Karalama defteri..

o kadının ağzını burnunu patlatmak istiyorum, ama bir hanımefendi olduğum için yapmıcam kihkihkih :KK48:

Deniz kenarına gidip oturmak istiyorum, hafiften rüzgar essin, kafa dinler öylece otururum, biraz da düşünürüm belki.
Huzuru arıyorum.

Hani hep bir taraf daha fazla sever ya o daha fazla seven ben oldum hep ve yoruldum. Bu seferde sevilsem ya ben. Ne güzel sevdin sen beni be deyip senin beni sevişini sevsem!.. Hani hep derler ya iki cihanda.. heh işte öyle iki cihanlık sevsek birbirimizi.

ben kardeslerıme kırılmasınlar dıye bsey demıyorum ama onlar bana sureklı hakaret edıyor demekkı ınsanlara hıcbı ıyılık yapmamak gerekıyor kardes vbıle olsa

Birini üzdüğüm için üzgünüm.
Başka sıkıntılar da var.
Depresyona giresim var da direniyorum.

"birini tanımak istiyorsanız, kendisine hiç iyiliği dokunmayan birine nasıl davrandığına bakın."

şuan gerçektennn canım çoook sıkkın fakat neden böyle olduğumuu bilmiyorumm :KK43: ooofff bunaldımmmmm

Kendini anlatamadığını düşünmek çok kötü.
İyi düşünmek istiyorum ama içim de rahat etmiyor.
Bir şekilde anlatamadıklarımı anlatsam, sorsam bi diyorum.
Sonra geçti gitti vind diyorum.
Zaten canını sıktım, olması gereken olduğu için normalde fazla uzatmazdım ama bu şekilde ekstra sıkıcı. Pff.

Yavrum sende başlık açmazsa ölecek hastalığı mı var? Her güne ayrı konu maşallah.
Elini sivrisinek ısırsa gelip kk'ya yazcan.

Çok fazla ve büyük şeyler yaşamasa bile yaşadığı/çevresinde yaşanılan çok şeyden ders çıkarabilir bir insan..

Duygu denen şeyi bir güzel benzetmek istiyorum.. Ölsün istiyorum..
Acımasızın bencilin teki olmak istiyorum şuan.
Hassaslıkmış duyguymuş kalp kırılmasıymış..
Değişim belirtileri mi bunlar..
En azından iyice dibe sokarım belki, etkilenmez o kadar çok artık.
Ağlamak istiyorum.

X