Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

inşşş canımm üçç olacakkk neredeysee

takılma zaman falan, o geleceği zamanı bilir evinize neşe katar.

bende bir ara istedim doktora gittim,bir yumurtalığım da hafif tembellik varmış

ilaç falan kullandım doktor düzelir dedi,sonra zaten çocuk düşüncesini erteledim.

kafaya takınca olmuyor hep bunu söylüyorlar

iki tane nişanlı kızımızzz var aramızdaaaaaa.kızalrrrr nasıll gidiyorrrr

insallah canım ya napcam bilmiyom para yok benimkindede yok oda benden beter.elbet allah yardım eder.sizlerde hosgeldiniz kızlar hepiniz sagol pamuk helvam

Bulutefem kızz insallah hamişssindir hadi müjdelerle gel bize insallahhhhhhhhhhhhh

ıkı tane tets aldım tabı bana dayanırmı bırını dun bırını cumartesı gunu yaptım testte bıttı kocıse yazık aldırmıyom sabretcam 10 ayda 150 tane felan test alıp yaptım

şakamı bu ciddimisinnnn

Hem severim hem küserim hem yollarim :)

Evet ya iki gündür yogun

özletme kendini çok ihmal ediyorsun beni

Hosgeldin canim

Ne eskimesi kızlar hepinizin yası benden küccük ben 29 uma geldim

sende evilik telaşındasın değil mi canım?

kızlar nısanlılık dugun telası bı baska guzel oluyo ya bızde bır ayda ev esya salon vs hepsını hal ettık zor oldu telas ama cok guzel bı heycan hepınız cok mutlu olun ınsallah yuvalarınızdaa amınnn

Selanmmmm
Hayirli olsun topik
Bol sohbetlerrrr

hoşgeldinnnnnnn canımmmm aramıza katılmak istemezmisin?

nasılsın,neler yaparsın

AMinnnnnnnnnnnnnnnnn Rabbim isteyen herkese versin (BANADAAA)

amaannn ne güzel işte :):) en azından sabah uyuması güzel bee

bazen onu düşünüyorum çok seviyorum sabah uykusunu

insanın kendi parasını kazanması kadar güzeli yok ya...

senin mesleğin ne canım?

30 var aranızdaaaa hoşş geldiin kuzum ben seni dua topiğinde evli sanıyordum ana bi aktım altaaa

HİHİ CANIM BEN HAMİŞ TOPİKLERİNDEDE DOLANIYORUM BENDEDE PCOS VAR HAZIRLIK YAPIYOMASLINDA KORKUYORUM ONDAN HEMDE SEVİYORUM ORDAKİ İÇTENLİĞİ BİDE DENEYİMLERDEN NASIL TEDAVİ OLMUSLAR NE KULLANMISLAR ÖGRENMEYE CALISIYORUM

iki tane nişanlı kızımızzz var aramızdaaaaaa.kızalrrrr nasıll gidiyorrrr

İYİ GİDİYO CANIM SÜKÜR İDARE EDER
Bİ EVLENSEMDE BEBEK DENEMELERİNE BASLASAM ARTIK,VAKİT GECİYOR

evmi aldınız siz ?

nerdee keskem ev alsaydık esım dugun esya altın vs hepsını kendı yaptı aylesı durmu yok kımse destek vermedı maddı anlamda dugunden sonra ıs bulamadı arabamız vardı sattık altınları sattık bufe actı ıslerde umdugumuz gıbı gıtmedı gıttıkce borclandık satısa cıkardık sımdı ınsallah satılırda rahatlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…