Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

yok bu öyle bişey değil konuyu tee eski şeylere geitirdi falan bildiğin saçmaladııı çok kırııldımmm

oha beee ne odun şu erkekler, sakın geri adım atma hatasını anlayana kadar, sizin aranız da güven sorunu var gibi geldi eylül

Ben hecc bişi anlamadım desemmm :26:
Anlamama konusunda meşhurumdur da ben, diğer kızlar bilir

ay ne tatlısın

al bir tane daha ne kurtulduğun iyi olmuş, ,iftiranın böylesi

yok bu öyle bişey değil konuyu tee eski şeylere geitirdi falan bildiğin saçmaladııı çok kırııldımmm

tamam gel üzerine kahve yaparım

aynenn çok kırıldımmm geri adım atmamm

öyle saçma huyları var işteeeee

al bir tane daha ne kurtulduğun iyi olmuş, ,iftiranın böylesi

harbıden cok şükür. ruh hastası böleleri. benı cok yormuş cok. sımdı cok iyiyim . (ulan zaten ben malum kızlardan olsam mesela snn kardesını nabım ıyy tip yok bişiy yok. kotu nıyetlı kız olsam da öle bişi yapcak olsam bulurum şöle filinta gibisini )

Off mukemmel insallah birgun

bilmiyorumm daha sonra ablasıyla konuşmadık , muhtemelen ablasına sormamıştır onun tüm tripleri banaaa

çok hevesim kırıldı esmerimm ben neler düşünüyorum o ne yapıyoo

ama senin için rahat olsun bu onun hatası, pişman olacaktır bak görürsün onlar durumu biraz geç algılıyor.

gönül isterki olmasın bunlar ama bazen herşey istediğimiz gibi gitmiyor
Off mukemmel insallah birgun

olmazmı yaa süper olur ayy

pişman olacağını biliyorum ama en ufak şeyde böyle olmasından bunaldım artık

40 yılın başı sürpriz yapalım dedik ne geldi başımıza

ne kadar geç cevap veriyosun kız

:18::76::78::79::81::84::87::89::92::93::97::98::102::103::106::111::113::108::114::118::119::120::116::124::125::122::126::131::129::113::113::113::113:

iyi valla idare eder ne var ne yok nasılsınız bı nabız alayım dedım pek canlısınız bu gunde kaynatmısınız ortalıgı

pişman olacağını biliyorum ama en ufak şeyde böyle olmasından bunaldım artık

40 yılın başı sürpriz yapalım dedik ne geldi başımıza

ne kadar geç cevap veriyosun kız

kız nette sorun var bağlan deyip duruyor

burası yağmurlu ve rüzgarlı ondan sanırım

san süpriz oldu varya geçirceksin kafasına bak nasıl adam oluyorlar

selam kızlar nabersiniz?

naber şekerim

iyiyim esmerim sizleri bi sorayım dedım ne var ne yok dıye bak bu gun kahve ıcmedım senı gorunce aklıma geldı kadı kos gel koyuyorum cezveyi ocağa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…