Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Canım kara üzüm çekirdeği memiş büyütmekte en kolayı bence
sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutuyosun
bence buyur gel sende küç'cü olopuyorumnanaktan

sabah akşam küç yiyorum, birer tatl kaşığı suyla **nurumm un önerisi

geçen gün markette kara üzüm ve erkli çay aldım, tadı ve kokusu nefis :)) gündüz kuşburnu içerdim artık bazen kuşburnu bazen kara üzüm çayı içiyorum :)) markası doğadan, bakalım her türlü kullanıyoruz umarım etki eder..

adaçayıda içiyorum her akşam 1 kupa :))

büyüsünler yaaa nooolurr :Saruboceq: çok bişi istemiyorum, dolgusuz sütyeni doldursunlar kafi, dantelli giyinmek istiyorum yaa sürekli sünger snger nereye kadar

Aynen canım sünger bob olduk yani kaydirigubbakcemile3
kara üzüm çayı iyi fikir bende alayım arada içerim inşallah büyüteceksin canım ben büyüttüm birazdaha büyüsünler diye uğraşıyorum masajda yap canım kolay gelsin tatlımopuyorumnanaktan

yeni buluşum nur umm meyveli yoğurtla karıstırıorum
o keskin tadı geciooo zemuszemus

:Saruboceq:ya arkadaşlar ben keçi boynuzu pekmeziyle karıştırıp yutmayı düşünüyorum acaba zararı olur mu yada etkisini azaltırmı

:Saruboceq:ya arkadaşlar ben keçi boynuzu pekmeziyle karıştırıp yutmayı düşünüyorum acaba zararı olur mu yada etkisini azaltırmı

Üzümdende pekmez yapıyorlar canım pekmezle yiyebilirsin süt ürünleriyle yemek pek iyi olmaz diyorlar
Zamanla suyla yutmaya alışırsınopuyorumnanaktan

suyla yutabiliyorum ama ben daha cok kan yapsın ve daha fazla faydası olsun istiyorum :lepi: verdiğin bilgi için tşkkr ederim cnm

suyla yutabiliyorum ama ben daha cok kan yapsın ve daha fazla faydası olsun istiyorum :lepi: verdiğin bilgi için tşkkr ederim cnm

Rica ederim canım tek başına alırsan daha iyi olur küç kan yapıyor zaten yerimseniben

yha sie bi soru sorcam 13 14 yaşlarda kullanmanın bir sakıncası varmıdır acaba yha bence kullanmasın demeyin yani faydası olurmu bide faydası olursa sonradan bırakılınca grlişimini engellermi

yha sie bi soru sorcam 13 14 yaşlarda kullanmanın bir sakıncası varmıdır acaba yha bence kullanmasın demeyin yani faydası olurmu bide faydası olursa sonradan bırakılınca grlişimini engellermi
Canım 13 14 yaş gelişim yaşları yani büyüme olur o yaşlarda ama kullan küç kan yapıyor bir çok faydası war kullan 2 ay düzenli bırakıcam diyosan 3.ayda günde bir kaşık iki günde bir kaşık felan kullan yavaş yavaş bırakıcaksınki büyüme olduysa gerileme olmasın okiş sewgiler
benn baslamaıstım duzenlı kullanmadım bıraktım sımdı yenıden baslayacagım :)9

Düzenli kullanmak çok önemli hemen faydasını göstermiyor 2-3 ay düzenli kullanıcaksınız ki fayda göstersin bence aksatmadan kullan canım opuyorumnanaktan

ya arkadaşlar ben bu üzüm çekirdeğini 4 aydır yiyorum ama saçım için göğüs büyüttüğünü duyunca şok oldum korktum yaa:kedi:

o kadar değildi ama sanki büyümüş gibi geldi ya psikolojikman yada gerçekten büyümüş.

bende bir zamnlr bu konu ilk açıldığında kullanmıştım göğüslerimde ağrı olmuştu daha sonra devamlı kullanmak gerektiğini duyunca bırakmıştım.çünkü sadece bunun değil göğüs büyütücü kremler haplar bunları kullananlarda bırakınca küçüldüğünü söylüyor. yani hiç biri kalıcı çözüm değil. ama küç doğal olduğu için ve başka faydaları da olduğu için devamlı yenilebilir. netten faydalarını okudum da okadar çok faydası var ki göğüs için olmasa bile başka şeylere iyi gelir. bi de bazı arkadaşlar fazlasının bağırsaklara zararlı olduğunu falan yazmışlar. eğer kıtır kıtır kalırsa bağırsakları çizebilir iyice öğütmek gerek un gibi olursa bi zararı olmaz bağırsaklara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…