Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

kapımız herkese açık demişsiniz bende bu konuda sorayım dedim napayım :KK53:

bir türlü bulamadım yahu şu yazı tipi nasıl değiştiriliyor kızlar :26:

esmerim nice mutlu yıllara cnmm :KK16::KK16:

bebekte gelcekkk inş 2014 tam bir aile olacaksınız o zaman :KK34:

eşinle bebeğinle nice mutlu yıllaraaa inşallah cnmm :KK48:

$kek.jpg

bu muhteşemm kekler harikaaaa :KK16::KK16:

iyiki varsın güzel dostummmmm canımsın sennnnn :KK54::KK54::KK54::KK54:

Dogum gunun kutlu olsun Esmer- sekerim:KK16: Bundan sonraki yillarinda, sevdiklerinden hic ayrilmazsin umarim .Daha uzunnnnnn saglikli ve mutlu yillar dilerim:KK71: bir haftadir aklimdaydi. Fena soguk alginligina yakalandim ,kotu hastayim dogum gununu kutlamak icin girdim canim . Sonra gorusuruz.

Kuzum bidenem resmi goremesemde tahmin edebiliyorum burdanda kutliyim. Sevdiklerinle ailenle nice mutlu huzurlu saglikli yillara hersey o guzel gonlun yuzun gibi guzel olsun insAllah.. yeni yasin sana umarim hayirli ve sans getirir. Iyiki varsin canim benim. Sende benim canimsin cicimsin esmer sekerimsin :KK66:

oturuyorum birazdan iş yapacağım :KK53:

kek yedim diyet yalan oldu :KK30:

sen nasılsın varmı bir gelişme merak ettim :26:

yok cnm ben o konuyu kapattım artıkkk bişi olsun diye beklemiorummm yoruldum çünküüü kendime ruhuma zarar veriorummm persomum attıgı tokatla tabiri cahisse kendime geldimmm bu kadar kolay benden vazgeçiosa bende geçtim gittiiii kendi bilir ne diyimmm bişileri düzeltirse amenna yok düzeltmezse yapcak pek de bişi yokk sessizim suan iyiyim artıık çok iyiyimmm :KK16:

Son düzenleme:
Kuzum bidenem resmi goremesemde tahmin edebiliyorum burdanda kutliyim. Sevdiklerinle ailenle nice mutlu huzurlu saglikli yillara hersey o guzel gonlun yuzun gibi guzel olsun insAllah.. yeni yasin sana umarim hayirli ve sans getirir. Iyiki varsin canim benim. Sende benim canimsin cicimsin esmer sekerimsin :KK66:

canımmmmm bitanemmm, can dostummm.... sana sıkıca sarılacağım günü bekliyorum :KK19:
hayatım boyunca yanında olacağım :KK16::KK16:

Dogum gunun kutlu olsun Esmer- sekerim:KK16: Bundan sonraki yillarinda, sevdiklerinden hic ayrilmazsin umarim .Daha uzunnnnnn saglikli ve mutlu yillar dilerim:KK71: bir haftadir aklimdaydi. Fena soguk alginligina yakalandim ,kotu hastayim dogum gununu kutlamak icin girdim canim . Sonra gorusuruz.

güzel berattim çok ama çok teşekkür ederim, çok geçmiş olsun dikkaT et kendine...
dilerim sevdiklerinle bir ömür mutlu olursun :KK16::KK16::KK16::KK16:
yok cnm ben o konuyu kapattım artıkkk bişi olsun diye beklemiorummm yoruldum çünküüü kendime ruhuma zarar veriorummm persomum attıgı tokatla tabiri cahisse kendime geldimmm bu kadar kolay benden vazgeçiosa bende geçtim gittiiii kendi bilir ne diyimmm bişileri düzeltirse amenna yok düzeltmezse yapcak pek de bişi yokk sessizim suan iyiyim artıık çok iyiyimmm :KK16:

o sana zaten dönecek,adı ayrılık değil bunun... sana demiştim bunlar olacak diye :KK34:

o kendine gelince hatasını anlayacak :KK19:

Son düzenleme:
Akıştan doğum günün olduğunu gördüm. Doğum günün kutlu olsun. Nice senelere. :nazar:

Yaşın kaç oldu şimdi 99 mu. :)

Son düzenleme:
X