Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ben hazırlanıyorum yine hiç uyumadım

akşama doğru anca gelirim :26:

bazı işlerim var dua edin doğru gitsin ve iyi olarak döneyim

Yoldayım bennnnn sız hala kalkmadınızmııııı kızlarrr, telden yazıyorummm ynede yetısıyorum sıze ona goree... Gunaydın eylull

ben geldım kımler burda acaba esmerim işin oldugunu bılmıyordum umarım ıyı gecmıstır gunun ben sabah tv ızlemek ıcın odaya gecmıstımm uyuyup kalmısım orada hayatım gormedım sonradan yazdıgın mesajlarıyenı geldım hem eve hemde nete =)

mrb canımm topiikkk her girdiğimde boşşş puff

yok kız her zaman değil işimizin olduğu zamana denk geliyorsundur zaten sen hiç gelmiyorsun
Esmeriiiimm özledim kız seni

vallahi gözlerim aradı seni bende seni çok özledim

Allah işlerini rast getirsin kuzucum güzel haberlerle dön inşallahhh

döndüm dualarınız kabul oldu Allah razı olsun sizinde gönlünüze göre versin

benide alir misiniz aranizaaa :)

hoşgeldinnn burada herkese yer varrrr,nasılsın?

esmerimmm gelmemişsinnn hala

kuzum diğer gece hiç uyumadan gittim işimi halletmeye 5,5 saat yolda geçti,akşam 8 de geldim uyumuşum yeni kalktım.

sen nerdesinnnnnn

Son düzenleme:
bende merak ettm nerede acaba hala gelmemiş gelse muhakkak yorum yapardı heralde ıhmal etmezdı dıye dusunuyorum hayrdır ınsallah bu aksamdabekleyelım bakalım gelır belkı dun cok yoruldugundan uyumustur=) (inşallah)

ahhh canım benim bak geldim, aynen dediğin gibi uyuyakalmışım akşam 8 de bir uyudum demin kalktım.

aklım sendeydi ne oldu son durum,nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…