Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

yasım 25 canım 1988 lıyım senın yas kac reglıı beklıyom 2 gunum kaldı sabırsılkla zamnda gecmıyo beklemek cok zor

bende 1987 10 gün daha beklesem 88'li olacakmışım

bebekmi istiyorsun?

Rabbim gönlüne göre versin...

sakın umudunu kaybetme,biliyorsun herşeyin zamanı var,o zaman gelince ne bir dakika fazla olur ne eksik

hoşbuldummm Bursa'dan katılmaktayım:) Aranıza aldığınız için tşk ederim.. iim sen nasılsın :)

bende iyiyim şekerim :)

demekkk evleniyorsun he? yeni gelin olacaksın ohhh Allah mutlu etsin bir ömür...

biz eskidik :) gerçi eşim kabul etmiyor ama

hazırlıklar tamam mı ?

iyiyim bende siz geldiniz daha iyi oldum

çalışıyormusun sen?

ah biraz zaman geçsin bende gireceğim işe çok özledim çalışma hayatımı

evet çalışıyorumm canımm. neyseki yoğunluğum azaldı yoksa giremiyordum kkya. bebiş için uğraşıyorum canımm ben sıkıntımı denir bilmiyorum bi o varr inşşşş bebişim gelirde keyfime diecek olmazz. girersin canımm.evde olmanın tadını çıkar bence

demekkk evleniyorsun he? yeni gelin olacaksın ohhh Allah mutlu etsin bir ömür...

hazırlıklar tamam mı ?

evett yeni gelin olcam az kaldıııı yook canım ne eskimesi daha baksana daha 2 yıl dolmamış:) hazırlıklar daha bitmedi yaa ufak ufak tamamlamaya çalışıyoruz zormuş düğün yapmak

nişanlıyken bıraktırdı işi bana,neymiş kıskanıyormuş

evde oturmak hiç bana göre değil

Dilerim olur bebeğin daha yeni evlisin ya, bence olacak bak öyle hissettim :)

sizi çok bekletmeyecek

anoyyyy sendemi burdasıınnnn regline iki günmü varrr .yaa hadi innşş canımmm

ıkı tane tets aldım tabı bana dayanırmı bırını dun bırını cumartesı gunu yaptım testte bıttı kocıse yazık aldırmıyom sabretcam 10 ayda 150 tane felan test alıp yaptım

hazırlıklar tamam mı ?

dur dur ne eskimesi eskisekk biz eskirdikk üç yıl olcakkkkk neredeyseee

bende 1987 10 gün daha beklesem 88'li olacakmışım

bebekmi istiyorsun?

Rabbim gönlüne göre versin...

sakın umudunu kaybetme,biliyorsun herşeyin zamanı var,o zaman gelince ne bir dakika fazla olur ne eksik

oyle canım rabbım herseyın hayırlısını nsıp etsın ınsallah herkeze amınnn

naptınnn öyleee bekle bir iki günnn geçsinn öyle yap
ıkı tane tets aldım tabı bana dayanırmı bırını dun bırını cumartesı gunu yaptım testte bıttı kocıse yazık aldırmıyom sabretcam 10 ayda 150 tane felan test alıp yaptım

evett yeni gelin olcam az kaldıııı yook canım ne eskimesi daha baksana daha 2 yıl dolmamış:) hazırlıklar daha bitmedi yaa ufak ufak tamamlamaya çalışıyoruz zormuş düğün yapmak

hehe doğru vallahi :)

zor değil o hazırlıklar gözünü korkutma kız :)
ben 15 gün bile değildi üstesinden geldim vallahi, herşey hızlı gelişti ama çok güzel telaşlar.
öyle heyecana ve strese girmişim ki hiç birşey hatırlamıyorum

Slm kızlar 1100 tl kredi kartı borcuyla geldim aranıza battım ben

hoşgeldinn canım benim :)

şu kredi kartları hepimizin başına dert ya sen ne yaptın bu kadar açıldın

ödersin tatlım sağlıklı olda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…