Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

hmm tesekkur ederım ozaman bunlardan benım elişlerim ama henüz hiç satamadım buraya yenı geldık kımseyı tanımıyorum gecen sene ıyıydı bıraz daha Allah bereket versın 5 10 kurus kazandırıyodu bıı de siz bakn bakalım begenecekmısınız ye girii. ye olarak cretsiz elii, elyapm rnlerinizi sergiliyebilirsiniz. daha cok var ama satılırsa koyarım dıye koymadım =)
Canım sitede el emekleri bölümü var , orda konu açıp satış yapabilirsin .
Ana sayfadan konuların bölüm başlıklarını kurcalarsan bulabilirsin. Konu adını karıştırıyor olabilirim.

Son düzenleme:
hmm tesekkur ederım ozaman bunlardan benım elişlerim ama henüz hiç satamadım buraya yenı geldık kımseyı tanımıyorum gecen sene ıyıydı bıraz daha Allah bereket versın 5 10 kurus kazandırıyodu bıı de siz bakn bakalım begenecekmısınız . ye olarak cretsiz elii, elyapm rnlerinizi sergiliyebilirsiniz.

canım ben normal bir link sandım bunu kaldır hemen yoksa ceza verir yönetim. sen hemen kaldır ben sana başka yöntem söyleyeceğim

Son düzenleme:
Canım sitede el emekleri bölümü var , orda konu açıp satış yapabilirsin .
Ana sayfadan konuların bölüm başlıklarını kurmalardan bulabilirsin. Konu adını karıştırıyor olabilirim.

canım denedım ama fotografları yükleyemedim bi türlü resim boyutları buyuk gelıyo ayarlayamıyorum da bu sefer kalıte dusuyo bellı olmuyo modeller.

X