Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ay bi de gidip BDVye açtım konuyu şimdi bu nasıl dert diye dışlanıcam oryantal derdi :KK60:

ben bilmiyodum ya sevgililerinizle dertleriniz olduğunu hayırdır ki napıyolar size :26:

üzüolar cnmmmm :KK14::KK14:

bnm antonyo biraz kafadan kontak ruh halı anı anını tutmuo süper ayrılıoruz öle bişiyi takar ki kafaya o günün sonunu mahveder meselaaa :KK14::KK14:

bideee aynı şeyler takılır takılır günlerce konusmaz sorada ben çok merhametliyim kestirip atamıorum der vur öldür pıçaklaa :KK14::KK1:

ama alıştım ben bu adamda böle takmıorum artık napim :KK1::KK1:

üzüolar cnmmmm :KK14::KK14:

bnm antonyo biraz kafadan kontak ruh halı anı anını tutmuo süper ayrılıoruz öle bişiyi takar ki kafaya o günün sonunu mahveder meselaaa :KK14::KK14:

bideee aynı şeyler takılır takılır günlerce konusmaz sorada ben çok merhametliyim kestirip atamıorum der vur öldür pıçaklaa :KK14::KK1:

ama alıştım ben bu adamda böle takmıorum artık napim :KK1::KK1:

aa aynı ben ya sen benim kocamın neler hissettiğini biliyosundur o zaman nasıl katlanıyosunuz bize hiç çekip gidesiniz gelmiyo mu sevginiz azalmıyo mu :KK53:

aa aynı ben ya sen benim kocamın neler hissettiğini biliyosundur o zaman nasıl katlanıyosunuz bize hiç çekip gidesiniz gelmiyo mu sevginiz azalmıyo mu :KK53:

bazen pıçaklaysım gelio ama kıyamıorum onu iyiyken süperiz çünkü :KK16::KK16: ben gerçekten cok seviorum antonyomu azalmı yemn ederim bir gram bile azalmıo :KK69:

evliyim 2 olum var canım delidolu biriyim :KK53: yaş 25 ben de sizleri pek tanımıyom yeniyim burda direk atladım lafa:KK1::KK1:

bazen pıçaklaysım gelio ama kıyamıorum onu iyiyken süperiz çünkü :KK16::KK16: ben gerçekten cok seviorum antonyomu azalmı yemn ederim bir gram bile azalmıo :KK69:

iyi iyi azalmasın ya sevin zaten bizi valla bizim suçumuz değil kafamız bozuk bizim kontaktan :KK53:

bu kadar çabuk icraata geçeceğini tahmin etmemiştim. hükümet gibi kadınsın:KK52::KK52:

ahahaha sağol şekerim azmetttim öğrenecem :KK14:

evliyim 2 olum var canım delidolu biriyim :KK53: yaş 25 ben de sizleri pek tanımıyom yeniyim burda direk atladım lafa:KK1::KK1:

o gencecik bir anne varmış burada Allah bağışlasın canım ben de 23 İzmirdenim :KK70: ben de atlarım direkt boşver alışkın bizim kızlaer :KK52:

alıntı yapmayı bilmiyom daha ama hepinizle de tanıştığıma memnun oldum yavrular :21: yaşlarda hemen hemene aynıymış:KK53:juliacım sen evde kalmamış bee ben erken davranmışım ecik:KK1:

X