Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Tarif çok basit
1)Bir çay kaşıgı bala yarım çay kaşıgı tarçınla karıstırıp yutulacak. Tatli pasta krizine son, şekeriniz için düzenleyici
2) Yeşil çay, mate, biberiye bunları kaynamış suda biraz bekletip süzeceksiniz sonra içilecek tadı biraz kötü limon sıkarsanız daha tahammül edilebilir oluyor. Yağ yakmak için.

Tarif çok basit
1)Bir çay kaşıgı bala yarım çay kaşıgı tarçınla karıstırıp yutulacak. Tatli pasta krizine son, şekeriniz için düzenleyici
2) Yeşil çay, mate, biberiye bunları kaynamış suda biraz bekletip süzeceksiniz sonra içilecek tadı biraz kötü limon sıkarsanız daha tahammül edilebilir oluyor. Yağ yakmak için.

Tarcin, bal varda . Mate ve biberiye yok bende canim ya mate nedir bilmiyorum zaten.

Tarcin, bal varda . Mate ve biberiye yok bende canim ya mate nedir bilmiyorum zaten.

Burdaki baharatçılarda var mate yapragı ve biberiye orda nerde satılıyor bilmiyorum. Evde biberiye bitkisi de yetiştirip yapraklarını kurutuyorlar en azından seradan alıp yetiştirirsin eger bulamazsan :KK51:

Muhakkak vardır canım araştır bakalım orda da baharatçı var mı bilmiyorum burda bulabiliyoruz biz. Mate (paraguariensis)------Biberiye (rosmarinus) ve yeşil çay

Tamam flzflzcim , arastirip alirim bulabilirsem . Yardimci oldugun icin cok tesekkurler:KK16:canim arkadasim:KK16:

X