Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ev işi yap kitap oku bişeyler araştır internetten ne bileyim :KK53::KK53:

Karşıdaki sanayiye gel bizim :KK60:

yok ben öküzüm direk möö :KK60: :KK60:

Netten ne araştırıyım lan araştırmacı gazeteci miyim ben :KK60:

Ev işi kitap onlar beni bozar :KK60:

Uyan da öküze gidelim :KK60:

Ayy bliyorum çok kötü espri can skıntısından böyle saçmalanır işte şekil a :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Hep hemşerin arkadaş bende geliyorum inş. izmire :KK14:

Ne zaman geliyon :KK52::KK52: hazırlık yapem :KK53:

Netten ne araştırıyım lan araştırmacı gazeteci miyim ben :KK60:

Ev işi kitap onlar beni bozar :KK60:

Uyan da öküze gidelim :KK60:

Ayy bliyorum çok kötü espri can skıntısından böyle saçmalanır işte şekil a :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Niye gız ben canım sıkılınca psikoloji dergilerini makalelerini falan okuyorum :KK53: Öküz derken bar olan öküzü mü kastediyosun burda öyle bir bar var da karşısında da tren diye bir bar var :KK1:

Ne zaman geliyon :KK52::KK52: hazırlık yapem :KK53:

Niye gız ben canım sıkılınca psikoloji dergilerini makalelerini falan okuyorum :KK53: Öküz derken bar olan öküzü mü kastediyosun burda öyle bir bar var da karşısında da tren diye bir bar var :KK1:

Dur ulemm belli değil daha :KK52:

Ev işi yap kitap oku bişeyler araştır internetten ne bileyim :KK53::KK53:

Karşıdaki sanayiye gel bizim :KK60:

yok ben öküzüm direk möö :KK60: :KK60:

mermelad mı yapcak bunlarııı :KK53:
ben onun cigerını bılırım ölse yapmazz ona terss o anca ne yapsam dıye dusunur sevdığiyle kafayı bozar arada bı kardesıme ugrar ordan baska yere gecer bebek sever fılan :KK1::KK1:

mermelad mı yapcak bunlarııı :KK53:
ben onun cigerını bılırım ölse yapmazz ona terss o anca ne yapsam dıye dusunur sevdığiyle kafayı bozar arada bı kardesıme ugrar ordan baska yere gecer bebek sever fılan :KK1::KK1:

Nasıl biliyo ben dost işte dost :KK53::KK53::KK53:

Oturur aptal aptal napsaaam yaaa :KK31: diye düşünüp vakti akşam ederm :KK53::KK53:

X