Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Beni bile sallamiyo telefonda :KK24:

Hosbuldum canim nasilsin?

Hasret gideriyorlardır boşver dokunma :KK60:
Ben iyiyim canım birazdan Valide Sultanı da alıp gezmeye çıkarıcaz :KK31:

Seni yorumlarda görüyordum tanımak istemiştim hep sen nasılsın

Dipnot: O avatardaki kız benim deme ölürüm :KK53:

Hasret gideriyorlardır boşver dokunma :KK60:
Ben iyiyim canım birazdan Valide Sultanı da alıp gezmeye çıkarıcaz :KK31:

Seni yorumlarda görüyordum tanımak istemiştim hep sen nasılsın

Dipnot: O avatardaki kız benim deme ölürüm :KK53:

Gidersinler gidersinler, zaten kiskaniyo eniste esmerle beni :KK9: Selam göndermis bana hihi :KK9:

yok benim degil bekarim :KK9: cok tatli demiii?

Sükür iyiyim isyerimde bir takim olaylarla ugrasiyodum son günlerde ugrayamadim buralara.

ohh ne güzel ya size iyi eglenceler

Gidersinler gidersinler, zaten kiskaniyo eniste esmerle beni :KK9: Selam göndermis bana hihi :KK9:

Sükür iyiyim isyerimde bir takim olaylarla ugrasiyodum son günlerde ugrayamadim buralara.

Sen de onları kıskanıyon dimi itiraf et :KK23:

Aa ben hep seni evli sanıyodum :26: Kaç yaşındasın nerdensin canım :KK31:

Ne gibi olaylar anlatmak ister misin :KK31:

Sen de onları kıskanıyon dimi itiraf et :KK23:

Aa ben hep seni evli sanıyodum :26: Kaç yaşındasın nerdensin canım :KK31:

Ne gibi olaylar anlatmak ister misin :KK31:

evet kiskaniyorum ama ondan önce ben vardim haha :KK53:

yok yok bekarim evlenemedim gitti :KK9: 25 yasindayim Almanya´da yasiyorum.

Kamu da calisiyorum ve calistigim yer baya büyük suan oldugum bölüme 9 ay önce geldim uzun ugraslar sonucu eski calistigim bölümden hem isimden (assitanlik) özelikle müdürümden memnun degildim onun is anlayisiyla ben anlasamadim :KK1: Birde ben part-time okuyorum o yüzden artik iyice katlanilmaz bir hal aldi. Sonra buraya geldim. Gecen eski bölümümden is arkadasima iste okulum bittiginde belki tekrar oraya dönebielcegimden (tabi is olursa) bahsetim o da müdür yardimcisina bahsetmis. Ve bana is teklifinde bulundu. Geri gelirmisin dedi sagolsun konustugum eski is arkadasim beya destek oldu. Dün ücümüz oturduk konustuk.

Benim bir takim korkularim vardi dogal olarak. Onlardan bahsetim. Adam bana sözverdi müdürle isin olmayacak diye. Sonunda 3 kere dedim ya diye kizdi bile :KK1: Yapacagim is proje hesaplamasi artik o islere karismiyormus (emir en üsten gelmis) Her ikiside inandigim güvendigim kisiler hemen cevap vermedim zaten müdür yardimcisida düsün dedi yarin arayip kabul edecegim. Statü, posisyon ve maas olarak aslinda okulum bittiginde elde edebilecegim seylerdi bunlar. Suan bulundugum bölümde suan icin illerisi bir muama bana o zaman uygun is olurmu belli degil.

Aslilnda birazda suanki müdürümü hayal kirikligina ugratmaktan insanlari yari yolda birakirmiyim acaba diye korktum endiselendim ama is hayatinda önce kendimi düsünmem gerektiginide anladim. Bakalim hayirlisi

Beni bile sallamiyo telefonda :KK24:

Hosbuldum canim nasilsin?

nankörrrr pamuk :KK5:

neler dedi ya sana anlattım hala aklımda adamın yüzü 'çiko ne kız ' :KK53: dediğinde :KK60:

X