Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Şuan yemiyorum yaz boyunca we halen taze kar üzüm yiyorum çekirdeklerini çiğneyerek ama 1-2 ay sonra alırım belki yine baya kullandım büyüyde göğüslerim sonra yawaş yawaş bıraktım sendede ağrılar olmuş keşke bırakmasaydın ağrı warsa büyüme başlamış demektir canım bence başla işe yarar sendedeopuyorumnanaktan

ağrı başlamaştı ama bırakmamak gerektiğini ve devamlı kullanmam gerektiğini duyduğum için bıraktım.yoksa büyüttüğüne bende inanıyorum ama göğüsler büyüdüğünde kalıcı nasıl sağlıcaz. acaba diğer krem ve haplar gibi her ay 1 er hafta kullansak sürekli değilde aralıklarla kullansak kalıcılık olur mu?

Bir zamanlar denemiştim ama artık bıraktım..Aman yaaa offfffffffff
ne yapalkım bizde de küçükse dünyanın sonumu..Ben böyleyim beğenen böle beğensin..HIH

ya ben 2 aydan fazla oldu yemeye başlayalı, cildim ve saçım için yiyorum ama değişiklik yok göğüslerimde sanki. ama size tavsiyem mutlaka rezene için, gece yatarken içtiğiniz rezene ertesi güne acayip şişkinlik yapıyo

bende dün aldım bu gün ikinci yiyişim umarım bi işe yarar.ben aynı zamanda anti oksidan özelliği olduğundan ve damarlarım için yiyorum.bir ömrüm boyuncada hep yiyebilirim bu kadar yararı olan bir şeyi

Canım birden bırakmıycaksın gün aşırı alıcaksın iki günde bir üç günde bir hafta da bir gibi aklına grldikce arada alıcaksın benim büyüme oldu we aynı kaldı bir seneden fazla küç yemedim hala aynı yazın tazesini yedim we hala yiyyorum yawaş yawaş bırakmak lazım sewgiler
Canım masaj da yaparsan bununla birlikte yapabilirsen günde iki defa yapaamassan yatarken bir kere weya haftada iki kere yapmaya calış farkı görüceksin rezene sallama çaymı içiyorsun canım ben şuan ada çayı içiyorum aktardan aldım rezene sallama aldım içtim yine başlamayı düşünüyorum ikisini karıştırsam olurmu acaba
bende dün aldım bu gün ikinci yiyişim umarım bi işe yarar.ben aynı zamanda anti oksidan özelliği olduğundan ve damarlarım için yiyorum.bir ömrüm boyuncada hep yiyebilirim bu kadar yararı olan bir şeyi
Ewet çok faydası war canım ben faydalarını götrdüm adetim düzene girdi cildim güzelleşti memeişlerim büyüdü kan yapıyo we fazlada hastalanmadım saçlarımda güzeldir yerimseniben

hepinizi öptümopuyorumnanaktan

nur ummm 1 seneden fazlaküç hiç yemedim diyorsun.sadece taze üzümü çekirdeğiylemi yedin . yani arada falan çok nadir de olsa öğütülmüş çekirdek yemiyor musun?

nur ummm 1 seneden fazlaküç hiç yemedim diyorsun.sadece taze üzümü çekirdeğiylemi yedin . yani arada falan çok nadir de olsa öğütülmüş çekirdek yemiyor musun?

Yanlış anlamaşsın bırakalı bir sene oldu yedim küç 5-6 ay yedim yawaş yawaş bıraktım biraktıktan sonra bir seneye yaklaşmıştır yemeyeli yazın taze kara üzüm yedim çekirdeklerini çiğniyerek demek istediğim bırakınca küçülmüyorlar okişmi canım

Arkadaşlar az önce baharatçıya gittim kara üzüm çekirdeği aldım ama öğüttürmem gerektiğini şimdi öğrendim :gitme: Öyle çekirdek halinde tane tane aldım. Un gibi ezilmesi gerekiyo demişsiniz. Bu durumda ben bu çekirdekleri nasıl ezebilirim acaba? :sinifsinif:

cnm belki karabiber öğütücüsü bir işe yarar:S ama hiç emin deilim.benim göğüslerimde acımaya başladı daha şimdiden.ama içindeki bezeler şişiyormuş gibime geliyor.

acaba küçü yesem ve 1. 2 saat sonra keçi boynuzu pekmezini yesem etkisini azaltır mı
Yiyebilirsin canım sabah akşam küç ye 1-2 saat aralıkla da pekmez ye bişey olmaz süt ürünleriyle birlikte yeme yeter
valla ben anlamadım yemesimi daha iyi yoksa yağını sürmekmi?:bbo:

Canım yiyosun içten etki ediyor masaj yapıyosun dıştan uyarıyor memeişleri büyü diye
Bitkisel yağlarla yaparsan daha iyi olur
We küç ye tawsiye ediyorum

arkadaşlar ben hiçbir aktarda mersin yağı bulamıyorum siz nereden alıyorsunuz
Canım ben bu gün aldım mersin yağını girdiğim ilk aktarda bayada wardı gördüğün bütün aktarlara sor weya söyle getirsinler

Canım aktara götür tekrar öğütsün sana öğütülmüş istiyorum de o yapamıyorsa kuruyemiş satanlar yaparmı acaba bi sor olmadı kahwe öğütücüsünde yapabilirsin hiç olmadı geri wer onu başka bir aktardan öğütülmüş olarak al sewgileropuyorumnanaktan

cnm belki karabiber öğütücüsü bir işe yarar:S ama hiç emin deilim.benim göğüslerimde acımaya başladı daha şimdiden.ama içindeki bezeler şişiyormuş gibime geliyor.

Ağrın warsa büyüme başladı demek canım haydi hayırlısı masajda yapıyormusun bence yap tatlımopuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar.. Dün akşam dolaşırken konuyu gördüm ve ilgimi çekti. Bugün de aktardan küç tozu aldım. Tadı idare eder şimdilikj (((= Umarım etkisi olur..yerimseniben

Merhaba arkadaşlar.. Dün akşam dolaşırken konuyu gördüm ve ilgimi çekti. Bugün de aktardan küç tozu aldım. Tadı idare eder şimdilikj (((= Umarım etkisi olur..yerimseniben

Merhaba canım hoşgeldin tadına alışırsın zamanla we inşallah etkisini görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…