Karalama defteri..

Kendi yaptığını başkası yapınca kötü oluyor ah siz insanlar!

Sanki E...beni postalayacakmış gibi hissediyorum
Neden sevilmiyorum Allah'ım neden neden neden
Hiçbir şey istemiyorum,sadece sevgi istediğimi bile dile getirebilmek için kimsenin beni tanımadığı kk yı tercih ediyorum
Çünkü bunu söylemeye bile utanıyorum.
Tamam bana bi şans ver,ben çok sıkıldım.
o yokken ben vardım.
seninle aynı yerdeydim,e'li kolye taşırdım
ben daha fazla kaybetmek istemiyorum anla artık.

İnsanların değer yargılarını anlamıyorum... o kadar büyük şeyleri görmezden gelip, bunu yapanıda hoş görmek büyük genişlik...Tam anlamıyla, birileri evin ortasına KOCAMAN bir pislik yapmış kimi korkudan kimi yalakalıktan ne güzel kokuyo diyo..

Ne kabustu. Aklıma gelince gözlerim doluyor.
Aslında kabusu değil de, sonrasındaki ruh halimi unutamıyorum.
Yanımda ya da ulaşabileceğim birini arayışımı, bulamayışımı.
Güvenebileceğim, anlayabilecek bir Allah'ın kulunun olmayışını... O an ki çaresizliğimi.
Hayat nasıl da kalbimi kırmış.
Bugün hüznü fazla kaçırdım.

Uzun süredir kahve fallarımda çıkan bir sembolden söz edeceğim sana. İnanıp inanmamak sana kalmış ama maneviyatımın diğer birçok insandan farklı olduğunu sanırım şimdiye kadar anlamışsındır. Karşılıklı duran iki insan; biri kadın biri erkek ve erkeğin önünde hep küçük bir insan figürü duruyor ama insan değil, sanırım ne demek istediğimi anlamışsındır.

Artık lütfen bu olumsuzluklara izin verme. Allah'ın izniyle defolup gitsinler aramızdan, hayatımızdan.

AEPgMv.jpg

Taktikler, oyunlar, beyaz yalanlar.. Ne seviyorum ne becerebiliyorum ne de öğrenmek istiyorum aslında.. Ama yine öğretecek hayat sanırım, iş için...
Diyorum zaten, hiç sevmiyorum bu hayatı.. Sen hiç bir şey düşünmeden tüm samimiyetinle bir laf söylüyorsun, karşındaki kuruyor da kuruyor, altından bir şeyler çıkarıyor, haberin yok... Ona da birileri böyle yapmış muhtemelen aslında. Düşünmek de istemiyorum her söylediğimi, yoruluyorum.
Mecbursun sadece bu hayata...

Ben iş yerinde özel hayatı nasıl ayarlayacağım acaba.
Sıkıldım şimdi ya.
Dedikoduya dikkat etmek gerek :KK43:

8 ayı bitirdik canımın canıyla seni çok seviyorum aşkım çok
iş yerinde iyiyim ama yorgun hissediyorum şu okuma bi bitse ufffffffffffff

Hic yemek yapasim yok kendimi hic iyi hissetmiyorum :KK51:

Sevdiğin adamın ihaneti... sevmediğin adamın sadakati..

X