Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

valla herkez bırşey soyluyo ama kendım memnum bence duzen işi bu duzenlı kullanırsan bıde masaj ıyı oluyo vala

Arkadaşlar ben yeniyim ama yazıları 3 haftadır okuyordum ve kendime bir program hazırladım. Ben de 75 beden destekli sütyeni dolduramayanlardanım. Üstelik 2 yıl önce dogum yaptım ve bebeğimi 10 ay emzirmistim. Sonrasında daha da küçüldüler ve sanki sadece bir deri parcasi vardı orda içi tamemen boşalmıştı. Ama uyguladığım bu programda 3 haftada kesinlikle sertleşti ve dolgunlaştı. Hergün düzenli olarak aksamları balla karıstırarak küç tüketiyorum. Günde birer fincan rezene ve adaçayı içiyorum. Isırganotu çayını buz kalıplarında dondurdum aksamları göğüslerime onunla masaj yapıp arkasından nemlendiri sürerek sütyen takmadan yatıyorum. Her duşta bebeyağı ile masaj yapıyorum soguk ile birlikte. Çok kısa bir süredir bunları uygulamış olmama rağmen sertleşme, yuvarlaklasma ve az da olsa bir büyüme sözkonusu. Disiplin ve azimle olabilecek en güzel noktaya ulasacağıma inanıyorum. Devamında ne kadar gelişme gösterir ben de bilmiyorum. Ama en az 6 ay aksatmaksızın bunları uygulamaya devam edicem. Sizlere de tavsiyem pes etmeden devam etmeniz. Şuanda bile eskisinden daha iyi görünümlere sahipler bu da biseydir bence...

emiğinin karşılığını görmüş olmana sevindim arkadaşım....ben sadece küç kullandım ve 1 haftada etkisini gördüm....

baZilariniz masajda yapiyormus okudugum kadariyla, bende 3haftadir k.ü.c kullaniyorum simdilik bi deyisiklik yok ama devam ediyorum, nasil bi masaj yapiyorsunuz gögüslerinize arkadaslar??? yapanlar yazsin lütfennnn....

ahhh kızlar ahh şu küç inşallah fayda gösterir 1haftadır düzenli kullanıyorum her akşam rezene çayı içiyorum masajda yapıyorum 6 kutu allbres kullandım sonuç hüsrandı bu sefer umutluyum sanki içi doluyo gibi hissediyorum umarım psikolojik değildir ama acıyo ve acayip kaşınıyo

nar tozu işe yarıyomuş. umarım benimkiler de şişlikler war kıslar.. umarım dewamı gelir..
ama unutmayın her bünye aynı değil aktardaki teyzede söledi
kimi 6 ayda bitirir işi dedi kimi 1 sene

canım kullandığın şeyler bitki özleri kimyasal değil. ama sen yine de doktoruna sor derim

Arkadaşlar merhaba... Ben siteyi bu konu sayesinde buldum diyebilirim. hihoyyyt Arkadaşımla göğüs küçüklüğünden konuşurken küç'ün etkili olduğunu, bu forumda tartışıldığını söylemişti ve işte burdayım. Önce dışarıdan takip edip, ürünü alıp kullanmaya başladım ve yorum yazmak için geldim şimdi.
Bugün kullanışımda 8.gün. Nar çekirdeği tozu ile birlikte, 1'er tatlı kaşığı olarak sabah-akşam kullanıyorum. Aç veya tok oluşuma dikkat etmiyorum. Genelde yoğurtla, bazen de meyva suyu ile karıştırıp içiyorum. Adet zamanıma henüz olmasına rağmen bir dolgunluk hissediyorum.
Ama bunun yanında değinmek isteiğim birşey daha var ki, birkaç gündür tavan vaziyetindeyim. :1rolleyes: Östrojen arttırımı yapıyorsa beni bu yönde de bariz etkiledi!

ben de sanırım 10 gün oldu küç kullanalıilk gün başlarken ölçmüştüm 83 tü daha hala ölçmedim,gözle görülür bir büyümede farkedemiyorum henüz ama birde naz tozu alayım arkadasım sana uyayımsırnaşık şeybu arada hoşgeldin canım:teytey::teytey::teytey::dance:

Hoşbulduk. :) Nar çekirdeği tozunu öneren biri vardı geçmiş yazılarda, ben de onun tavsiyesine uydum. Ben de gözle görülür fark etmedim ama sanki daha dolgunluk hissi var yahu ?! :)))

kimse fayda görmüyor artık küçük göğüsümüz var die saçamalayamaya başladık çiğ yumrta die olsa yiyecez

Hoşbulduk. :) Nar çekirdeği tozunu öneren biri vardı geçmiş yazılarda, ben de onun tavsiyesine uydum. Ben de gözle görülür fark etmedim ama sanki daha dolgunluk hissi var yahu ?! :)))

hoşgeldin canım aramıza..ben de bu siteye bu konu sayesinde üye olmuştum.nar çekirdeği tozunu nerden ve ne kadara aldın canım?ben de almayı düşünüyorum uygun bişey olsun istiyorum ama bazı yerlerde çok saçma fiyatlar söylüyorlar da..umarım istediğin sonucu alırsın canıma.s.

kimse fayda görmüyor artık küçük göğüsümüz var die saçamalayamaya başladık çiğ yumrta die olsa yiyecez
ONU DA YERİZZ ...YEMEDİĞİMİZ ŞEY Mİİ? SES TELLERİNE İYİ GELİYOR SARKICILAR SÜREKLİ ÇİĞ YUMURTA YİYOR SES TELLERİ İÇİN BİZDE KÜÇ YİYOZ PEKMEZ,NİŞASTALI SÜT NE VARDA AYRICA BUNLAR SADDECE BUNUNLA KALMAYIP KANDA YAPIYOR..SAÇMALIK BUNUN NERESİNDE..HASTA OLUNCA İYİLEŞMEK İÇİN İLAÇ İÇMİYORMUYUZ TADI ÇOK KÖTÜ BİLE OLSA BİZ KADINLARDA KENDİMİZİ İYİ HİSSEDEBİLMEK ADINA BU ÖNERİLERDEN FAYDALANIYORUZ VARSIN OLMASIN KAN YAPSIN NE GÜZELLLLhihoyyyt:içelim:

nar çekirdeği tozu bence fayda eder anemden biliorum

onun kullandığı bi ilaçta yeşil çay ve nar çekirdeği vardı, o ilacın göğüsleirni hiç olmadığı kadar büyüttüğünü fark etmiştik...

SAĞOL ARKADAŞIM paylaşımın için..sırnaşık şey bunu alıcam deneyeceğim..ya benim evde nar çayı varpoşet bak aklıma geldiii yaaaaaa tadını sevmemiştim ama hemen içim bariiii:dance::sm_cool::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…