Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ne bilim yatamadım işte 8 de kalkcam cnmm

Sevgilin mi takıldı aklına , ondan mı uyuyamadın , itiraf et bakalım

sağol canım AMİNNNN, hayır gitmeyecek... ama içimdeki bu hüzün neden bilmiyorum

Ohhh çok şükür esmerim ya hasretlik bitiyor demek
Canım benim o hüzün , kavuşmanın verdiği heyecandan , korkudan. Çektiğin onca sıkıntı bitiyor mu , inanamıyosundur şimdi sen .
O yüzden karşında görünceye kadar , karışık duyguların devam edecek sanırım. Ne zaman ki kavuştunuz o zaman anlayacaksın kötü günlerin bittiğini inşallah.

Çok ama çok sevindim , inşallah bundan sonra hep güzel şeylerden , mutluluğundan bahsedeceksin bize

Çok haklısın yazdıklarında ama sanırım en çok hissettiğim duygu korku... Allah sonumuzu hayır etsin

Çok haklısın yazdıklarında ama sanırım en çok hissettiğim duygu korku... Allah sonumuzu hayır etsin

Korkma canım ya Allah ın izniyle mutlu sona saatler kaldı . Kalbim seninle canım , ben bile heyecanlandım , güzel günler sizi bekler

Korkma canım ya Allah ın izniyle mutlu sona saatler kaldı . Kalbim seninle canım , ben bile heyecanlandım , güzel günler sizi bekler

Allah razı olsun canım, dualarını eksik etme...

ben yatayım sabah erken kalkmam lazımmm, seni bebeklerini çok öpüyorum Rabbime emanet olun

Bu alıntıların özel mesjla bildirimi çok kötü olmuş. Ordan oraya tıklayıp duruyoruz.
Keşke ilk zamanlar ki gibi gelse bildirimler.

Çalışma bitse de son halini görsek.

Allah razı olsun canım, dualarını eksik etme...

ben yatayım sabah erken kalkmam lazımmm, seni bebeklerini çok öpüyorum Rabbime emanet olun

İyi geceler canım , huzurlu uykular.
Sende Allah a emanet ol kuzum. Bebişlerle beraber öptük seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…