Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Yanında öğütmesi güzelmiş canım doğru almışsındır kara üzüm çekirdeği satılıyo zaten canım inş işe yarar canım

pekmezle şahhhaaane oluo yaa tadını beğenmeyenlere öneriorm sürekli canım çekio hatta yiesim gelio zor tutuorm kendmi:KK70:

Yanında öğütmesi güzelmiş canım doğru almışsındır kara üzüm çekirdeği satılıyo zaten canım inş işe yarar canım

ewt yeni bi aktar açılmış pek itibar etmemiştim ama çekirdeklerini gösterdi adam çekilmişi yokmu dedim o da verirken çekicem dedi taze olur ve güvenilir olur diye atladım hemen :)
eski aldığımın tadı daha bi toz gibiydi bu daha taze kıtır kıtır olmasından anlaşılıo siz de bulursanız taze çeken bi yerden alın bence daa etkili olur :KK66:

evet bende bir ay falan kullanmıştım konunu yeni acıldıgında baya bır faydasını gördum ama ara vermiştim yine eski halıne dondu tekrar başlıcam ama tek başına küç deyıl masaj vazgeçılmez bir sonuç verıyor masajada başladım bugun 2 günü ve gögüslrımde hemen bir belırginlik başladı zaten bildigim kadarı küç insana bir zarırı yok her zaman içmenen faydası var gerçekten vucududa faydası var ben bir eski kulnalan olarak merak eden arkadaşlara kullanmalarını tavsiye ederim

Ewet masajında çok etkisi war keşke küç ü bırakmasaydın zararı yok 3-4 ay kullan sonra yavaş yavaş bırakırsın

ewt yeni bi aktar açılmış pek itibar etmemiştim ama çekirdeklerini gösterdi adam çekilmişi yokmu dedim o da verirken çekicem dedi taze olur ve güvenilir olur diye atladım hemen :)
eski aldığımın tadı daha bi toz gibiydi bu daha taze kıtır kıtır olmasından anlaşılıo siz de bulursanız taze çeken bi yerden alın bence daa etkili olur :KK66:
Bulabilsem bende taze öğütülmüşünü akıcam etkisi hızlı olabilir.
aa geri dönüo muu? peki nasıl bırakıcaz yavaş yavaş? mafoldumben

Çok az kullandınmı bir işe yaramaz canım bırakınca yawaş yawaş bırakıcaksın iki günde bir haftada bir kendin ayarlıycaksın ki küçülme olmasın sewgileropuyorumnanaktan

Çok az kullandınmı bir işe yaramaz canım bırakınca yawaş yawaş bırakıcaksın iki günde bir haftada bir kendin ayarlıycaksın ki küçülme olmasın sewgileropuyorumnanaktan

hmm anladım cnm yok ztn ben yeni başladım 3 gün fln oldu ama 3 ay fln devam etmeyi düşünüorm sonra sonuça göre bakıcam artık da bırakma faslını nası yapıym die düşünüodm (hoş sanki kullandım büyüdü de bırakması kaldı :KK70: ) ii oldu bu dediğin:KK66:

ya o nası bi tat !!
insanı tuhaf yapıor bende yiorum balla karıstırın derim

not:düzesiz kullandıgımdan daha bi sonucunu göremedim...

Canım düzenli kullanmaya bak sonuçu daha güzel alırsın
Balla karıştırıyosan tadı daha güzel olur suyla yut canım

Duydum canım da kimse kullanmadı galiba keten tohumunu kullanan warsada ben bilmiyorum

Canım düzenli kullanmaya bak sonuçu daha güzel alırsın
Balla karıştırıyosan tadı daha güzel olur suyla yut canım

cnm suyla yutarken boguluodum az kalsın cok fena :sm_confused:
sabah aksam mı yemek lazım buda işkence yahu :roflol:
ben sadece sabahları kahvaltıdan sonra yiordum fisfisfis

cnm suyla yutarken boguluodum az kalsın cok fena :sm_confused:
sabah aksam mı yemek lazım buda işkence yahu :roflol:
ben sadece sabahları kahvaltıdan sonra yiordum fisfisfis

Canım sabah akşam düzenli almak çok daha iyi olacak akşam yatarkende bir kaşık al
Suyla yutmayada alışırsın canım bol bol su içopuyorumnanaktan

arkadaşlarr bu küçün rengi nası bişi ben bişi aldım ama kara üzümün dövülmüş hali diyerek aldım inşallah doğru bişi almışımdır :)) tadı da gayet iyiii :))

arkadaşlarr bu küçün rengi nası bişi ben bişi aldım ama kara üzümün dövülmüş hali diyerek aldım inşallah doğru bişi almışımdır :)) tadı da gayet iyiii :))

Canım kara üzüm çekirdeğimi aldığın yoksa üzümün döğülmüşümü kara üzüm çekirdeği tozu kahwe rengimsi bişey tadı çok kötü değil ama çok da güzel değil
aldığın yere sor
KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ'NİN ÖĞÜTÜLMÜŞÜNÜ İSTİYORUM DİYE tmm canımopuyorumnanaktan

İçimden bir ses kuzu kuzu bu topiğede geleceğimi söylüyor,
biraz cesaretle k.ü çekirdeklerinide yerim herhalde hatta belkide diğer içtiğim çay gibi bağımlılık yapar...:çok üzgünüm:

X