Karalama defteri..

İçimde bir sanat sever çırpınıyor sanki.
Resim müzik bir şeylere el atıp duygularımı onlara aktarıp stresimi onlardan çıkarasım geliyor.
En çok bunları yaparsam rahatlarmışım gibi.

Yuregimde bir sizi var bu gece.
Haykiriyor sanki delicesine bu gece.
Ben niye bu denli yogun hissediyorum?
Oh o rahat ben kendimi yiyorum!
Vallahi deli oldugumu ispatladim.

Aşık değilim biliyorum ama aşık gibi hisler oluştu. Unutmuşum nasıl biri olduğumu, bağlandığımı, korktum..

Farklı kültürün bile etkiliyor, ne bilim uçlarda olmadıkça tatlı olurdu. Ama olmuyor, olmuyor...

Hayat yazıp yazıp silmek gibi gelıyor bazen... Rahat olmak lazım Rahattt Ruhen Bedenen Zihnen....
Nasıl olsa madalya takmıyorlar :KK51:

Bir kova ve aslan çekimine dair ikinci deneyimim, 1. leveli atlamadan son levele gidesi gelmek...:KK53:

nihayet tam anlamıyla özgür hissediyorum kendimi
hiç kimseye bağlı da değilim bağımlı da değilim
boş hayallere ve kendi kendine gelin güvey olmaya yer yok artık hayatımda
allahım yarebbim ne zormuş kişisel gelişim serüvenini tamamlamak :KK70: hoş daha çook yolum var
ve resmen böyle bir topiğe ihtiyacım vardı yaşadığım bu aydınlanmayı yazıya dökebilmek için, teşekkürler

Ne çok düşünmüşüm ne çok detaya inmişim. Sadece kendimi hırpalıyorum. Hiç sevmiyorum bu huyumu.. Allah bundan sonra herşeyi hayırlısıyla ve güzeliyle nasip etsin inşallah.

Ne kararlısın be adam! Amma medenisin be! Birazcık, azıcık sert çıksan olmuyor mu. Bu kadar düzeni sevmiyorum. Bir kere ben sert çıkarken olur tamam peki deyip susmasan olmuyor mu! Ne gıcıksın.
Rutin olmama anlayışımız bile farklı.

birbirini sevmeyen, birbirini yaptığı işten haberdar etmeyen iş arkadaşlarıyla çalışmak ne zormuş.
hayır bir de işler açık olsa şamar oğlanına dönecek olan kim? tabiki de ben!

ne olur yani şikayet etmeden doğru düzgün çalışsanız?
bu kadar anlaşamayacak ne var allah aşkına ne var ya:KK34:

Senin bir sonuca varamadan sürekli aynı negatif konuları yanımda konuşmandan sıkıldığım için müziği son ses açıyorum!

X