Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Aynen bi para alması güzel zaten ben bi firmada hem müşteri temsilciliği yapıyorum hem dış tic operasyonlara bakıyorum bide 23 yaşındayım

ammiiinnnn çok saolll hepimiz musmutlu olalım inşş

rabbim yardımcınız olsun tez zaman da bitirirsiniz inşallah borçları bizde de var 40 milyar ödenir gider takma

çok üzüldüm Allah yar ve yardımcınız olsun. o kötü durumları öyle çok iyi biliyorum ki.
eşim işten gelince yüzünde ki o mutsuzluk ,sabah giderken o isteksizlik.

insanın eli kolu bağlanıyor

Aynen bi para alması güzel zaten ben bi firmada hem müşteri temsilciliği yapıyorum hem dış tic operasyonlara bakıyorum bide 23 yaşındayım

evlendikten sonra çalışacakmısın?

sakın bırakayım deme bence

Katilirim canim ama suan mesai basliyo
Coluk cocuk, kocis, yemek ....
Aksama daha sakin zamanda ugrarim insallah
Güzel sohbetler size

Son düzenleme:

[

anladım canım.ama işte rabbim verdikten sonra veriyor.tanıdığım 3-4 insan var pcolu olup evlendiklerin ilk ayı ikinci ayı hamile kaldılar.onlar bile şaşırmışlardı olmicak tedaviyle ancak olabilir diyorlardı.bak bana pco yok reglimde dakiktir yani o derce düzenlidir 2,5 yıldır bekletiyor.hazırlıklarınızada allah kolaylık versinn canım

Son düzenleme:

canım benim napıyım kk da oyalanıyorum vakit geciriyorum iyi oluyo sizlerle konusmak işte hosbulduk sagol kuzum benim

amin inşallahh canımmmm yaa

Aranizda bi bekar benmi varim simdi?

bekarlık sultanlıktır

başın gögemi erecek kır dizini otur yerinde

zaten seni alan ceketini alsın gelsin masrafsızsın maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…