Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Yardımlarınız için teşekkürler. Söylediğin gibi bugün aldığım yere geri götürdüm rica ettim. Öğüttüler dün akşam boşuna kendi kendime deli gibi uğraşmışım. Ben tadı konusunda fazla sıkıntı yaşamadım. Kimyasalları içip vücuduma süreceğime bun yemem lazım diye kendimi telkin ettim ve galiba işe yaradı :) Umarım hepimize en kısa sürede faydalı olur.

Teşekkürler.. umarm cnm. Tadına alıştım (=:smiley-cool:

Rica ederim canlarım inşallah hepimize faydası olur we olucakta çünki çok yararlı bir şey küç opuyorumnanaktan

Bugün bende aldımmmmm
Ve sanırım küçün tadını en çok seven benim tadı çok çekici ve enteresan geldi
Yemeye devamm

nur umm vallahi hiç masaj yapmıyorum çünkü çok üşeniyorum zaten sınav dönemim hiç vaktim yok:S üstelik nasıl masaj yapıosun onuda bilmiyorum.açıklarsan düzenli olmasada yaparım cnm:)))

kıslar bende başladım bismillahhh:lepi: küç ve adaçayııı şimdilik ikisi birde masaj sanki 3 gün oldu aççık toparlandıı ama aççıkkk ben ölçmücem hergün hergünnnaniknanik ölçü manyağı olurummmdelikafadulden zaten anlarım farkını nasıl olsaşakkıdı ama 3 günde hafif bir toparlanam gözümden kaçmadı değil hanee:sm_cool:

Bugün bende aldımmmmm
Ve sanırım küçün tadını en çok seven benim tadı çok çekici ve enteresan geldi
Yemeye devamm
Ne güzel tadını sewen biri cekici we enteresan geldi haa bana da çok enteresan geldi kaydirigubbakcemile3
nur umm vallahi hiç masaj yapmıyorum çünkü çok üşeniyorum zaten sınav dönemim hiç vaktim yok:S üstelik nasıl masaj yapıosun onuda bilmiyorum.açıklarsan düzenli olmasada yaparım cnm:)))
Canım masajıda yaparsan daha iyi olur bir bitkisel yağ seç we al kendine yağla aşşağıdan yukarı doğru we dıştan içe doğru iki elinle dönüşümlü olarak masaj apıcaksın canım aslında günde iki defa çok iyi olur olmadı günde bir kez hiç olmadı haftada iki kere yap duştan sonra yap gözenekler acıkken yağıda iyice çeker memeişler opuyorumnanaktan
hadi hayırlısı canım kolay geleeezemuszemus aynen dewam tatlım çok güzel yapıyorsun
ilk başladığında bir kere ölçdünmü ölçünü bil büyüdüğünü anlarsın sık sık ölçmeye gerek yok toparlanıcaak we büyüyecek canım merak etme düzenli kullan we yap yeter opuyorumnanaktan

cnm küç ün yağıylamı yapsam mı acaba?ben önceden mersin yağıyla masaj yapıyordum.nese şimdi ikisini denerim mutlaka.çok saol cnm

ya arkadaşlar ben anlamadım bu küçü kullandıktan sonra msaj yapın demişsiniz hangi yağla masaj yapıcazz...cevap verirseniz sevinirim:bbo::1no2:

istediğin bir yağla diye yazmış nur umm.ama sen istersen göğüs büyütücü yağ şişelerinin üstüne bak orda içinde ne olduğu yazar o yağlarla masaj yapabilirsin.

ya arkadaşlar bir hafta falan yaptığım şeylere ara vermem gerekecek 1 aydır yapıyorum..eski haline dönme olur mu ya

yha arkadaşlar yavaş yavaş bırakın bence saçma çünkü ben doktora sordum yavaş yavaşmı bırakayım falan filan oda dediki :: Kara üzümün çekirdeği anti oksidan maddeler içerir ve genel sağlığımız için çok faydalıdır. kesmenizde bir etki oluşturmaz dedi
bide bu kara üzüm çekirdeği aktarlarda var ama tozu yok napablirim hiç birinde yokburdaki acaba bnu toz haline nasıl getirebilirim bilr bilginiz varmı mafoldumben

ya ben anlamadım hosteselif dr. bırakmayın mı dedi bırakın mı dedi. karaüzümü tane halinde alırsan bence daha iyi .onu aldığın aktarda öğüttüreceksin o toz haline geliyor böylelikle

bende bugün aldım ama nasıl kullanıldığı hakkında bilgim yok pek küç nasıl kullanılıyor bir ara bi topicte aynı saatte alınması tavsiye ediliyordu.aç karna mı tok karna mı farkeder mi?

Bende bu gün babama aldırdım ancak toz halinde olanı bulamamış çekirdek halindeler rondoda çekmeye kalktım olmadı makinayı çok zorluyor ,pratik bir şekilde sert cisimle vurdum oda olmadı
nasıl yiyeceğim o halde bilmiyorum bakalım artık yoğurtla birlikte yemeği düşünüyorum..
Nur umm seni çok yoruyoruz sayfalara bakmaya çalıştım ama hemen bakabilmem mümkün değil ilk sayfada ki tarif gibi mi kullanacağız
Günde 2 sefer sabah akşam bir tatlı kaşığı formül bu mu?

bende bugün aldım ama nasıl kullanıldığı hakkında bilgim yok pek küç nasıl kullanılıyor bir ara bi topicte aynı saatte alınması tavsiye ediliyordu.aç karna mı tok karna mı farkeder mi?
Canım sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutucaksın düzenli yersen daha iyi olur ac tok fark etmez ben öglen 12 gece 12 de alıyodum sende kendine göre ayarla ama aksatma düzenli kullan tamam mı tatlım
Ewet canım sabah akşam bir tatlı kaşığı düzenli ama aksatma sakın
Canım bir arkadaşta çekirdek halinde almıştı yenilmez öyle ewdeki aletlerlede olmaz sen aktara götür öğütsünler öğütüyorlar aktarlar

çekinmeden sorabilirsiniz canlarım elimden geldiğince cewaplarım sewgiyleopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…