Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

peki 4-5 ay kullandık büyüdüler daha sonra bırakınca tekrar kücülecekler mi
yani sürekli ömür boyu yemek zorundamıyız bunu??? ben henuz baslamadım da baslamayı düsünüyorum

peki 4-5 ay kullandık büyüdüler daha sonra bırakınca tekrar kücülecekler mi
yani sürekli ömür boyu yemek zorundamıyız bunu??? ben henuz baslamadım da baslamayı düsünüyorum

Canım büyüdükten sonra hemen bırakma günde bir defaya düşür sonra iki günd bir sonra haftada sen kendini ayarlayarak yawaş yawaş bırakıcaksın biran önce başla we düzenli ye canım sewgiler

bende deniycemde kilo verdirmesinden korkuyorum nette arastırdım kara uzum cekirdegi kilo verdiren seylerin icinde oluyor bilgisi olan varmı

Ben zayıfım ama kilo wermedim werdirmiyo kilo da aldırmıyoda opuyorumnanaktan

kızlar bunu alırken bi kutu halinde var ondan mı alcaz yoksa farklı mı satılıo?

kutu halinde mi? kapalı satılıo mu? ben geçen aldığımda açık bi yerden doldurmuştu pek içime sinmemişti açıkçası

Adaçayı+adaçayı masaj+ 2 hurma
bunları yapıyorum k.ü.ç ve k.ü.ç yağında başlamak istiyorum sonra Pamela Anderson gibi olmayalımda...CADIARZU

kızlar bunu alırken bi kutu halinde var ondan mı alcaz yoksa farklı mı satılıo?

kutu halinde mi? kapalı satılıo mu? ben geçen aldığımda açık bi yerden doldurmuştu pek içime sinmemişti açıkçası

Canlarım hem kapalısı war hemde açık satılıyo ben açık olanından alıyorum güwenilir bir aktardan alırsanız daha iyi olur arasındaki fark nedir derseniz kapalı olan daha pahalı az oluyo açık olansa kilo işi o yüzden fiyatı uygun ben 10 tl lik alıyodum baya yetiyodu güvenlir bir aktardan alırsanız taze olduğundan emin olun yeter yinede siz bilirsiniz sewgileropuyorumnanaktan

Adaçayı+adaçayı masaj+ 2 hurma
bunları yapıyorum k.ü.ç ve k.ü.ç yağında başlamak istiyorum sonra Pamela Anderson gibi olmayalımda...CADIARZU

Büyüsünde olalım yaaa ne güzel olur dewam et sen canım başaracaksın inşallah
Küç e başla bence canım faydalı bişey yerimseniben

kızlar ben de aldım kara üzüm cekirdeği böle siyah oval bir kutusu var.marka yazılıo mu bilmem.toz halinde bu.kötü bi kokusu var...

kızlar ben de aldım kara üzüm cekirdeği böle siyah oval bir kutusu var.marka yazılıo mu bilmem.toz halinde bu.kötü bi kokusu var...

Canım kara üzüm çekirdeğiyse öyledir ewet kokusu çok kötü değil ama çokda güzel değil yani tadı gibi ama alışıyosun zamanla sende düzenli kullan we suyla yutmaya bak en güzeli we sağlıklısı ağzına bir tatlı kaş küç al we hemen bir bardak su iç ilk zamanlar tadı kötü olur ama zamanla alışırsın canım sewgileropuyorumnanaktan

evt cnm dün aksam basladım suyla içiorum bi sabah bi aksam...bakalım ne kadar zamanda faydası görcem...opuyorumnanaktan

evt cnm dün aksam basladım suyla içiorum bi sabah bi aksam...bakalım ne kadar zamanda faydası görcem...opuyorumnanaktan

Canım inşallah faydasını görürsün ama hemen bekleme
ama büyüyecekler de hep we inan büyüyecekler gerçekten canımopuyorumnanaktan

nasıl uyguldıgını ve ne kedar süre kullandıgını açıkca terarlayabilirmisin acabaa...??

nasıl uyguldıgını ve ne kedar süre kullandıgını açıkca terarlayabilirmisin acabaa...??

Canım sabah we akşam bir tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeğini yani öğütülmüş olarak suyla yutuyosun suyla yutamassan yoğurda pudinge bala pekmeze karıştırıp yiyebilirsin 4-5 ay kullandım ben bünyeden bünyeye değişiyo bide masaj yaparsan daha iyi olur.

Küç aktarda satılır kara üzüm çekirdeği dersen werirler.
Başka sorun olursa sor canım sewgiler.opuyorumnanaktan

yaa ben üzüm çekirdeği dedim adam öğüttü öle verdi ama kara üzüm demedim aklıma gelmedi o an. farklı bişi vermiş olabilir mi ki acaba bana? :çok üzgünüm:
kızlar cewap werin acil nolur içim içimi yediiiii

Bence doğrudur canım kara üzümünki satılıyor genelde.
Renginin baya koyu olması lazım ordan anlayabilirsin.yerimseniben

ewt koyu baya kokusu ve tadı da benzio doğru almışım galiba :) saol cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…