Karalama defteri..

Allahım niye bu kadar unutkan olmaya başladım Allah sonumu hayır eylesin Amin.

kızlar içinizden ne geliyorsa onu yazıcaksınız adı üstünde karalama defteri :)
yanlız sohbet olmayacak herkes içinden geleni yazıcak hadi bakalım:KK69:
Onu çok özledim beni sevmedi kullandı ama hep yanımda oldu belki çıkarı için keşke iyi bir insan olsaydı bir ömür boyu birlikte olurduk

Arkadaşım beni basbaya sattı gitti başkasının yanına bendeki talih kör talih mıknatıs var çekiyorum buneya

Bu sıkıntılı, huysuz ruh halimden ne zaman çıkacağım!

Ben istemiyorum artık canımın yanmasını..
Ne aşktan ne dosttan..
Hala beni kıranlara baktığımda içimde bir acı hissediyorsam kalp ritmim ufaktan artıyorsa, çok içten olmuşumdur, anlamı vardır, önemsemişimdir (hoş normalde bile çok samimi yakın olmasam da bir süre sonra iyi anlaştığım kişilere karşı verdiğim önem de fazladır zaten, alınganlaşırım vs.) ve böyle kişilerin sayısının artmasını istemiyorum. Birileri hayatımdan çıktığında hiç karşılaşmak dahi istemiyorum uzak olsunlar, ve bu garanti olsa sonra da tamamen unutabilsem varlıklarını diyorum bazen.
Olacaksa tam olsun, içtenlikle...

Bazı güzel anları görünce küçük olmak istesem de genelde istemiyorum, bütün o dersleri manevi sıkıntıları düşüp düşüp kalkışları tekrar çekemem, öğrendim güçlendim, şükrediyorum bugünüme, büyüdüğüm ve bazı sıkıntıları atlattığım kabullendiğim için.
Belki manevi sıkıntılarıma tuz biber eken değil de destek olan birileri olsaydı çevremde isteyebilirdim, bilmiyorum.

ömrümün sonuna kadar sen doğru yol sensin hayatımın en mantıklı kararı sensin ftm 55

X