Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Uyumak = ölüm
Amacın ne kuzum bi hiç uğruna hendini heba etmek mi ...
Bak julii dünya onun etrafında dönmüyor kendine başka meşkalelerde bul gözünü aç artık kuzum

deniyorum persommm yemn ediyorummm deniyorummm uyuyunca unutuyorummm o yuzden uyumak istiorumm

bu kadar aşık olacagım yemn ederim aklımın ucuna dahi gelmezdiii ....

iyiliğimi istiosunuz biliormmm hele esmerimmm az uğrasmıo bnm için iyiki varsınız canlar

Anladım canım ozaman uyu
Şöyle yapayım mı böyle yapayım mılar her kadının sorunu hiç anlamıyorum..
Kafana uymuyorsa bas tekmeyi gitsin yada blöf yap köpek olur peşinde kendine verdiğin değer bumu allah aşkına

kendini az toplasan fena olmaz vallahi kendine gellll

Sennn uyuyor musunnn uyumaaaaağğğğ

sende casper gibisin bir varsın bir yok

Ne gördün kızzzz anam bana kırmızı don almış bugün ipli taşlı falan öyle bişe mi

yok değil

onu bi ben beceremiom işte kadnlr peşlerinde nasıl köpek ediyorlar anlamıorum
kendini az toplasan fena olmaz vallahi kendine gellll

hemen de kızmaa beee herhalde kafamda kırk tane tilkiii var

giddip hadım edesim var suan onu töbe töbe

Çok basit bazı soruları kendine bile sorma başkasını söylemiyorum bile...
Ne zaman aradı,arasam mı,napıyodur,iyi midir, hoş mudur? fln bırak o arasın ve tlf. açtığında da işim var şuan şunu yapıyorum fln de kısacası kendine güven kusura bakma canım ama bana ezik bir kız gibi geldin bu irtibayı bırakıyorsun insanlarda bırak...
Yarın evlendiğinizde dövse kocan, hani öyle kadınlar vardır ya ezik onu görüyorum sende yeminle

yanlış görmüşssün cnm ben sadecee bu kadar emek verdiğim ilişkiyiiiiii kesip atmak istemiorummm ... nese kusuraaa bakmaaa

yanlış görmüşssün cnm ben sadecee bu kadar emek verdiğim ilişkiyiiiiii kesip atmak istemiorummm ... nese kusuraaa bakmaaa

Julii alınmama gerek yok objektif açıdan yorum yapıyorum...
Kesip at demiyorum zamana bırak rahatla diyorum sadece böyle çok komik görünüyo inan !!

Ne peki aşkitommm

telden atarım banlanırız

Asil sen caspersin ayolll gunduzleri hep varimm

kuzum bur aralar işlerim var eşim gelecek anca

kendi kendine ediyorsun julia vallahi artık birşey diyemiyorum öyle diyorm olmuyor böyle diyorum olmuyor

anlarmı ki yazdıklarını,kendi kendini üzüyor boşuna

kendi kendine ediyorsun julia vallahi artık birşey diyemiyorum öyle diyorm olmuyor böyle diyorum olmuyor

anlarmı ki yazdıklarını,kendi kendini üzüyor boşuna

Julii alınmama gerek yok objektif açıdan yorum yapıyorum...
Kesip at demiyorum zamana bırak rahatla diyorum sadece böyle çok komik görünüyo inan !!

yok hiç birinize alınmıyorum sadece tekrar özür dilerim hepinizden kusura bakmayın .... ben yatıyorum herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…