaakkkk ağzın açık bakardın öyle ama banlanmak istemiyorum çünkü kafamı dağıtabilecek telefon başında tek gizli ve güvenilir mecra burası. Senin seviyesizliğin yüzünden buradan olamam yani. Neyse burası bana öfke kontrolünü de öğretiyor.

Ve hayatımda ilk yarım kalan insan olarak, gelecekte rastlaşma ihtimalimiz beni biraz korkutuyor, belki de şuan fazla büyütüyorum korktuğum olmayacak ama umarım karşılaşmayız yine de.
Doğru insan olmadığını bilsem de maalesef bu hissi yok edemiyorum.

Bu kadınlar babalarına evleneceklerini nasıl kabul ettiriyor diye düşündüğüm bir gece yaşanıyor. Bir de ben yarın yolculuk yapmayı hiç istemiyorum ya pöf :KK43:

İçim dolu..
İçimde bi ateş..
Yüzümde ekşi bi ifade..
Gözümde yaş..
İyi değilim..
Aldığım her nefese şükresen ben,
Sanırım arrık o nefesi istemiyorum :KK42:

El birliğiyle yok ettiler beni.
Elleriniz sağ olsun..
Ve gün gelecek benim yaşadıklarımı yaşadğnzda anlayacaksnz..

Senin şiveni başkasında da duyunca bir hoşuma gidiyor yahu...:KK12:
Eskiden böyle bir şey yoktu.

Sabri ogrendim seninle. Zaten sabirli bir insandim ama dahasini ogrendim. Sabir oyle guzel bir his ki yasamayan anlayamaz..

Teoman'ın şu şarkısı ne dolandı ağzıma beee, "sabahlarım bazen günlerce, rüyalarıma gelme diye".

:rapci:

X